18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wiecie co jest pocieszające?
mcvice • 2012-06-17, 16:13
Pocieszający jest fakt, że mimo tego, że przegraliśmy to euro to Polacy pokazali, że całe to pierdolenie homosiów o wyrzeczeniu się narodu, flagi (żeby naszą białoczerwoną zastąpić gejowską tęczową), że to wszystko okazało się pierdoleniem 0,001% dewiantów a my Polacy pokazaliśmy, że jesteśmy dumni z flagi, godła i narodowości.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-06-18, 11:03 1
Ja jestem przeciwny wykorzystywaniu symboli narodowych w tak kiczowaty i prostacki sposób. Nie mam nic przeciwko szalikowi czy fladze za szybą auta, ale robienie z samochodu choinki przy użyciu barw narodowych to jakaś karykatura. Później jedzie taki z brudną, poszarpaną flagą, z pokrowcem na masce brudnym, obsranym przez ptaki i pełnym rozbitych owadów - czy tak ma wyglądać polska flaga? Trochę godności kurwa. Osobiście bym wywiesił biało-czarną flagę zainteresowanych odsyłam do historii II WŚ

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
łos 2012-06-18, 11:10 2
Wszytstko fajnie, miło się idzie przez miasto w koło widząc narodowe barwy ale szkoda tylko, że ludzie tak się postarali na rzecz pierprzonej komercyjnej imprezy zorganizowanej dla obcokrajowców a 11 listopada nie zobaczymy nawet połowy z tych barw narodowych co na euro.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-06-18, 11:23 3
angel napisał/a:

Jak już wspomniałem w jakimś temacie - większość "flag"to chińskie twory flagopodobne. Raczej można mówić o braku szacunku do flagi i godła jak większość osób nie wie jak powinna wyglądać flaga narodowa.



no cóż, co prawda to prawda, w zeszłym lub 2 lata temu wybuchła dyskusja nt. flagi przed 11tym listopada, gdzie jedni mówili że ważne że ludzie wywiesili, a inni że dlaczego powywieszali bandery albo jakieś flagopodobne proporczyki...
a co do tematu

Zgłoś
Avatar
blekott 2012-06-18, 13:50 1
wtf? skad pomysl o wywieszaniu gejowskich flag zamiast bialo-czerwonych? śmierdzi fejkiem na kilometr, ewentualnie ktos zażartował. gdyby taki pomysł się pojawił to by chyba pomysłodawce rozerwano na strzępy
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-06-18, 16:22 1
Panowie gadają o patriotyzmie a herbu od godła nie potrafią odróżnić. "Ee zobacz na tego chowa flagę, pewnie zdrajca jakiś, albo się wstydzi naszego kraju", "Zobacz herb Polski na fladze, a tamten to nazwę swojego miasta nadrukował, co za profanacja!! Piłsudski, Dmowski, Piastowie i inni pewnie w grobach się przekręcają". ,,|,,(o.O),,|,, takiego kurwa, na podstawie flagi mierzyć czyjś patriotyzm. Moja fala dalej łopocze i ma HERB na białym tle, jak biel się przebarwi od czerwieni to mam zapas "flagowych" bajerów.
Zgłoś
Avatar
PKSdriver 2012-06-18, 16:31 2
tacy z was patrioci, że większość flag na balkonach i szybach były z logo tyskiego
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-18, 17:06
Cytat:

niby lipa za 15zl a jednak o czyms swiadczy ze nie wstydzimy sie jej wywiesic


w Lewiatanie w sobotę 9.06 były po 3 zł, to też o czymś świadczy
Zgłoś
Avatar
Luis 2012-06-18, 23:42
oskiboski napisał/a:



Ten patriotyzm na pokaz skończył się równie szybko jak się zaczął.



chyba skończył się u ciebie na wsi. po warszawie dalej jeżdżą z flagami. mam wrażenie, że nawet więcej ich się namnożyło... :/
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-06-19, 1:30 1
@do autora

Zatem chcesz przez to powiedzieć, że po 16 czerwca miliony Polaków zmieniły się w homoseksualistów? Nagle zniknęła masa flag, pseudo-flag, reklam Tyskiego itp. Poza tym skąd pomysł, że ktoś chciał zastąpić polską flagę flagą tęczową? Sam na to wpadłeś z kolegami gejami?
Zgłoś
Avatar
dyabeu696 2012-06-20, 19:21 1
marcinsud napisał/a:

Osobiście bym wywiesił biało-czarną flagę



Chodzi ci o wojnę polsko-polską pod flagą biało-czarną? Jeśli tak, to popieram. Słyszałem, że gdzieś w Krakowie kumpla znajomego pobili. Za to, że jest pedałem w pedalskich, czerwonych szelkach. Problem jest taki, że "pedalskie, czerwone szelki" to znak rozpoznawczy skinów. Wielcy patrioci z was, obrońcy uciśnionych...

A teraz suchar o autorze posta:
Przychodzi mcvice do lekarza:
-Proszę się rozebrać...
-Ty pedale, niech tylko moja mama się dowie!!!

<koniec>
Zgłoś