18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
xoxoConMan 2024-09-11, 12:25 31
Hamowanie klaksonem zawsze na propsie!
Jeszcze tylko "rikord widjo" zabrakło.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-09-11, 12:38 3
Okulary jakby szyte na miarę.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-09-11, 13:24
n1ck.ee napisał/a:

Okulary jakby szyte na miarę.



KOBRA była u nich wtedy na premierze w telewizorni.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-11, 13:28
Stracił cenne setne sekundy na trąbienie, pas lub fotel też źle ustawione
Zgłoś
Avatar
JimmyCoole 2024-09-11, 14:12 1
Ale radyjko elegancko ściszył
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-11, 14:22 5
Raz zjechałem do rowu Roomsterem i się przewrócił na dach. Prędkość żadna, straty żadne. Kilku kierowców się zatrzymało i jeden z nich Mietkiem ML wyciągnął autko z rowu. Postawiliśmy je na koła i ku mojemu zdziwieniu odpaliło i pojechałem do domu.
Oprócz burdelu w środku, upierdolonego z błota i trawy oraz lekkiego wgniecenia, nic więcej się nie stało. Opłukałem na myjni i nawet oleju nie sprawdziłem. Fura jeździ do dziś
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-09-11, 14:28
Kazachstan jest po drugiej stronie kuli ziemskiej, że chodzą do góry nogami?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-11, 14:34 14
smc napisał/a:

Raz zjechałem do rowu Roomsterem i się przewrócił na dach. Prędkość żadna, straty żadne. Kilku kierowców się zatrzymało i jeden z nich Mietkiem ML wyciągnął autko z rowu. Postawiliśmy je na koła i ku mojemu zdziwieniu odpaliło i pojechałem do domu.
Oprócz burdelu w środku, upierdolonego z błota i trawy oraz lekkiego wgniecenia, nic więcej się nie stało. Opłukałem na myjni i nawet oleju nie sprawdziłem. Fura jeździ do dziś



Jest nasz sadolowy dyżurny. Jego wyimaginowany świat, jego wyimaginowane sytuacje życiowe i wyimaginowani koledzy

Zgłoś
Avatar
Bonawojciechszarlata 2024-09-11, 14:35 1
Jacson napisał/a:

Kazachstan jest po drugiej stronie kuli ziemskiej, że chodzą do góry nogami?



Nie...tam fotele montują na dachu
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-11, 14:49
xoxoConMan napisał/a:

Hamowanie klaksonem zawsze na propsie!
Jeszcze tylko "rikord widjo" zabrakło.



może i na propsie, ale nadal słabo wytraca prędkość
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-11, 14:54 1
Driver19cm napisał/a:

Jest nasz sadolowy dyżurny. Jego wyimaginowany świat, jego wyimaginowane sytuacje życiowe i wyimaginowani koledzy



Ty nigdy nie miałeś sytuacji życiowych?
Nigdy Ci nie zgasło światło w piwnicy, nie pękła rura kanalizacyjna, nie przestraszył szczur?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-11, 14:56 3
smc napisał/a:

Ty nigdy nie miałeś sytuacji życiowych?
Nigdy Ci nie zgasło światło w piwnicy, nie pękła rura kanalizacyjna, nie przestraszył szczur?



Kolego, jak wytrzeźwiejesz, wypoczniesz, to na spokojnie przeczytaj, te wszystkie komentarze, które tutaj wrzucasz. Ale tak serio, na trzeźwo, po zażyciu tabletek, które przepisał Ci lekarz. Wtedy sam zobaczysz jakie bajki I kocopoły tutaj wypisujesz, myśląc, że ktoś na sadolu w to wierzy
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-11, 15:13 2
Na sadolu ludzie mają więcej przygód ode mnie, bo prowadzą aktywne życie. Może nie każdy z taką łatwością jak ja się nimi dzieli, ale to nie znaczy, że żyją w apatii. Wyjdź z piwnicy, świat jest naprawdę ciekawy.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-11, 15:58
Driver19cm napisał/a:

Kolego, jak wytrzeźwiejesz, wypoczniesz, to na spokojnie przeczytaj, te wszystkie komentarze, które tutaj wrzucasz. Ale tak serio, na trzeźwo, po zażyciu tabletek, które przepisał Ci lekarz. Wtedy sam zobaczysz jakie bajki I kocopoły tutaj wypisujesz, myśląc, że ktoś na sadolu w to wierzy



Mitoman, znam paru takich, jeszcze się kłócą i udowadniają, że tak było
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie