18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Rampage_ 2010-04-02, 10:53 2
Kiedyś, Sadistic był portalem, na którym umieszczało się czarny humor. Teraz jest on niestety tylko domieszką pomiędzy różnymi, mało ciekawymi obrazkami i filmikami. Mam nadzieję, że przynajmniej admin teraz zarabia dużo na tym serwisie...
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-02, 10:59 5
Ja pierdole, ale macie problemy i nawięcej problemów mają zawsze Ci którzy najmniej robią. Proponuje wam znaleźć "sadystyczny" materiął w sieci i go wrzucić a nie pierdolić od rzeczy. Pierdoleni malkontenci z postawą roszczeniową. Bo mi się należy czarny humor. Wcześniej też były wruzcane tu materiały niezwiażane z sadyzmem. W ogóle jak jesteście tacy twardzi to zdefiniujcie "sadystyczny" materiał godny tej strony. A jak nie to połamcie sobie palce i lepiej nic nie piszcie bo aż żal was czytać.
Zgłoś
Avatar
grauper 2010-04-02, 12:08
Osobiscie bym wolał wilgotną myszke w makro ^^
Zgłoś
Avatar
Rampage_ 2010-04-02, 13:09 1
Ja tu nie mówię o pojedynczych tematach. Teraz co drugi wątek, to kompletny shit, powinno się nałożyć jakiś filtr na takie gówno ! Poza tym ja też proponuję znaleźć godny materiał, a potem go wrzucać. A nie jakieś pierdolone owady z google grafika. Ja pierdole ! Ten portal się już mija z celem ! Teraz się liczy tylko walka o piwa ! I naprawdę, nie przeszkadzają mi tutaj materiały nie związane z czarnym humorem, dopóki są ciekawe !
Zgłoś
Avatar
M................y 2010-04-02, 14:28 1
proszę wybaczyć ale chuj wam do naszego narzekania, narzekamy bo mamy do tego pierdolone prawo państwo "zajebiście moderatorzy i obrońcy sadola" to że wpierdalacie potężne gówno nie jest naszą winą a waszą bo to właśnie wy tworzycie tematy rodem z digarta

jak będę chciała to stronę zmienia jak nie to nie żaden jebany moderatorek nie będzie mi tutaj wypisywał co mam robić i co oglądać

sadistic.pl zrobił się pierdolonym syfem, nie dziwie się że wszyscy stąd spierdalają
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-02, 14:29 3
Madame du Barry napisał/a:

nie dziwie się że wszyscy stąd spierdalają


To spierdalaj W podskokach!
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-04-02, 14:49
No właśnie o co to całe pierdolenie? Nie podoba się to idź gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Biskup 2010-04-02, 14:49
Aż specjalnie coś napiszę w tym temacie, żeby było mi łatwiej go śledzić

Żeby nie było offtopu... faktycznie mokre
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-04-02, 14:50
Zapomniałem o opcji "ulubione tematy"
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-02, 15:00
A najzabawniejsze że pani Madame du Barry sama dała piwo w tym temacie...


Epic Fail?

Jak dla mnie to żeński odpowiednik aexalvena, której zależy na wywoływaniu jałowych dyskusji jak np z ziomiczem.
I bardzo już prosze nie offtopować w temacie
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-04-02, 15:55
tolklu napisał/a:

chciałbym żeby to nie był PS czy inny faker



żadna fotoszopka, dobre szkło makro, oświetlenie i uzyskujesz taki efekt.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-02, 16:07 1
ziomicz napisał/a:

żadna fotoszopka,



Właśnie, słuchaj jej.
Nikt nie wie o fs tyle co ziomicz
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-04-02, 17:57
Bóg napisał/a:



Właśnie, słuchaj jej.
Nikt nie wie o fs tyle co ziomicz



kwestia dobrego szkła i retusz jest znikomy, masz jak najmniejszą wiedzę w tej dziedzinie, a notorycznie się udzielasz. najlepiej krytykuje się innych, no cóż lubię się pośmiać z takich osób. masz mi coś do powiedzenia, bądź zarzucenia- zapraszam na pw.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-06, 11:36 3
Biedronka
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-06, 16:43
ziomicz napisał/a:

masz jak najmniejszą wiedzę w tej dziedzinie



Owszem jestem laikiem w kwesti przerabiania zdjęć, dlaczego ?
Nie widze takiej potrzeby.
Podczas gdy każda twoja focia jest albo czarnobiała albo rozjaśniona, powiedz - czy aż tak bardzo się wstydzisz upadku w społeczńości sadystów przez swoją twarz czy musisz też ją przerabiać by zaistnieć chociaż w internetowej społeczności ?
Nie lubie przerabiania zdjęć, bo po co ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie