18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
D................s 2023-09-05, 6:26 2
Celine84 napisał/a:

Boli cię że ma odwagę a ty nie



Celine84 napisał/a:

Boli cię że ma odwagę a ty nie



Jaką kurwa odwagę ? samobój to najgorsze tchórzostwo jakie może się zalęgnąć w człowieku ... człowieku .
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-09-05, 6:47
Cos za szysbko zdechł
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2023-09-05, 8:07
dobrze zamontowany wiatrak
Zgłoś
Avatar
Sklozgos 2023-09-05, 10:19 4
OlejhunterPlL napisał/a:

Jak mnie wkurwiaja tacy samoboje. Pierdolone przegrywy, pies ich jebal. Mam nadzieje ze pieklo dla nich istnieje.



Tacy ludzie najczesciej sa kilkurotnie madrzejsi od przecietniaka. Po prostu widza swiat takim jakim jest. Ze w okolo sa sami tepi idioci i nie maja z kim porozmawiac, ani zrobic czegos fajnego. Przecietny czlowiek niestety niczym nie rozni od zwyklego pawiana. Zero totalne. Niestety ludzie madrzy wola odejsc lub odciac sie od ludzi. Takze chwala wam za to w jakim swiecie beda zyly wasze dzieci.
Zgłoś
Avatar
Morty999 2023-09-05, 11:09 2
OlejhunterPlL napisał/a:

Jak mnie wkurwiaja tacy samoboje. Pierdolone przegrywy, pies ich jebal. Mam nadzieje ze pieklo dla nich istnieje.



dopanie Cie kiedyś depresja z zaskoczenia to sie zesrasz wtedy mozesz zrobić stream z przegrywa
Zgłoś
Avatar
Piwojad 2023-09-05, 12:33
Szkoda ze juz nie zobaczy swoj stream. Bo nie zyje.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-09-05, 12:47
kurde na jaki oni hak wbijają te wiatraki
Zgłoś
Avatar
b4mb0 2023-09-05, 15:18
[b]kurwa czemu nie włączył wiatraka, czemu, kurwaaa{/b}

Zgłoś
Avatar
DupcyperChui 2023-09-05, 19:32
Dobre na reklamę kołków rozporowych .
Zgłoś
Avatar
Dagdagmar 2023-09-05, 22:47
ObciagamZaDyche napisał/a:

Niech jakis seryjny samobojca mi powie, interesuje mnie techniczny aspekt, kazdy brelok na sadolu, dynda, nie skacze, nie zrywa rdzenia, ale po chwili dyndania, zaczyna odpierdalac jakis brekdens, pytanie : why ? Co im sie dzieje. Rdzen nie przerwany, na niedotlenienie za wczesnie, co jest qrva z nimi nie tak ? Wiekszosc deduje tak samo, jakies drgawki dostaja i machaja rekami jak by dostali jakies haluny .



Po prostu zamyka dopływ krwi do mózgu, więc na początku sobie zemdleje, a potem następują brejkdensy - reakcje zgięciowe, później wyprostne, spowodowane odkorowaniem. I tak sobie pomału mózg obumiera.
Zgłoś
Avatar
tol4 2023-09-06, 16:48
ObciagamZaDyche napisał/a:

Niech jakis seryjny samobojca mi powie, interesuje mnie techniczny aspekt, kazdy brelok na sadolu, dynda, nie skacze, nie zrywa rdzenia, ale po chwili dyndania, zaczyna odpierdalac jakis brekdens, pytanie : why ? Co im sie dzieje. Rdzen nie przerwany, na niedotlenienie za wczesnie, co jest qrva z nimi nie tak ? Wiekszosc deduje tak samo, jakies drgawki dostaja i machaja rekami jak by dostali jakies haluny .



Patrząc na ruchy gość jednak źle zrobił pętle i dość długo się dusił widać to po klatce piersiowej - robi wdechy coraz płytsze. Tym razem się nie udało i dość męcząco zakończył swój żywot.
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2023-09-08, 21:42
Kolejny zapomniał włączyć wiatraka. Nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
ObciagamZaDyche 2023-09-09, 9:41
Wiekszosc z nich dygota jak karp na wedce. Niewiem o co chodzi, chyba za predko na odciecie tlenu. Mam teorie ze kregi sie rozjezdzaja i powoduja juz rozrywanie rdzenia czesciowo czy cos.
Zgłoś