18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
j................1 2012-11-03, 15:37 2
Brawo. Ten arytkul (jego Angielska wersja) zostal po raz pierwszy opublikowany w 2006 roku, gwodz programu: finansowany przez firme ktora oferuje srodki na powiekszenie penisa.

1. Dlugosc 13+ ma znaczenie raczej pod katem zabawy
2. Obwod gra wieksza role w satysfakcji seksualnej anizeli dlugosc
3. Srednia wielkosc penisa w Polsce wynosci 14,98cm (badanie na 1000 osob w wieku 18-45 lat)

P.S tez w gimbazie mialem kompleksy wiec wolalem sie doedukowac
I druga sprawa, kazdy kto tutaj sie 'chwali' ma kompleksy bo ma malego.
Zgłoś
Avatar
ruchlik1 2012-11-03, 15:57
Dzięki Bogu, pod względem długości idealny, z obwodem nie wiem , raczej, coś w rodzaju piłki golfowej
Zgłoś
Avatar
Everizon 2012-11-03, 15:58 8
N napisał/a:

Fajnie, tylko że orgazm kobiety zaczyna się w głowie...


No i własnie dlatego zawsze ruchanie zaczynam od "głowy"...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-03, 16:28
17cm obwód? Pierdole przerzucam się na fisting.
A tak poważnie, tak jak ktoś wyżej napisał owe wyniki "badań" przygotowała firma sprzedająca środki na powiększenie penisa. Cel : wywołać niepewność, kompleksy i poruszenie co widzimy w komentarzach
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-11-03, 16:54
"Co mam to pcham"
a tak serio to nawet jeżeli mielibyście czerwonego to i tak najbardziej krzyczą p rzy tych co mają gruby.

,
,
,
,,
<
,
,
,
,<
<
,
,
,
,<
<
,
<<
,,
Portfel
Zgłoś
Avatar
samiec_alfa 2012-11-03, 16:58 1
idealny penis ma 17-19,5 cm, tu się mieszczę i zgadzam w pełni, ale ja się pytam jak można mieć w obwodzie około 16 cm !!! co za debil robił ten wykres
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-11-03, 17:33
Desertsun napisał/a:



Nie tłumacz się
Swoją drogą fajne panny musisz spotykać skoro każda z nich ma "pizdę" i to w dodatku w jakimś stopniu "rozkurwioną". Wyłącz komputer wyjdź do ludzi - zobaczysz, że oprócz kobiet z penisem i "rozkurwionymi pizdami" istnieją też normalne laski



Lubię drążyć ;]

A więc mówisz, że się musisz dowartościować? Nie wrzuciłem w żaden sposób wszystkich lasek do tych z "rozkurwionymi pizdami" (chociaż faktycznie, chujowo to zabrzmiało ;]), nieprawdopodobne się to może Tobie wydawać - jak i pozostałym zawistnym - ale moje dziewczyny nie miały ani kutasa, ani rozkurwionych pizd. Miały piękne pizdeczki, broszki, i jakie tam sobie wymyślisz słodkie określenia dla tych muszelek. Problem jest już jednak w tym, że gdzie nie spojrzysz, (prawie) każda rówieśnicza przeciętna "koleżanka" (przykładem rzucę moje miasto), już jest "rozkurwiona". A szukać tej muszelki to ze świecą trzeba. Gdzieś musiało Cię zaboleć, skoro czepiłaś się akurat mnie ^^ To tak jak z kluczem, który otwiera wszystkie zamki, gorzej, gdy zamek jest tak "rozkurwiony", że otwiera się każdym kluczem.

Btw. nie mów mi co mam robić, nie układaj mi życia
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-11-03, 18:54
Obwod kurwa 15cm -.- Rury kanalizacyjne zamiast kutasow?

