18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
lokal.szczecin 2022-02-11, 9:50 5
Ty rasisto skasuj to !

Zartowałem!!
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-02-11, 10:26 6
Im czarniej.Tym ciemniej.
Zgłoś
Avatar
m................l 2022-02-11, 11:47 21


Zgłoś
Avatar
offline 2022-02-11, 11:49 10
I teraz dla wszystkich lewaków i obrońców blm: Twoje „uczucia” nie mogą zmienić faktów, ale fakty mogą zmienić Twoje uczucia”. Elo
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-02-11, 12:03 61
nie wiem czy temat przedstawia prawdziwe dane. ale piwo dałem, bo jestem rasistą
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2022-02-11, 12:21 9
Karboksylator napisał/a:

nie wiem czy temat przedstawia prawdziwe dane. ale piwo dałem, bo jestem rasistą



Lubie logiczne myślenie
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2022-02-11, 12:26 4
Karboksylator napisał/a:

nie wiem czy temat przedstawia prawdziwe dane. ale piwo dałem, bo jestem rasistą


Ale nie trzeba być rasistą żeby tu piwko dawać. Też dałem piwko tak samo jak dałbym piwko za pacyfikację osiedlowego sebixa prującego się do studenta zza granicy w autobusie.
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2022-02-11, 13:26
Those are the same pictures.
Zgłoś
Avatar
m................l 2022-02-11, 13:50
Jurand350 napisał/a:

Those are the same pictures.



Dindu:
Different colors, same picture dude.
BLM Blue matters
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2022-02-11, 17:10 2
A ja się przypierdolę, bo korelacja nie implikuje przyczynowości. Jak nie lubię dindu nuffinów, tak tu wykres nie zawiera, nie pokrywa po prostu czynników socjologicznych takich jakchociażby to, że gęstość zaludnienia ma tysiąc razy większą korelację ze wzrostem przestępczości (w mieście dużo więcej morderstw niż na wsi itd.)
Wyjęty z kontekstu wykres może pasować pod retorykę, ale w ten sposób myśląc, można również dojść do takiego wniosku:


Zgłoś
Avatar
m................l 2022-02-11, 18:56 3
saikomiki napisał/a:

A ja się przypierdolę, bo korelacja nie implikuje przyczynowości. Jak nie lubię dindu nuffinów, tak tu wykres nie zawiera, nie pokrywa po prostu czynników socjologicznych takich jakchociażby to, że gęstość zaludnienia ma tysiąc razy większą korelację ze wzrostem przestępczości (w mieście dużo więcej morderstw niż na wsi itd.)
Wyjęty z kontekstu wykres może pasować pod retorykę, ale w ten sposób myśląc, można również dojść do takiego wniosku:



Tym wykresem pokazałeś że ilość spożywanych kurczaków wśród czarnych jest odwrotnie proporcjonalna do ilości zabójstw z bronią palną. Ciekawe



Może paliwo z ropy domestic jest droższe i czarni nie mają kasy aby pojechać do KFC. Wykres rozwiązany.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2022-02-11, 19:00 3
Opie dałbyś źródło bo jest zacne.
hoplofobia.info/kartograficzna-analiza-przestepczosci-w-amerykanskich-miastach/
Zgłoś
Avatar
żmij 2022-02-11, 21:53 1
mg_schutze napisał/a:

Opie dałbyś źródło bo jest zacne.



Pozdrawiam mistrzu.
Zgłoś
Avatar
zenkielbas 2022-02-11, 22:26 1
saikomiki napisał/a:

A ja się przypierdolę, bo korelacja nie implikuje przyczynowości. Jak nie lubię dindu nuffinów, tak tu wykres nie zawiera, nie pokrywa po prostu czynników socjologicznych takich jakchociażby to, że gęstość zaludnienia ma tysiąc razy większą korelację ze wzrostem przestępczości (w mieście dużo więcej morderstw niż na wsi itd.)
Wyjęty z kontekstu wykres może pasować pod retorykę, ale w ten sposób myśląc, można również dojść do takiego wniosku:



bardzo trafne ukazanie manipulacji, jaka jest statystyka. ludzie(zwlaszcza o prawicowych przekonaniach <<zwlszcza w europie srodkowo wschodniej>>) nie sa w stanie pojac, ze czarni nei sa ani gorsi, ani glupsi, ani bardziej zabojczy per se. niestety i dzis trwa dyskryminacja czarnych/ czerwonych/zoltych/niebieskich/fioletowych/innych w krajach wybitnie rozwinietego zachodu. powoduje to gorszy dostep do edukacji dla czarnych(izwlaszcza). brak edukacji i perspektyw niestety implikuje inklinacje ku przestepczosci.
ps. dla rasistow z krwi i kosci, prawdziwych obraoncow bialej rasy i naszej polskosci polecam zaglebic sie w geopolityke i uwarunkowania historyczne, zeby miec szanse zrozumiec, dlaczego murzyni generalnie sa z tylu za nami. ale to wymaga otwartosci na inne spojrzenie na swiat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie