18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wiecie co jest pocieszające?
mcvice • 2012-06-17, 16:13
Pocieszający jest fakt, że mimo tego, że przegraliśmy to euro to Polacy pokazali, że całe to pierdolenie homosiów o wyrzeczeniu się narodu, flagi (żeby naszą białoczerwoną zastąpić gejowską tęczową), że to wszystko okazało się pierdoleniem 0,001% dewiantów a my Polacy pokazaliśmy, że jesteśmy dumni z flagi, godła i narodowości.
Zgłoś
Avatar
piotrekz03 2012-06-17, 16:16 5
Usiądź, chciałeś darmowe piwo, ale się nie udało.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-17, 16:28 22
Chodzi ci o te flagi z wielkim logiem tyski? Rzeczywiście wszyscy byli dumni z tyskiego.
Poza tym kto o zdrowych zmysłach zmienił by flagę biało-czerwoną na jakąś tęczową. W ogóle to gdzie ty takie super newsy znalazłeś, że niby ktoś chciał zrobić jakichś tęczowych zawodników (power rangers czy co kurwa)?
Zgłoś
Avatar
mcvice 2012-06-17, 16:36 1
bardziej mi chodziło o te prozaiczne flagi przy szybach w samochodach, niby lipa za 15zl a jednak o czyms swiadczy ze nie wstydzimy sie jej wywiesic
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-06-17, 17:21 1
Dlaczego ktoś miałby się wstydzić? I ja też nic nie słyszałem, żeby pedały chciały nam flagę zmienić. Jebać pedałów ale to co ty tu robisz to już czysta homofobia...
Zgłoś
Avatar
AxL 2012-06-17, 22:28
Ta i te flagi za 15 zł leżą teraz po koszach na śmieci...
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-17, 22:31 41
mcvice napisał/a:

bardziej mi chodziło o te prozaiczne flagi przy szybach w samochodach, niby lipa za 15zl a jednak o czyms swiadczy ze nie wstydzimy sie jej wywiesic



Ten patriotyzm na pokaz skończył się równie szybko jak się zaczął.
Zgłoś
Avatar
pyton 2012-06-17, 23:33
@AxL
w koszach to w koszach gorzej jak wiszą popalone na drzewach. ach ten cały partiotyzm...
Zgłoś
Avatar
preliator 2012-06-18, 0:05
Ktoś tu chyba pomylił pojęcie mniejszości seksualnej z mniejszością narodową... do nauki a nie na sadolu siedzieć po nocach!
Zgłoś
Avatar
lagger_daian 2012-06-18, 0:42
nie żeby coś, ale właśnie po ostatnim meczu ludzie pokazali jakimi są patriotami... w moim mieście jakiś debil spalił flagę narodową z godłem na środku...
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-06-18, 0:45 8
O czym ty do chuja pana mówisz autorze?
Zgłoś
Avatar
mcvice 2012-06-18, 0:48 1
@up i tak nie zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
varti 2012-06-18, 0:58 2
Po pierwsze to na samochodach miało udawać banderę wojenna Polskiej Marynarki Wojennej. Udawało nieudolnie bo wg. przepisów godło nie powinno znajdować się wyłącznie na białym pasie i nie powinno za niego wychodzić. A po dwa nie rozumiem po co ściągać flagi i barwy narodowe. Euro się wszak nie skończyło, tylko nasza reprezentacja już w nim nie gra (tak btw. od tego nam się chyba ani flaga, ani godło nie zmieniło coby je z taką pogardą wyrzucać), więc uważam że tym bardziej powinniśmy pokazać obcokrajowcom że jesteśmy dumni z tego że tą imprezę organizujemy, że są w Polsce a polskimi barwami są biały i czerwony.

Edit: (...) godło POWINNO znajdować się (...)

Miało być
Zgłoś
Avatar
mcvice 2012-06-18, 1:00
Cytat:

A po dwa nie rozumiem po co ściągać flagi i barwy narodowe.



racja, nie wszyscy przeciez sciagneli, w pelni popieram.
Zgłoś
Avatar
emd 2012-06-18, 1:02
Już Husaria zdejmuje flagi z samochodów ciekawe ilu zostanie do końca przyszłego tygodnia . Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie