18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Antkowiak1992 2024-07-13, 19:59
@birddog102

Geniusz geniusz genialne zostawiam piwo
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-14, 14:12
Baronessa napisał/a:

Niezły sagan, buahahah... Wiadomo, że patola, jak skurwysyn i panny lekko wstawione. Jak szczupła biła siostrę lochy, tow sumie popieram, że obskoczyła wpierdol od świni, a tak w ogóle to jebał te szmaty pies, chuj im w dupę! (Szczególnie tej tłustej 🤣)
Żadna antykoncepcja, żadne szczepionki. Patola zawsze była, a baby zawsze i chude delikatne i silne krowy do orania pola na wioskach. Powiedział bym raczej, że to faceci stali się zniewieściałymi chucherkami. Coraz więcej pedałów malujących włosy i paznokcie, którzy płaczą, jak dostaną liścia od panny.
Sam też byłem chucherkiem, dlatego między innymi zacząłem ćwiczyć kulturystykę, żeby wpierdol nie dostać od takiej pyskatej świni. Wiadomo, że ćwicząc naturalnie cudów nie zdziałasz, ale te 10kg masy mięśniowej jednak dodaje pewności siebie.



Nie mieszaj poważnego problemu z foliarstwem antyszczepionkowym. Faktem jest, że leki antykoncepcyjne mieszają gospodarkę hormonalną w chuj. I o ile w przypadku kobiety biorącej je ma to różne skutki uboczne, które ustępują po czasie od odstawienia to w przypadku potomstwa niestety problemy pozostają na stałe. Stale rośnie liczba dzieci rodzących się z dużo większą wagą niż "normalna", a to co się dzieje z dziewczynkami to jest kurwa dramat. Podstawówka, a tam typiary o masie swoich matek i większej. W bicku 3x więcej od chłopaków chodzących na siłkę. Uda jak u hipopotama, włosy na rękach jak u małpy i wąsy. Niestety nie jest dobrze.
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-16, 11:15
Obrzydliwe wieloryby, mam nadzieje że to przeczytają jaka beka z nich
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-07-18, 13:55
Każda patologiczna suka musi mieć na stanie ujebane Air Force.....
Zgłoś