18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Oculusa Rifta na PGA 2013, powiedziałem sobie "To jest przyszłość rozrywki elektronicznej". Momentalnie Next geny totalnie nie miały dla mnie znaczenia, a wszelkie nadzieje pokładałem w rozwoju VR.

Później pojawiły się w sieci różne filmiki z użyciem takich chodzików (np. Cyberith Virtualizer). Wtedy stwierdziłem, że trzeba działać. Zakupiłem sobie Oculusa, zebrałem wszystkie zabawki gadżeciarskie, które miałem w pokoju i zabrałem się za kodowanie skryptów.

Efekt? Największe tytuły, w które grają tysiące - w wersji VR. Między innymi Wiedźmin 3 czy GTA V

Materiał w pełni własny, skrypty napisane do gier również. Pomysł oczywiście też. Mocno się jaram, mam nadzieję, że zarażę was zamiłowaniem do VR w TAKIEJ formie


[W Spoilerze macie resztę filmów, Wiedźmin wyszedł mi chyba najlepiej]




ukryta treść




Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-06-21, 20:37 8
Masz piwko, przynajmniej za składne mówienie a nie jak w większości, yyyyy eeeeee nooo
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-06-21, 20:41 13
Sam uważam, że jeszcze za dużo tego yyy eee, ale będę nad tym pracował

Zależy mi, aby moje video nie były marnymi reakcjami na gameplay (z wyjątkiem horrorów, tutaj filozofii dużej nie ma), tylko merytorycznymi prezentacjami, z których człowiek i się nauczy i się pośmieje
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2015-06-21, 20:50 3
już widzę jak przychodzę zmęczony po pracy i zapierdalam w wiedźmina na macie od dance dance revolution.
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-06-21, 20:53
Parę godzin gry w wiedźmina po pracy i masz od razu odhaczone wieczorne bieganie
Zgłoś
Avatar
b................h 2015-06-21, 21:17 3
Kiedy przerobisz Football Managera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-06-21, 21:19
Football Managera może będzie cieżko, ale wszelkie strategie chcę kiedyś przerobić podobnie jak pierwotnie miało działać R.U.S.E. - Voice Command + Mody + Dotykowy stół/Holo lens
Zgłoś
Avatar
teken 2015-06-21, 21:46 64
Koleś odjebał COŚ z prehistorycznego wiilota na podczerwień i maty za 20 zł....
A jebany M$ nie potrafi zrobić użytku z kinekta, a sony z muve
Zgłoś
Avatar
goniec94 2015-06-21, 21:48
Poleciał sub z pomysł
Zgłoś
Avatar
PhetrusEnigmatus 2015-06-21, 21:55 2
Kawał dobrej roboty. Podziwiam Cię za pomysł i za wykonanie. Cholera...ja bym nie wiedział jak się za to w ogóle zabrać.
Zgłoś
Avatar
Asenta 2015-06-21, 21:58 1
No to jak już przejdziesz bierz sie za Medal of Honor. Choćby za misje na plaży.
Zgłoś
Avatar
JackQuack 2015-06-21, 22:02 9
Dzięki wielkie wszystkim! Takie komenty mocno podbudowują. Jak macie jakieś życzenia w kwestii tytułów to piszcie. Albo głosujcie na jackquack[dot]pl na jeden z ogarniętych już tytułów - wtedy pokażę, że można pograć tak więcej niż tylko 10 min
Zgłoś
Avatar
szerLucjan 2015-06-21, 22:02 10
No i to jest kanał na YT a nie kurwa jak 90% przyjebów siedzi przed monitorem i pokazuje "jak grać w grę". Oby tak dalej. W końcu ktoś wyjątkowy w community polskiego YT.
Zgłoś
Avatar
Pan.Umrzyj 2015-06-21, 22:06
Pobiegaj trochę bo kondycje masz gorszą od mojej babci.
Zgłoś
Avatar
szerLucjan 2015-06-21, 22:07 7
Pan.Umrzyj napisał/a:

Pobiegaj trochę bo kondycje masz gorszą od mojej babci.



Film jest pocięty, zgaduję więc, że nabiegał się w tym materiale więcej niż Twoja babcia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie