18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Lew 2013-09-08, 21:08 9
widać kurwa cwaniaków....

razem to wszystko..

sam na sam to by się posrali aż nogawkami by poleciało...

pierdolone pesudo karki
Zgłoś
Avatar
maestro93 2013-09-08, 21:24 43
zaatakowali sektor rodzinny, bili kapeluszy. Bohaterowie.
Zgłoś
Avatar
slavo1 2013-09-08, 21:26 9
i ja tu iść z dzieciakami na mecz? bydło jebane. huj w dupe tym co sie chcą napierdalac w imię sportu
Zgłoś
Avatar
pawelgk 2013-09-08, 21:45 1
W takich momentach ochrona lub policja powinna użyć granatnika z gazem łzawiącym.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-09-08, 21:47 9
ochrona się popisała, pierwsi spierdolili
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2013-09-08, 21:49 3
Pieprzone, łyse kozaki w dresiwach. Powinni ich pałować do nieprzytomności. Człowiek idzie mecz obejrzeć to musi dresiarska piechota przyjechać się napieprzać.
Zgłoś
Avatar
Vadim 2013-09-08, 21:50 9
Ale jebane zwierzęta. Wstydze się, że obecnie przebywam w Płocku i tu sie urodziłem. Do odstrzału takie bydło powinno iść.
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-09-08, 21:58 2
Adrian Mierzejewski w Wiśle Płock... ten filmik jest sprzed 5-7 lat.
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-09-08, 22:11 3
w 5:50 widać odwagę tych zwierząt. Grubas w białym kapturze popycha w tłum przeciwników kolegę i patrzy co się dzieje, czy tamci się boją czy można ich pogonić.
Zgłoś
Avatar
Hampelek 2013-09-08, 22:18 2
kurwy nie ludzie, to są kurwa mecze piłkarskie, jak idziesz to nie wiesz czy dostaniesz w morde
Zgłoś
Avatar
Caravaggio 2013-09-08, 22:22 3
Kuźwa dziadek inwalida chciał w spokoju mecz obejrzeć, co w jego stanie jest nie lada wyczynem żeby się wygramolić ze sprzętem, a jeszcze by mógł oberwać. Szczęście, że trafił na cywilizowanych chuliganów
Zgłoś
Avatar
Sichimpresich 2013-09-08, 22:26 3
wiesiors4 napisał/a:

Jeżeli tak was uciska, jak jedni idioci biją drugich idiotów, to jesteście chyba jeszcze większymi idiotami. Niech się leją, niech się tłuką aż się wytłuką



Co niech się leją ? Nie zauważyłeś ,że zaatakowali sektor rodzinny ? Wyobraź sobie jesteś na meczu z synkiem i żoną w swoim rodzinnym mieście i Ci jakiś kutas wbieega i z frontalnego w klatę w Twojego syna/ Twoją żonę lub Ciebie
Zgłoś
Avatar
hisses 2013-09-08, 22:30
szkoda słów i nerwów
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2013-09-08, 22:35 5
To nie powinno się nazywać stadionem tylko cyrkiem kretynów:

1. Przyjezdni chcą leczyć kompleks małego kopiąc "pikników".
2. Miejscowi nie mogą być mniejszymi kretynami i przyłączają się do akcji pt.: "małe ptaszki lubią w akcji białe kaski".
3. Organizatorzy nie wpadli, że klatka powinna być testowana na szympansach. Jeżeli on się wydostanie to znaczy, że kretynowi też może się udać. Dodatkowo zaledwie dwóch "ochroniarzy", a raczej panów w kamizelkach z napisem "chce wpierd*l".
4. Policja jak zwykle za późno, nie tych co trzeba, i w ogóle wyrabia statystyki na przypadkowych.
5. No i wreszcie polska piłka nożna... że ktoś jeszcze chce to oglądać...

Męskość? Raczej dowód upośledzenia umysłowego. Cóż nic nie osiągną w życiu, więc tylko tam mogą poczuć się mocni.
Zgłoś
Avatar
Ziemba91 2013-09-08, 22:45 1
Kurwa! To jest pierdolona Swołocz!!!!!!!! Ja pierdole, chuj człowieka strzela jak coś takiego się ogląda! Jest masa ruchów kibicowskich, które robią mega zajebiste akcje typu kolorujemy. Wnoszą bardzo dużo, najgorsze jest właśnie to, że pojawi się garstka ćwierćinteligentów i pierdolą cały pozytywny wizerunek! I taka hołota właśnie jest pokazywana w tych tvnenach i innych chujostwach i mają argumenty bez żadnych policyjnych prowokacji. Ja miałem wrażenie że większość tych przyjezdnych buraków to gimbusy... a kto kurwa taką bandę wpuścił w ogóle na ''stadion''? Organizator też dał dupy po całości!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie