18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
grzehuu 2024-07-27, 20:21
kuwa
że nikt tam jakiej bomby nie yebnął
gdzie jest izrael jak go potrzeba?!?!?!
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2024-07-27, 21:02 2
Jak się cieszę, że nie mam w domu telewizora
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-27, 21:25
dmnunited napisał/a:

Kurwa, ale tego, że sadistic będzie wylęgarnią katolickich zjebów, to się nie spodziewałem… tradycje, które zostały nam wdrukowane? Weź spierdalaj na szczaw z takimi tradycjami.



Katolicyzm czy tam chrześcijaństwo dla mnie to jeden chuj uważam że to nie jest nasze, a chrzest Polski był zagraniem czysto politycznym, w chuju mam jezuska brudas z rejonów Palestyny czy z innego ociekającego kałem miejsca, Na to co było nasze grubo się zesraliśmy.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-27, 22:01
spike2222 napisał/a:

Duma z tradycji chrześcijańskich? Masz na myśli palenie czarownic na stosie, walke z elektrycznością i zamykanie w psychiatryku za dokonanie aktu masturbacji?



Ty idioto wróć na historię i dowiedz się kto palił czarownice
Zgłoś
Avatar
kamuha 2024-07-27, 23:26
Niespodzianka 😀

Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-07-28, 0:17 1
.

[ Dodano 2024-07-28, 00:34 ]
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Ty idioto wróć na historię i dowiedz się kto palił czarownice



Palili, ale faktycznie, akurat Chrześcijanie nie palili czarownic. Oni palili chrześcijan, oskarżonych o herezje:) A jak zdobywano dowody? No oczywiście, poprzez tortury, jak delikwent się przyznał, to winny!

Krokiem milowym dla upowszechnienia tortur było wydanie 15 maja 1252 roku przez papieża Innocentego IV bulli Ad extirpanda. Zobligowała ona do zmuszania heretyków, określonych jako „mordercy dusz”, do przyznania się, nawet z użyciem tortur. Przewidziano tylko trzy ograniczenia: podejrzanego nie można było zabić ani połamać mu nóg lub rąk.
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-07-28, 2:23 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

No to pokaż mi te meczety i synagogi, bo w Polsce synagogę widziałem tylko raz w Warszawie przy pl. Grzybowskim, a meczetu nigdy. Już rozumiesz, czemu nikt się z nich nie śmieje? Za to kościołów od zajebania.



Przeciez wedlug lewactwa (niezaleznie od kraju zachodu) teoretycznie kazda religia powinna powinna byc rownana od gory do dolu. Czemu w takim razie na otwarciu igrzysk kpiono tylko z Chrzescijanstwa? Wedlug twojej logiki dlatego, ze nie ma tam meczetow, ale jednak jest ich tam troche i mieszkajac w paryzu pewnie bys kilka takich spotkal.
Fakt - jak bys wbil w polsce do Meczetu, to raczej nic by ci sie nie stalo, a to dlatego ze raz - u nas jest malo muslimów, a dwa - sa to ludzie ktorzy od setek lat sa Polakami (Tatarzy). Ale gybys to zrobil w jakims kraju zachodu, gdzie Meczet ma moze dekade, muzulmanie zyja w takiej Francji góra od dwoch pokolen, a ich samych jest troche wiecej niz kilka tysiecy, to gwarantuje ci, zebys nie mial jaj tam wejsc i ich wyśmiać.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-07-28, 2:37
Gdyby nie olimpiada to można pomyśleć że kosmici nas odwiedzili.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-28, 8:30
spike2222 napisał/a:

.
Palili, ale faktycznie, akurat Chrześcijanie nie palili czarownic. Oni palili chrześcijan, oskarżonych o herezje:) A jak zdobywano dowody? No oczywiście, poprzez tortury, jak delikwent się przyznał, to winny!
Krokiem milowym dla upowszechnienia tortur było wydanie 15 maja 1252 roku przez papieża Innocentego IV bulli Ad extirpanda. Zobligowała ona do zmuszania heretyków, określonych jako „mordercy dusz”, do przyznania się, nawet z użyciem tortur. Przewidziano tylko trzy ograniczenia: podejrzanego nie można było zabić ani połamać mu nóg lub rąk.



Palenie ludzi uznawanych za stosowanie czarów zaczęto o wiele wcześniej (prawo dwunastu tablic) zaś inkwizycja francuska działająca w okolicach XV na którą się opierasz nie wiele miała wspólnego z chrześcijaństwem gdyż ta opierała się o anglikanizm; odłam chrześcijaństwa który wybiórczo powołuje się na fragmenty biblii, a w dodatku obecnie popierają śluby pedałów i parady wynaturzeń. Analogicznie gdyby jechowe palili ludzi to byś zwalił winę na chrześcijan i wmieszał z nimi katolików?
Zgłoś
Avatar
jacek44 2024-07-28, 12:21 2
absolutnie nie popieram takiego spierdolenia, ale śmieszy mnie też ta niby obraza uczuć religijnych i argumenty, że powinni tak parodiować islamistów itd. Ta zjebana szopka miała nawiązywać do obrazu UCZTA BOGÓW, a nie do Ostatniej wieczerzy. Chyba średnio rozgarnięta osoba wie co to była góra Olimp i że stąd wzięła się nazwa Olimpiada.
Zgłoś
Avatar
metalfan 2024-07-28, 15:30
Katolików obrażajo!
Tymczasem poważny KK w Polsce:



"W Aleksandrowie Łódzkim odbyła się niezwykła msza święta, podczas której ksiądz poświęcił auta Krzysztofa Rutkowskiego. Pracownicy Rutkowski Patrol wzięli udział w nabożeństwie, ubrani jak na akcję, w pełnym umundurowaniu i pod bronią." XD

Jeśli chodzi o ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu to nikt znający francuską kulturę i mający w sobie minimum tolerancji dla czegoś innego niż własne ciasne poglądy, nie pruł by się o to. Francuzi zawsze byli bardziej otwarci, wręcz skandalizujący i mniej pruderyjni. To jest kabaret (estrada, burleska), który jest silnie związany w francuską kulturą. Jeśli kogoś to oburza to chyba nie ma w życiu nic innego do roboty.

Każdy kto pisze teksty typu "niech obrażajo islamistów" musiał srać jeszcze w pieluchy w 2015: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_na_redakcj%C4%99_Charlie_Hebdo
Zgłoś
Avatar
tomek84984 2024-07-28, 16:24
huj z francja sram na nich i tych pojebow niech wiecej sciagaja czarnuchow i innych smierdziuchow napewno bedzie im sie lepiej zylo , kazda religia to swietosc , wierzy ten kto chce jego sprawa , nie majac kultury religii schodzimy na dno po rowni pochylej zwierzat nizszego szczebla promowac ruchanie sie chlopow w dupe to trzeba byc jebnietym normalni ludzie nie wyskakuja na ulice z kolorowymi flagami i krzycza ze sie ruchaja z zona a te pedaly i lesby tak robia co tu kurwa promowac to ze mam isc i opierdolc koledze faje bo jest spoko? europa to juz spierdolizna umyslowa zrobia to samo co w usa dzielnice czarnuchow gdzie nie da sie wejsc bo cie zajebia a biali beda zapierdalac na socjal dla nich
Zgłoś
Avatar
BronsonMekambe 2024-07-28, 17:14
Kiedy cwele zaczną się organizować...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-28, 18:27 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Na szczęście tacy jak ty są silni tylko w internecie bo jesteście asocjalni i nie potraficie się organizować. Nawet jak któryś nazbiera arsenał broni i materiałów wybuchowych to najlepsze, na co go stać to akcja w stylu Breivika. W pojedynkę nie obalono jeszcze żadnego systemu, więc mogę spać spokojnie.



Tacy jak my przeważnie mają dobrze płatną pracę i przez 90% czasu mogą pierdolić lewactwo i ich biedę umysłową. Tylko jakieś lewackie kurwy mają czas aby przyklejać się do jezdni czy chodzić na marsze wkurwionych macic. Kiedy przekroczycie próg naszego życia swoimi obsranymi buciorami to zobaczycie jak się robi szybko porządki.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-07-28, 20:50
Ogólnie nawet jeśli chcieli wywołać sensację lub skandal to wyszło im to słabo. Aranżacja bez pomysłu, zaczerpnięto z typowych, wszystkim znanych już schematów jak baba z zarostem czy chłop stylizowany na babę maczając to wszystko w przeróżnych kolorach. Słabe i denne, nawet w kategorii skandalu po prostu żenujące i nudne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie