18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
Avatar
Psud 2024-08-25, 9:58 23
Typowa baba, nawet w takiej chwili musi zabiegać o atencję. Zamiast zwyczajnie, po cichutku się powiesić to nie. Trzeba kamerkę ustawić, zapuścić strima i nawet w ostatnich chwilach życia, do końca, żebrać o uwagę.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-08-25, 10:05
fejk! sporo ostatnio tych fejkowych powieszeń
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-25, 10:17 2
To więzienie czy dom ?
Coś mocne te żaluzje.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-25, 10:20 2
Taka była rozkmina że wyhuśtała się na tygrysie.
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-08-25, 10:22 17
One wszystkie tam wyglądają jakby miały albo 16 lat albo 60 lat. Nic pomiędzy i poza tym.
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-08-25, 10:34 6
Szkoda można by jeszcze zamknąć ja w piwnicy i spełniać swoje fantazje

______________

Wszystkie moje komentarze to sarkazm. Proszę nie traktować tego poważnie. Taktujcie to jak tzw czarny żart. W moich wypowiedziach nie mam zamiaru nikogo obrażać ze względu na kokor skóry, pochodzenie etniczne, płeć itp.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-25, 11:12 1
Przynajmniej się ładnie ubrała. To się nazywa szacunek do życia, jak i do śmierci.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-08-25, 11:22 1
ciekawe ile lajków dostała i jak to sprwadzi
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-08-25, 11:34 2
leonidkacap napisał/a:

ciekawe ile lajków dostała i jak to sprwadzi



W Niebiosach przecież normalnie jest internet. Może się zalogować i sprawdzić bez problemu.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2024-08-25, 11:45 2
Atencyjne kurwisko
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-08-25, 12:35 1
EinsZweiPolizei napisał/a:

One wszystkie tam wyglądają jakby miały albo 16 lat albo 60 lat. Nic pomiędzy i poza tym.



dokladnie jest 16 16 16 16 16 lat i nagle dowiadujesz sie żę ma 60 po 40 latach związku a jeszcze wczorja jak by 16

I to jest fajne u Azjatów długo wyglądają atrakcyjnie bo dbają o siebie .. ofc są też grube lochy żeby nie było że przekoloryzuje historie , ale kurwa w porównaniu do tego co jest w europie to jest duża przepaść i azja w tym wypadku propsuje.
Rzadziej sie kłócą ale jak sie odpalą to potrafi być klimat jak w USA xD
Zgłoś
Avatar
argen64 2024-08-25, 12:48
Nigdy nie mogę zrozumieć, dlaczego zakładają pętlę z tyłu na karku??? Przecież pętla założona od strony gardła nie dusi a sznur powoduje odcięcie krwi, tlenu do mózgu poprzez przyduszenie tętnic szyjnych. Człowiek traci szybko przytomność, ale się nie dusi. Dobrze kombinuję??? ,
Zgłoś
Avatar
x................n 2024-08-25, 13:18 1
Po drugiej stronie połączenia też sporo emocji. Jak podczas sprawdzania, czy ziemniaki się już ugotowały.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-25, 13:34 6
Tak szybko? Bez żadnych wygibasów? Dobra, przekonała mnie, idę to zrobić.

argen64 napisał/a:

Nigdy nie mogę zrozumieć, dlaczego zakładają pętlę z tyłu na karku??? Przecież pętla założona od strony gardła nie dusi a sznur powoduje odcięcie krwi, tlenu do mózgu poprzez przyduszenie tętnic szyjnych. Człowiek traci szybko przytomność, ale się nie dusi. Dobrze kombinuję??? ,


Co ty godasz?
Pętla ma być zawiązana z tyłu głowy i nie pętla, a dokładniej węzeł szubieniczny, który ma te właściwości, że jak włożysz łeb i zaczniesz zwisać swonodnie, to twój ciężar ciała powoduje zaciskanie pętli wokół szyi, co z kolei powoduje szybkie zablokowanie dopływu krwi z tlenem do mózgu przez tętnice szyjne, co z kolei sprawia, że najpierw szybko tracisz przytomność, a potem się dusisz i umierasz, a nie odwrotnie.
Takie praktyki stosowano w średniowieczu podczas publicznego wieszania skazanych na śmierć. Dodatkowo stosowano również metodę powieszenia przez przerwanie rdzenia kręgowego. Lina w tym przypadku musiała być odpowiednio długa, a przywiązanego za szyję skazanego zrzucano z podestu nad odpowiednią wysokością. Ciężar ciała podczas spadania powodował przerwanie rdzenia kręgowego i natychmiastową śmierć.

Panna na materiale trochę skisiła, bo pętla była dosyć duża, oraz nie użyła ona węzła szubienicznego, który spowodował by zacieśnienie pętli wokół szyi, ale "uratował ją" fakt, że podczas powieszenia oparła swoje ciało o kraty okna, co sprawiło, że luźna pętla spowodowała większy nacisk na tętnice szyjne i szybką utratę przytomności denatki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów