18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
e................s 2020-11-30, 2:38 1
Nawet mnie, przeciętnego, małointeligentnego biedaka-cebulaka rodzice, dziadkowie i sąsiedzi zawsze uczyli, że winda to nie zabawka i może zrobić kuku, dlatego drzwiami się nie wolno bawić. Czego te dzieciaki się spodziewały? Że jak mu drzwi przytrzymają, to w bok pojedzie?
Zgłoś
Avatar
SpookyYuuki 2020-11-30, 4:05
fingery napisał/a:

Totalnie pojebane zwłaszcza z myślą, że te dzieciaki pewnie jeszcze później szukały gdzie się koleżka im schował i nie wiedziały że go zabiły



Nie wydaje mi się że one go zabiły tylko ktoś kto wezwał windę na dole bo pojechała na dół. Musiałyby szybko zejść niżej i nacisnąć guzik.
Wina nie ruszy się jeśli naciskasz jej przycisk a ona już jest na tym piętrze.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-11-30, 5:35 1
Do góry jedzie?
Zgłoś
Avatar
Danoniero 2020-11-30, 7:33 5
Nie ruszają mnie żadne tokarki,dekapitację czy ucinanie kutasa, ale przyznam że jako ojciec to mnie to trochę zszokowało
Zgłoś
Avatar
josscelin 2020-11-30, 8:02
Rany... Biedne dziecko... Mam nadzieję, że nie cierpiało dlugo
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-11-30, 8:28
RazorSharp napisał/a:

Małego winy tu nie ma żadnej.
Sytuacja wygląda tak, że ta krata powinna samoczynnie się zamykać. Winda nie pojedzie dalej, dopóki krata nie zostanie zasunięta. Jako, że mechanizm jest zjebany (widać na początku filmiku, że dzieciaki ręcznie ją zasuwają, aby ruszyła), to każdy użytkownik windy musi wychodząc, zasunąć ją za sobą, by kolejna osoba, która chce z niej skorzystać mogła ją w ogóle wezwać na dół.
Tak, więc mały chłopiec elegancko się zachował zasuwając ją za, sobą. Natomiast głupi prank odwaliły te dzieciaki, które - wg mnie - celowo zatrzasnęły mu drzwi zamykane, najwyraźniej nie mając wyobraźni czym to zaraz poskutkuje.
Winne jego śmierci są te dzieci.



Te kraty w starych windach zasuwa sie recznie.
Zgłoś
Avatar
opec 2020-11-30, 16:08 2
RazorSharp napisał/a:

Małego winy tu nie ma żadnej.
Sytuacja wygląda tak, że ta krata powinna samoczynnie się zamykać. Winda nie pojedzie dalej, dopóki krata nie zostanie zasunięta. Jako, że mechanizm jest zj***ny (widać na początku filmiku, że dzieciaki ręcznie ją zasuwają, aby ruszyła), to każdy użytkownik windy musi wychodząc, zasunąć ją za sobą, by kolejna osoba, która chce z niej skorzystać mogła ją w ogóle wezwać na dół.
Tak, więc mały chłopiec elegancko się zachował zasuwając ją za, sobą. Natomiast głupi prank odwaliły te dzieciaki, które - wg mnie - celowo zatrzasnęły mu drzwi zamykane, najwyraźniej nie mając wyobraźni czym to zaraz poskutkuje.
Winne jego śmierci są te dzieci.



Co ty pierdolisz za głupoty xD we wszystkich windach tego typu kratę właśnie zasuwa się ręcznie i jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Winda nie pojedzie póki nie jest zasunięta krata i póki drzwi szybu nie będą zamknięte. Jedynym problemem było to że inżynier nie przewidział że między zamkniętą kratę i zamknięte drzwi zmieści sie gówniak- to wszystko. Sam mam w pracy kilka takich wind i faktycznie najbardziej wkurwa jak jakiś ukrainiec nie zamknie kraty i trzeba zapierdalać po schodach xD
Zgłoś
Avatar
lupek1337 2020-11-30, 23:25
mało co mnie rusza ale tutaj aż mnie zatkało i zebrało do płaczu bo dzieciak nie był nieczemu winny...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-11-30, 23:50
SpookyYuuki napisał/a:

Nie wydaje mi się że one go zabiły tylko ktoś kto wezwał windę na dole bo pojechała na dół. Musiałyby szybko zejść niżej i nacisnąć guzik.
Wina nie ruszy się jeśli naciskasz jej przycisk a ona już jest na tym piętrze.



Kurwa, przeciez wyraznie widac ze winda jedzie w górę, skoro pietra przesuwaja sie w dół
Nie mowiac juz o tym ze wyswietla sie w kabinie z 4 na 6 pietro
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-12-01, 0:17 2
Na jego grobie powinien zostać w kamieniu wykuty kod QR linkujący do na tego filmiku ku przestrodze.
Zgłoś
Avatar
s................s 2020-12-01, 1:56 1
Cytat:

Ciekawość zabiła kota.
Sam byłem takim dzieckiem. Dobrze, że takiej windy nie mieliśmy w bloku.



U mnie w mieście kilkanaście lat temu, w sąsiednim bloku ktoś wywalił szybę w windzie. Jakiś dzieciak wsadził tam głowę, winda ruszyła... No i reszty można się domyśleć.
Zgłoś
Avatar
bansheex 2020-12-01, 6:13 2
Jezu jakie to jest zajebiste Dawno takiego filmiku żem tutaj nie widziała. Oglądam setny raz
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-12-01, 22:31
Przejebane bo gówniak spadł z 4 piętra to sa male szanse że przeżył z 1 nic by mu sie nie stalo z 2 cos pewnie by sobie mógł połamac z 3 raczej by to przeżył jeśli dostałby szybka pomoc z 4 szanse są już małe moim zdaniem chociaż to jest dziecko więc niska masa może cos pomogła
Zgłoś
Avatar
bania88 2020-12-05, 21:59 1
qwerq221 napisał/a:

Przejebane bo gówniak spadł z 4 piętra to sa male szanse że przeżył z 1 nic by mu sie nie stalo z 2 cos pewnie by sobie mógł połamac z 3 raczej by to przeżył jeśli dostałby szybka pomoc z 4 szanse są już małe moim zdaniem chociaż to jest dziecko więc niska masa może cos pomogła



Naprawdę myślisz, że spadnięcie z jakiegokolwiek piętra to w tym przypadku problem? Mi się zdaję, że największym problemem tego chłopca było.... no nie wiem, może wyciśnięcie mózgu z jebanej czaszki jak z tubki kurwa pasty?!
Zgłoś