18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
NieLubieWas 2016-01-10, 16:58 1
albo jestes tamtejszym magikiem
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2016-01-10, 18:24
To chujowo macie
Zgłoś
Avatar
jebakapociagowy 2016-01-10, 18:32 9
JM jakoś przeżyję, jebzdzidy już wqrwia czasami, inne portale jeszcze jakoś coś da radę, ale nie myślałem że dożyję czasów gdy na Sadisticu będą ludzie wklejać teksty które kilka dni wcześniej pojawiły się na mistrzach...
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-01-10, 19:10 3
jebakapociagowy napisał/a:

JM jakoś przeżyję, jebzdzidy już wqrwia czasami, inne portale jeszcze jakoś coś da radę, ale nie myślałem że dożyję czasów gdy na Sadisticu będą ludzie wklejać teksty które kilka dni wcześniej pojawiły się na mistrzach...



Ty to musisz mieć ciekawe życie towarzyskie, jak o materiale wiesz co, gdzie, kiedy i skąd.
Zgłoś
Avatar
sandal007 2016-01-10, 20:01
@jebakapociagowy
I nie podal zrodla, ze niby to jego kawal, sam wymyslil >
Zgłoś
Avatar
k................8 2016-01-10, 20:20
Zapomniałeś dodać ,ze zajebane z mistrzowie org.
Zgłoś
Avatar
Ciasny 2016-01-10, 21:02 3
jebakapociagowy napisał/a:

JM jakoś przeżyję, jebzdzidy już wqrwia czasami, inne portale jeszcze jakoś coś da radę, ale nie myślałem że dożyję czasów gdy na Sadisticu będą ludzie wklejać teksty które kilka dni wcześniej pojawiły się na mistrzach...



to ci kurwa tragedia, świat zatrzymać
Pewnie całe twoje życie wyjebało się do góry nogami, liczę że kiedyś dojdziesz do siebie.
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2016-01-10, 22:11 2
hahahaha genialne xD

Takie stwierdzenie fajne mi sie przypomniało:

Jeśli założysz gacie na lewą stronę to cały wszechświat nosi twoje gacie za wyjątkiem ciebie.
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2016-01-10, 22:59 1
_Azazel napisał/a:

To chujowo macie


Wystarczy dobrze pogryźć.
Zgłoś
Avatar
general_torebka 2016-01-11, 1:48 1
Ty się kurna śmiejesz... Ja od 5 lat mieszkam przy al. słowackiego (arteria krakowska) i już 14 sąsiad dostał raka płuc. Zabawne? Większość nie paliła, co każdy sąsiad zaświadczy...

A ja palę i żyje im na złość! Żeby nie mieli pewności - na klatce. I co? Bierne czy smog - nigdy nie zgadną. Błahahahahaha!
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2016-01-11, 18:18
To rzut beretem mam do ciebie, bo ja niedaleko Bora-Komorowskiego. Co do raka - gdybyś miał pojęcie co oni wdychali jak działała pełną parą stalownia martenowska i spiekalnia w hucie... Jest takie fajne zdjęcie lotnicze z 99 roku bodajże, jak pięknie dym z komina spiekalni leci radośnie w stronę miasta.
Zgłoś