18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Oculusa Rifta na PGA 2013, powiedziałem sobie "To jest przyszłość rozrywki elektronicznej". Momentalnie Next geny totalnie nie miały dla mnie znaczenia, a wszelkie nadzieje pokładałem w rozwoju VR.

Później pojawiły się w sieci różne filmiki z użyciem takich chodzików (np. Cyberith Virtualizer). Wtedy stwierdziłem, że trzeba działać. Zakupiłem sobie Oculusa, zebrałem wszystkie zabawki gadżeciarskie, które miałem w pokoju i zabrałem się za kodowanie skryptów.

Efekt? Największe tytuły, w które grają tysiące - w wersji VR. Między innymi Wiedźmin 3 czy GTA V

Materiał w pełni własny, skrypty napisane do gier również. Pomysł oczywiście też. Mocno się jaram, mam nadzieję, że zarażę was zamiłowaniem do VR w TAKIEJ formie


[W Spoilerze macie resztę filmów, Wiedźmin wyszedł mi chyba najlepiej]




ukryta treść




Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-06-21, 22:10 3
szerLucjan napisał/a:



Film jest pocięty, zgaduję więc, że nabiegał się w tym materiale więcej niż Twoja babcia.



Potwierdzam, raw materiał miał ponad 20 minut. Ale niezaprzeczam również, że kondycję mam zbliżoną do podstarzałej babci. Teraz się to zmieni!
Zgłoś
Avatar
Loky3 2015-06-21, 22:26 2
Po pierwsze piwo, po drugie sub. Tu widze przyszlosc gier Co powiesz na starego Morrowinda? Fajnie by bylo, jakby sie dalo nawalac mieczem w grze dokladnie jak ty to robisz przed monitorem.
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-06-21, 22:28 2
Loky3 napisał/a:

Po pierwsze piwo, po drugie sub. Tu widze przyszlosc gier Co powiesz na starego Morrowinda? Fajnie by bylo, jakby sie dalo nawalac mieczem w grze dokladnie jak ty to robisz przed monitorem.



Dokładnie odwzorowanie 1:1 niestety rzadko jest możliwe. Ale samo zmodowanie morrowinda i oskryptowanie to noproblem. Dodaje do listy, na której oczywiście jest już skyrim
Zgłoś
Avatar
Loky3 2015-06-21, 22:49
Super Bo jednak walka w wiedzminie (to ze ruszasz tylko troche i on atakuje) jest slaba, milo by bylo zobaczyc jednak ze ustawienie miecza wplywa na twoj atak w grze
Zgłoś