18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Pentryt 2014-11-06, 21:42 5
@Catacombe Przyjrzyj się dokładnie w 0:32, wydaje mi się że wtedy dostaje w pysk od policjanta i wtedy zaczyna wierzgać nogami. Ogólnie cała sytuacja żenująca i pokazująca nasze media od strony którą większość ludzi już zna, część się teraz przekonuje ale lemingi dalej ślepi. W tvnie mieli nawet świadka którego opowieści nie pokrywają się z tym co jest na nagraniach. Dodatkowo okazuje się, że świadkiem jest policjant w cywilu jak mniemam widoczny na filmie i psikający gazem (0:57) w pysk posła.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-11-06, 21:44 4
@up
A co oni kurwa są, upośledzeni czy są psami? Chyba powinien potrafić jeden z drugim obezwładnić najebanego typa, a jak sobie nie radzą w 10 to jak o nich świadczy? Skopali go i spałowali, żeby ukryć swoją nieudolność a cała medialna paplanina, łącznie z tym chujem sienkiewiczem na czele o tej sytuacji świadczy tylko o wspaniałości naszych mediów.
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-11-06, 22:11
O kurwa, co za debil kucowaty tu moderuje.
Macie sposób, jak zajebać kolejny portal. Już jest zajebany reklamami dla dzieci. Wciąż się nazywa sadistic.

Popierdolce nawet targetu nie znacie.
Zgłoś
Avatar
Redten 2014-11-06, 22:41
Ja to bym chciał zobaczyć co się dzieje przed tym krwiożerczym atakiem jobonych psóf na zlecenie tvnu. Jeśli zobaczę, że z nimi gada a potem dostaje po... buzi, zmieniam wiarę polityczną. Jak nie zobaczę to dalej będę wierzył w "szatańskie kłamstwa rządu" a nie w "jedyną słuszną prawdę"
Zgłoś
Avatar
CzakNoriz 2014-11-06, 23:42
Janusz na mikrofonie, w głowie się nie mieści!!
jebać lewaków, z lamusami się nie pieścić
mam się streścić słuchaj pierwszej części
KNP prosto z ulicy wieści
janusz i jego ziomki nikt gorszy nikt lepszy
jestem po to by prawdę przynieść ci
rządowe ścierwo to wróg największy
twarda bania i zaciśnięte pieści
uwalniam wolny rynek, gdy atmosfera się zagęści
Zgłoś
Avatar
rwijbawelne 2014-11-07, 0:00
Po pierwszym machaniu łapami powinni użyć paralizatora i byłoby po krzyku.
Zgłoś
Avatar
Hojren 2014-11-07, 0:03 7
To co wielu tutaj nazywa podbijaniem do policji to zwyczajne przyjacielskie podejście. Policja przyjechała do jego dwóch kumpli i na wstępie bez żadnych słów jeden z nich dostał gazem po oczach. W tym miejscu wiele jest podobnych akcji, że policja od tak sobie napierdala najebanych ludzi, bo mogą na to zwalić, że byli pod wpływem (wtedy jego zdanie nie ma znaczenia). Jakbyście wy zobaczyli kumpla dostającego gazem po oczach od (już nie policjanta ale) PSA to byście skulili ogon i się schowali czy może próbowali wyrwać go z ich łap jak to robi Wipler? Co za niedojebaństwo na tym portalu się zdarza... Dobrze, że najwięcej piw mają komentarze sensowne.
Zgłoś
Avatar
M................i 2014-11-07, 0:03 4
rwijbawelne napisał/a:

Po pierwszym machaniu łapami powinni użyć paralizatora i byłoby po krzyku.


Twój ojciec też tak mówił gdy cię pierwszy raz zobaczył 15 lat temu
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-11-07, 0:29
Ja pierdolę. Ten portal powinien zmienić nazwę. Na:
www.wypierdolenizewsządgówniarzepodszywjącysiępodkucapolskośćinarodowść.szmaciarze.bezgroszaprzydupie.pl

I kurwa COM.

Ki chuj tu moderował, to jakaś tajemnica?
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-11-07, 1:27
Cytat:

Piwler-awanturnik bierze przykład ze swojego przełożonego, który policzkuje europarlamentarzystów. Skoro zwykłe politykowanie nie przynosi skutków, trzeba zacząć otaczać się skandalem, awanturować i wszczynać burdy. Wie to i Britney Spears, i Krul, i prostak Stonoga, i najwyraźniej sam Wajper.

Mam wrażenie, że KNP na ogół cieszy się szacunkiem wśród kuców, ponieważ żeruje na negatywnych emocjach i ucieka się do skurwysyństwa. Tania złośliwość, prymitywne zaczepki, szczeniackie odzywki, prostactwo (zawsze beka z Kurwełę dłubiącego w nosie w trakcie publicznych wystąpień) i niemające granic chamstwo to olej napędowy tej gównianej formacji.

Kucyki potem oglądają i myślą: "hehe, ale mu dojebał".

Najbardziej irytuje mnie ukute przez kurwinistów sformułowanie "masakrowania lewaków". Podziękujmy Korwinowi, że zwykłą tolerancję, szacunek dla demokracji oraz względną równość (słowem lewicowość i resztki człowieczeństwa) uczynił rzeczą, której należy się wstydzić. Wiadomo, lepiej być mizoginem, wsiurem i prymitywnym pyskaczem (czyt. KNP i jego elektorat).



Nie moje, ale podpisuję się pod tym.
Zgłoś
Avatar
kokossnk 2014-11-07, 1:28 1
w 28 sekundzie słychać strzały
Zgłoś
Avatar
bjbjarocha 2014-11-07, 1:30 1
Przyjebali mu, to mu przyjebali! Na chuj drążyć temat!?!
Zgłoś