18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
OlejhunterPL 2023-09-04, 20:26 3
Jak mnie wkurwiaja tacy samoboje. Pierdolone przegrywy, pies ich jebal. Mam nadzieje ze pieklo dla nich istnieje.
Zgłoś
Avatar
Marmar9104 2023-09-04, 20:29 4
Dzięki Bogu ! Wiatrak utrzymał !
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-04, 21:23 59
OlejhunterPlL napisał/a:

Jak mnie wkurwiaja tacy samoboje. Pierdolone przegrywy, pies ich jebal. Mam nadzieje ze pieklo dla nich istnieje.



Nie pierdol. Lepiej taki niż kurwa co rzuca się pod pociąg/autobus/ciężarówkę i potem pół miasta sparaliżowane, kierowca ma traumę a pasażerowie zmarnowany dzień
Tak to kulturka w domu prywatnie i stream do tego więc go znajdą zanim zacznie śmierdzieć sąsiadom.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-09-04, 21:49
Skośny uznał, że uraczy nas materiałem z ostatnich chwil swojego marnego życia.

Zgłoś
Avatar
MaksiKing 2023-09-04, 22:07 4
Ni chuja nie uznaje pobite gary wiatraka zjeb nie włączył ! Load game i jeszcze raz ! Btw. Do przyszłych szanownych samobójców…proszę nie pierdilic nam spektaklu i z szacunku do szanownych sadolków do chuja pana włączać wiatrak !
Zgłoś
Avatar
Srakotłuk 2023-09-04, 22:20 2
Fejk jak chuj bo się nie zesrał.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-09-04, 22:32 7
Kolejny jełop nie włączył najpierw wiatraka. To już jakaś plaga!
Zgłoś
Avatar
ObciagamZaDyche 2023-09-04, 23:14 1
Niech jakis seryjny samobojca mi powie, interesuje mnie techniczny aspekt, kazdy brelok na sadolu, dynda, nie skacze, nie zrywa rdzenia, ale po chwili dyndania, zaczyna odpierdalac jakis brekdens, pytanie : why ? Co im sie dzieje. Rdzen nie przerwany, na niedotlenienie za wczesnie, co jest qrva z nimi nie tak ? Wiekszosc deduje tak samo, jakies drgawki dostaja i machaja rekami jak by dostali jakies haluny .
Zgłoś
Avatar
Montana1 2023-09-04, 23:44 3
ObciagamZaDyche napisał/a:

Niech jakis seryjny samobojca mi powie, interesuje mnie techniczny aspekt, kazdy brelok na sadolu, dynda, nie skacze, nie zrywa rdzenia, ale po chwili dyndania, zaczyna odpierdalac jakis brekdens, pytanie : why ? Co im sie dzieje. Rdzen nie przerwany, na niedotlenienie za wczesnie, co jest qrva z nimi nie tak ? Wiekszosc deduje tak samo, jakies drgawki dostaja i machaja rekami jak by dostali jakies haluny .



Przetestuj na sobie, to się dowiesz. Nie zapomnij włączyć wiatrak

Zgłoś
Avatar
L................m 2023-09-05, 0:23 2
Mocne te wiatraki mają coś wieszanie na wiatrakach to wytrzymują.
Zgłoś
Avatar
camperboy 2023-09-05, 0:58
Jebac tego wisielca, ktoś ma namiar na montera tego wiatraka? Wykonał świetna robotę.
Zgłoś
Avatar
RsPrDol 2023-09-05, 0:59
Glupi huj. Mial klime, mial wiatrak i mu zle..
Ja tam w domu nie mam klimy
Zgłoś
Avatar
dziki76 2023-09-05, 2:41
No co za chuj!!! Nawet reklamy montera wiatraków nie wstawił.
A trzeba przyznać że monter odjebał kawał dobrej roboty.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2023-09-05, 5:45 3
OlejhunterPlL napisał/a:

Jak mnie wkurwiaja tacy samoboje. Pierdolone przegrywy, pies ich jebal. Mam nadzieje ze pieklo dla nich istnieje.



Boli cię że ma odwagę a ty nie
Zgłoś