18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wiecie co jest pocieszające?
mcvice • 2012-06-17, 16:13
Pocieszający jest fakt, że mimo tego, że przegraliśmy to euro to Polacy pokazali, że całe to pierdolenie homosiów o wyrzeczeniu się narodu, flagi (żeby naszą białoczerwoną zastąpić gejowską tęczową), że to wszystko okazało się pierdoleniem 0,001% dewiantów a my Polacy pokazaliśmy, że jesteśmy dumni z flagi, godła i narodowości.
Zgłoś
Avatar
Qarhodron 2012-06-18, 1:03 2
Sezonowy patriotyzm to gówno nie patriotyzm.
Zgłoś
Avatar
mcvice 2012-06-18, 1:03
Edit: @up - ale "lepszy rydz niż nic" prawda?

szkoda tylko ze inne sporty nie budzą tych naszych ukrytych uczuć tak jak piłka
Zgłoś
Avatar
koloalu 2012-06-18, 1:28 2
piotrekz03 napisał/a:

Usiądź, chciałeś darmowe piwo, ale się nie udało.



już jeden z nich się znalazł...
Zgłoś
Avatar
brandon 2012-06-18, 2:13
trzeba sie wyluzowac,,,dizADKUU
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-18, 2:24 3
Bardzo dumni z flagi, jak cholera



Dziękuję za taką dumę.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-06-18, 2:30 4
skończcie ćpać patriotyzm.
Zgłoś
Avatar
Dziadzia40a 2012-06-18, 2:57 6
Mów za siebie, a nie za wszystkich Polaków. Ja jako Polak wstydzę się drużyny piłkarskiej. Zarabiają miliony, a biegać nie potrafią przez 90 minut! To jest żałosne. Dlaczego kalecy piłkarze maja takie gaże? Bohaterem jest Tytoń! Szkoda, że Polacy uwierzyli, że nasza reprezentacja w piłkę nożną może wyjść z grupy! Doceńmy tych którzy naprawdę potrafią grać, reprezentować godnie Polskę na świecie, min Siatkarzy, Biatlon, swego czasu F1, a Tych patałachów zostawicie! Nie są warci takiego zjednoczenia rodaków! 30 tysięcy ludzi na jednej strefie kibica, gdzie ludzie deptali się wzajemnie, kobiety nie mógłby oddychać w tłumie 2 metrowych mężczyzn (tak było we Wro ), by obejrzeć truchtających za piłką i zmachanych jakby biegli maraton frajerów. Każdy młody człowiek przebiegnie 45 min bez odpoczynku i bez większego przygotowania, a oni tego nie potrafią, mimo, że płacą im MILONY! Szczyt porażki narodowej, a nie dumy i zachwytu. Powinniśmy siedzieć potulni a flagi które były dla Piłkarzy spalić i wywiesić dla odpowiednich ludzi, odpowiedniego święta. Ja wywiesiłem obok naszych barw czarną wstęgę bo, nic nie zostało jak wymiana całej kadry!
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-18, 3:49 2
Zajebisty szacunek do flagi robić z niej szmatę do wycierania lusterek albo szyb
Zgłoś
Avatar
68mustang 2012-06-18, 8:55 1
A ja flagi na samochodzie nie postawilem. Nie dosc kurna, ze paliwo takie drogie to jeszcze mi ten dodatkowy opór jak wszy w dupie potrzebny.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-06-18, 9:15
jeśli mowa o TYSKIM to śmiech od kilku lat mnie ogarnia, jak to widzę. Tylko NORMALNA Polska flaga... I tak jak ktoś wyżej napisał- ten patriotyzm na pokaz skończył się tak szybko jak się zaczął.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-06-18, 9:38
Co ty pier...sz. Barwy narodowe na majtkach, piwo na flagach, klapkach,.....
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-06-18, 9:49
Tak jest kurwa! Teraz powywieszajcie niemieckie flagi.
Zgłoś
Avatar
mastus 2012-06-18, 10:14
oczywiście nikt na to nie wpadł, że mogła komuś spaść z balkonu np. ta flaga, albo nie wszyscy są trzeźwi na euro i gubią takie rzeczy jak flagi itp . ehh..
Zgłoś
Avatar
oldsoul166 2012-06-18, 10:39
przeczytajcie w tym temacie tutaj polskamurowana.blogspot.com/
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-06-18, 10:55
Jak już wspomniałem w jakimś temacie - większość "flag"to chińskie twory flagopodobne. Raczej można mówić o braku szacunku do flagi i godła jak większość osób nie wie jak powinna wyglądać flaga narodowa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie