18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wielkie żarcie
PanFajek • 2023-07-21, 17:43
Chora psychicznie kobieta niszczy cały dział spożywczy sklepu, podczas gdy pracownicy bezradnie przyglądają się. Nie są w stanie podjąć działań z powodu zasad i przepisów prawa sklepu.

Zgłoś
Avatar
Higaro 2023-07-21, 21:11 5
jak kadry z filmu "Faceci w czerni"
Zgłoś
Avatar
Yelu 2023-07-21, 21:12 6
Gdzie ta kobieta? To jakoś hybryda małpy z motylem, która zatrzymała się na etapie gąsienicy...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-21, 21:32 4
Marian_Koniuszko napisał/a:

Ja pierdole, jaka łachudra...



Browar za słownictwo. Ostatni raz usłyszałem "łachudra" w latach 90 od matki, wracając od kumpla z ostro zakrapianej domówki...
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2023-07-21, 21:38
Geraldinio napisał/a:

Niby czemu pracownicy mieliby zakaz interwencji w takich przypadkach? Jaki problem chwycić maciorę i wyjebać ze sklepu.
No chyba, że chodzi o ewentualne koszty leczenia, dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji interweniujących...



chyba locha xD
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-07-21, 21:44 1
Do zoo powinni dzwonic że im orangutan uciekł
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-21, 21:44 4
Kurisu napisał/a:

Gdzie jest policja ja się pytam ?



Jeśli to usa to pewnie żre pączki, a jak w Polsce, to pilnuje jakiegoś domu chuja na Żoliborzu, albo prześladuje kobiety dokonujące legalnie aborcji
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-07-21, 22:24 4
Geraldinio napisał/a:

Browar za słownictwo. Ostatni raz usłyszałem "łachudra" w latach 90 od matki, wracając od kumpla z ostro zakrapianej domówki...



Browar za słownictwo. Ostatni raz usłyszałem "domówka" w latach 90... teraz to tylko wixa, balet, melanż i najebka.

Zgłoś
Avatar
Chang 2023-07-21, 22:30 1
O, typowa baba śląska, w barach szeroka w dupie wąska. Jeszcze cała wunglem ujebana
Zgłoś
Avatar
janmod 2023-07-21, 23:07 5
SkoPio1 napisał/a:

Żeby zmniejszyć straty. Ubezpieczalnie w pewnym momencie ustawią zaporowe składki i odmówią odszkodować, gdy na nagraniach będzie widać, że ubezpieczający nie zrobił nic, by zmniejszyć straty.
Nie dziś i jeszcze nie jutro, ale w pewnym momencie chciwość ubezpieczycieli każe im zmniejszyć liczbę i wielkość wypłat...
Murzyni w USA już znacząco się odbili w statystykach odszkodowań, więc temat jest na tapecie.



Jak jestes wlascicielem - masz racje. Jak pracujesz za minimalna dla jakiejs sieci gdzie CEO zarabia miliony? Niespecjalnie. Masz nic do zyskania a duzo do straty jak cos pojdzie nie tak.
A chciwosc ubezpieczycieli ma nic do tego - i tak wiekszosc ludzi na sklepie jest na minimalnej wiec nizej nie bedzie.
Piekno kapitalizmu - zarabiasz minimalna - dajesz pracodawcy minimum
Zgłoś
Avatar
mianas 2023-07-21, 23:33 2
Taka Lempart ... U nas to dostanie uścisk Chyżego Rója ..
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-07-22, 0:14 4
mianas napisał/a:

Taka Lempart ... U nas to dostanie uścisk Chyżego Rója ..



wynocha z tego szacownego portalu pisowska spierdolino umysłowa.
Zgłoś
Avatar
sebbar1991 2023-07-22, 0:31
To już powinni odjebać
Zgłoś
Avatar
Masan 2023-07-22, 1:01 3
Ja pierdolę, jakiś gruby murzyński pasztet robi rozpierdol w sklepie, a Wy się zastanawiacie co miała zrobić obsługa sklepu xD.. Jakby Tobie gówno w kiblu się zatkało to dotykał byś tego? lepiej patrzeć czy spłynie, albo użyć jakieś chemii. Tak jak ktoś wyżej napisał "pracodawca" da Ci premię, że ochroniłeś dobytek przed intruzami?
Zgłoś
Avatar
dantee 2023-07-22, 1:33 3
najgorsze jest to, że te czarne gówno ma prawo żyć i ma prawa wyborcze. Małpy zamyka się w klatce
Zgłoś
Avatar
disko 2023-07-22, 2:35
Ale upadek.
za fraki ją i niech wypierdala z baru.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie