18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
ZiZU 2013-09-08, 22:51
Oglądasz taki mecz, widzisz że pseudokibice zaczynają rozrabiać, spokojnie odchodzisz, otwierasz walizkę, rozkładasz karabin snajperski i napierdalasz do każdego agresora. Spierdalali by w podskokach ;]
Zgłoś
Avatar
Adamecki 2013-09-08, 22:51 2
Moje miasto, takie piękne
Zgłoś
Avatar
typo 2013-09-08, 22:52 1
Hej, wrzućcie filmik jaki to patriotyzm nie jest na trybunach!

Kurwa! Debile, te patriotyczne quasi-ruchy są pod publiczkę, te jebane małpy chcą tylko się ponapierdalać. Tak wygląda spora część spotkań w Polsce!
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2013-09-08, 22:54
Adamecki napisał/a:

Moje miasto, takie piękne


Pozdro bratku z winnego grodu!!!!
Jakie efekty końcowe?
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-09-08, 22:56 1
Nie ma nic przyjemniejszego, niż policja pacyfikująca bydło. Najbardziej lubię tych z tarczami I to, jak "połykają" wybrańców :p . I jeszcze raz powtórzę: chciałbym zobaczyć, jakby sobie taki oddział poradził z grupą odtwarzającą średniowiecze.
Zgłoś
Avatar
polik95 2013-09-08, 23:15 1
Czemu od początku policja nie mogła pilnować tego sektora gości?
Zgłoś
Avatar
MlodyPoliglota 2013-09-08, 23:25 2
Policja powinna strzelać do ścierwa ostrą amunicją. Tyle.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-09-08, 23:34
@up wystarczą gumowe kule, ale celnie, po nogach i gaz łzawiący... Jebać piłkę nożną, a tych skurwysynów ogrodziłbym na błoniach, dał im po kalashnikovie i koniec fanatyzmu...
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-08, 23:36
I niech mi ktoś wytłumaczy co to ma wspólnego z piłką nożną i rodzinnym kibicowaniem tak usilnie promowanym przez kiboli?
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-09-08, 23:44 1
co Wy wszyscy pierdolicie ???? przecież widać jak na dłoni, że to prowokacja policji i Tuska. Specjalnie biednych kibiców wkręcili bo materiału do TVN brakowało!
Kibice zaatakowali sektor rodzinny??? Ślepi jesteście? przecież te porządne chłopaki przeszli bo chcieli przeprowadzić zbiórkę na kolejny Dom Dziecka... NIE dajcie się manipulować!

hehehe
Zgłoś
Avatar
malina340 2013-09-08, 23:45
nie wiem dokładnie ale z tego co zrozumiałem to kibole dostali wpierdol u siebie a później jeszcze ich policja pogoniła ;d
Zgłoś
Avatar
urotsukidoji 2013-09-08, 23:51
Gdybym był piłkarzem to byłoby mi wstyd, że taka trzoda i swołocz jeździ za mną na mecze...
Zgłoś
Avatar
magieraa 2013-09-09, 0:03
Ten gość co dostaje kopa to wcale święty nie był. To trochę tak jak w necie - mogę cisnąć z kim chcę, robić się na niewiadomo kogo bo nikt mi za to w zęby nie da. Gość się przeliczył i tyle. Wszyscy się spuszczają jakby nie wiadomo co się tam działo. Jeden Janusz dostał kopa, a później z tego co widziałem to tłukli się tylko zainteresowani. Tutaj tyle bohaterów kurwa, ostrą amunicją by napierdalali. Pewnie się niejednemu zdarzyło jak straż miejska łupi babcie pod bazarami bo zezwolenia nie mają albo doją kierowców. Przejdzie taki jak cień wzrok w ziemie i nawet nie piśnie. Jak już tak walczyc chcecie to nie w necie tylko na ulicy. Z tymi złodziejami z rządu i ich sługusami.
Zgłoś
Avatar
anger 2013-09-09, 0:12
9:01 ktoś krzyczy, że boli go kręgosłup ahh Ta dzisiejsza schorowana młodzież po ścieżce zdrowia zafundowanej od Policji
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2013-09-09, 0:17
Dziki kurwa kraj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie