18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
BigLebovsky 2024-09-11, 17:48
smc napisał/a:

Raz zjechałem do rowu Roomsterem i się przewrócił na dach. Prędkość żadna, straty żadne. Kilku kierowców się zatrzymało i jeden z nich Mietkiem ML wyciągnął autko z rowu. Postawiliśmy je na koła i ku mojemu zdziwieniu odpaliło i pojechałem do domu.
Oprócz burdelu w środku, upierdolonego z błota i trawy oraz lekkiego wgniecenia, nic więcej się nie stało. Opłukałem na myjni i nawet oleju nie sprawdziłem. Fura jeździ do dziś



Za samo jeżdżenie Roomsterem należy ci się solidna deskoterapia.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-11, 19:01
BigLebovsky napisał/a:

Za samo jeżdżenie Roomsterem należy ci się solidna deskoterapia.



Fajnie wspominam trzycylindrowego diesla na pompowtryskach. Dźwięki przy 140km/hw kabinie jak w Messerschmitt BF109, poziom bezpieczeństwa zresztą też
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-11, 19:02
smc napisał/a:

Fajnie wspominam trzycylindrowego diesla na pompowtryskach. Dźwięki przy 140km/hw kabinie jak w Messerschmitt BF109, poziom bezpieczeństwa zresztą też



Weź... proszę nie prowokuj. Kto normalny jeździ czymś co ma 3 cylindry.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-11, 19:04
BigLebovsky napisał/a:

Weź... proszę nie prowokuj. Kto normalny jeździ czymś co ma 3 cylindry.



Pracownik na etacie
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-09-11, 21:04 3
smc napisał/a:

Pracownik na etacie



Przecież ty jesteś z rodziny która od pokoleń inwestuje w badylarstwo, nieruchomości, bitcoiny i nie musisz pracować.

Dlatego ja się staram zawsze mówić prawdę. Tak jest łatwiej, nie trzeba pamiętać co się mówiło wcześniej.
Zgłoś
Avatar
Wywrotowy 2024-09-11, 21:34
Panowie i Panie. Na przyszłość (dla tych którzy nie wiedzą) - ZAWSZE w takich sytuacjach NAJPIERW otwiera się drzwi auta, a następnie odpina pas. Łatwiej je otworzyć gdy wisisz na pasach, niż wtedy gdy zajebiesz głową w dach.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-12, 8:20 1
420710247365 napisał/a:

Przecież ty jesteś z rodziny która od pokoleń inwestuje w badylarstwo, nieruchomości, bitcoiny i nie musisz pracować.
Dlatego ja się staram zawsze mówić prawdę. Tak jest łatwiej, nie trzeba pamiętać co się mówiło wcześniej.



A myślisz, że w takiej rodzinie nikt nie pracuje? Jestem 2-3 razy starszy niż przeciętny użytkownik sadola i przeżyłem więcej niż on. Może dlatego, że nie siedziałem w piwnicy, tylko na ulicy...
Ale można wszystko zaprzepaścić, jak i że wszystkiego się podnieść...

Zgłoś
Avatar
Przyjacielxd 2024-09-12, 9:41
Telefon sam zadzwonił po pomoc a zszokowana pizda z dyspozytorni się rozłączyła 😂
Zgłoś
Avatar
Gesiu96 2024-09-12, 12:33
smc napisał/a:

A myślisz, że w takiej rodzinie nikt nie pracuje? Jestem 2-3 razy starszy niż przeciętny użytkownik sadola i przeżyłem więcej niż on. Może dlatego, że nie siedziałem w piwnicy, tylko na ulicy...
Ale można wszystko zaprzepaścić, jak i że wszystkiego się podnieść...



Ludzie myślą, że bezdomni to po prostu bezmózgi i debile oraz, że sami wybrali takie życie. Niestety jest jakiś procent, może nawet duży, że wybrali takie życie sami. Ale jest też wielu, którzy nie mieli wyboru. Sam znam/poznałem wielu bezdomnych,(też chwilę byłem bezdomnym) którzy nie piją, cpają przede wszystkim. Byli nauczycielami, pedagogami, lekarzami itp. Po prostu zniszczyło ich życie albo ktoś i się poddali. Ten kto nie przeżył ciężkiej depresji, utraty ukochanej osoby, rodziny, ten nie zrozumie. A najwięcej takich osób jest z powodu zdrady, straty rodziny. Ciężko się podnieść z takich sytuacji. Nawet tu widać, stary chłop już, a dalej rozpamiętuje to. Pzdr
Zgłoś