I ps: dlaczego w figurze przypominajacej ksztaltem piekny kraj jakim jest USA, wpisano od cholery rozno-kolorowych ikon penisa?
Zgłoś
Avatar
Desertsun 2012-11-03, 19:26
Ryuk napisał/a:



Lubię drążyć ;]

A więc mówisz, że się musisz dowartościować? Nie wrzuciłem w żaden sposób wszystkich lasek do tych z "rozkurwionymi pizdami" (chociaż faktycznie, chujowo to zabrzmiało ;]), nieprawdopodobne się to może Tobie wydawać - jak i pozostałym zawistnym - ale moje dziewczyny nie miały ani kutasa, ani rozkurwionych pizd. Miały piękne pizdeczki, broszki, i jakie tam sobie wymyślisz słodkie określenia dla tych muszelek. Problem jest już jednak w tym, że gdzie nie spojrzysz, (prawie) każda rówieśnicza przeciętna "koleżanka" (przykładem rzucę moje miasto), już jest "rozkurwiona". A szukać tej muszelki to ze świecą trzeba. Gdzieś musiało Cię zaboleć, skoro czepiłaś się akurat mnie ^^ To tak jak z kluczem, który otwiera wszystkie zamki, gorzej, gdy zamek jest tak "rozkurwiony", że otwiera się każdym kluczem.

Btw. nie mów mi co mam robić, nie układaj mi życia



Ehhh ale masz potrzebę wygadania się... a ja tylko złapałam cię dwa razy za słowo
Dobrze loverboy'u kończę, bo jeszcze pamiętnik o zdobytych cipkach napiszesz
A o moją się nie martw - jest na nią jeden amator i w zupełności mi taki stan wystarcza - nie poszukuje tłumu wielbicieli
Zgłoś
Avatar
L................e 2012-11-03, 19:49
@2up @4up
Kurwa obwód a nie średnica!
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2012-11-03, 20:07
panowie, prawdziwy orgazm kobiety dostaja na widok portfela pełnego gotówki z visą platinium/gold
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-11-03, 22:40
Desertsun napisał/a:


Ehhh ale masz potrzebę wygadania się... a ja tylko złapałam cię dwa razy za słowo
Dobrze loverboy'u kończę, bo jeszcze pamiętnik o zdobytych cipkach napiszesz



Niestety nie zmieniam kobiet jak rękawiczki i nie traktuje ich przedmiotowo, więc nie napiszę.

Desertsun napisał/a:


A o moją się nie martw - jest na nią jeden amator i w zupełności mi taki stan wystarcza - nie poszukuje tłumu wielbicieli



Nie przypominam sobie, żebym w którymś z postów wspomniał coś o "Twojej" Widzę, że też masz potrzebę "wygadania się"
Zgłoś
Avatar
Desertsun 2012-11-03, 23:17
Ryuk napisał/a:



Lubię drążyć ;]

Gdzieś musiało Cię zaboleć, skoro czepiłaś się akurat mnie ^^



1. Oj faktycznie lubisz...

2. Sugerowałeś - więc Ci odpowiedziałam.

Ciągniesz chłopie temat a jak już napisałam - złapałam Cię jedynie za słowo. Więc już nie 'drąż".
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2012-11-04, 12:49
szogun666 napisał/a:

@2up wróć do podstawówki a może zrozumiesz.



I po chuj sie tu udzielasz ulomny chlopczyku.

Mam Ci kurwa wytlumaczyc?

1. Wykres przedstawia satysfakcje kobiet

2. Wedlug "ksiezniczek jebanych", kwadratowy kutas jest najlepszy

3. Takowy nie istnieje

4. Wypierdalaj?

Chciales blysnac a wyszlo jak zawsze.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2012-11-04, 13:18 1
@up
Ty naprawdę nie kumasz ???
Czy to już jest sarkazm u ciebie bo nie wierzę !? przecież 17cm długi i 17cm obwód to zupełnie idealny stosunek długości do grubości ! 17cm obwód do nieco ponad 5cm średnicy. Żeby kutas wyglądał na "kwadratowy" to przy tej długości musiałby mieć (na oko) ponad 50cm w obwodzie ! Widzisz na skali gdzieś na górze 50cm obwód ? Popieram tezę szugun666. Idź się doucz. W IV klasie podst. o tym mowa jest.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie