18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Baronessa 2024-07-27, 14:52 5
CzerstWybut napisał/a:

Przecież to jakiś degenerat przebrany za babe



Mówisz o tym tuczniku? Nie wygląda na tranzystora... Bardziej na sympatyczną loszke ze sporą dawką hormonów żeńskich, dojami pierwsza klasa i fabrycznym podwoziem (piździchem).
Chyba, że o czymś nie wiem, bo nie oglądałem wczoraj tego cyrku. Jeśli tak, to oświeć mnie....

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-27, 15:05 4
Baronessa napisał/a:

Mówisz o tym tuczniku? Nie wygląda na tranzystora... Bardziej na sympatyczną loszke ze sporą dawką hormonów żeńskich, dojami pierwsza klasa i fabrycznym podwoziem (piździchem).
Chyba, że o czymś nie wiem, bo nie oglądałem wczoraj tego cyrku. Jeśli tak, to oświeć mnie....


Pewnie, że to kobieta. Choć ciało nie w moim typie, to mordka sympatyczna. Niektórym sadolom chyba słońce mózgi wypaliło, że wszędzie widzą transów.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-07-27, 15:06 6
Baronessa napisał/a:

Mówisz o tym tuczniku? Nie wygląda na tranzystora... Bardziej na sympatyczną loszke ze sporą dawką hormonów żeńskich, dojami pierwsza klasa i fabrycznym podwoziem (piździchem).
Chyba, że o czymś nie wiem, bo nie oglądałem wczoraj tego cyrku. Jeśli tak, to oświeć mnie....



Nie zawiodłeś jak zawsze hahahah.

PS. Jajk zobaczyłem kto ma te igrzyska to prędzej jaja w imadło wcisnę niż będę oglądać. Francja i makaron to są pedały i najlepiej niech zdechną w jakimś rowie a złotówki z oglądalności nie zobaczą mojej. Jeśli komuś tak się podoba obrażanie katoli to niech idzie pokazać jaki jest gość i wyzwie muslima? Nie zrobią tego bo nie mają jaj... Uważam, że religie kto chce niech wierzy tam co mi babusie zrobią z koszykiem pomalowanych jajek... Za to jebany turban z nozem/maczeta/mieczem/samochodem/materiałem wybuchowym juz kurwa może.... Popoki nie zobacze zamachowca samobójcy katolika wyjebujacego swoim truchłem dziurę na lotnisku będę upierał się, że są lepsi od kozojebcow. I francuski kundel makaron niech zacznie walczyć z islamem, a od katoli sie odpierdoli... Pierdolone pedalskie pelne hipokryzji gówna... Do tych odważnych nergali tutaj ogarnijcie kuwetę albo sobie wyjazd mieszkać do machomepedałów. Mam za dużo kumpli katolików, którzy nigdy nie mieli zamiaru detonować siebie i innych... Jebac islam pelna gębą, a później można się zabrać za kler bo to są leniwe pasozyty a nie ludzi z powołaniem. Jebac ciebie francuski pedale makaronie
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-27, 15:20 1
mariusz3pl napisał/a:

Szydzenia i wyśmiewania Cię w szkole nauczyli? W profilu masz 43lata, już zapomniałeś że w szkole za takie zachowanie była szybka kara od rówieśników a wiesz dlaczego i po co?
I jeszcze jedno, lewactwo namiętnie szydzi z wiary katolickiej ale z koszernych i islamu nawet nie próbują. Boicie się że wam rozgrzane lokówki w dupę wsadzą?


O, patrzcie. Następny, co powtarza wiecznie żywy mit, że biednych chrześcijan wszyscy prześladują, a innych nie, bo strach. Mit powstał lata temu w USA, wśród religijnych fanatyków na prawicy, a debile z Polski ciągle go bezmyślnie powtarzają. No to wyobraź sobie, że w innych krajach ci z lewa jednak jadą i po muzułmańskich, i po żydowskich fundamentalistach. Ale nie w Polsce, bo po co?

Siriuz napisał/a:

13 grudnia Europa przegrała wybory, więc niestety prawdopodobnie utracimy tereny Polski


Mówiłem, uciekaj do Rosji. Tylko nie wiem, jak tam będziesz żył, bo dla ruskich zawsze będziesz polaczkiem. Może z Czeczenami się dogadasz, bo nimi też ruscy gardzą, będziecie na tym samym poziomie w społecznej hierarchii.
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2024-07-27, 15:25
Clown world
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-27, 15:47 1
Obleśna i niesmaczna lewarska wizja wolności. Odrażające widowisko, wytrzymałem z 10 minut..
P.S. Nie jestem katolikiem, gdyby kogoś dupsko zapiekło.
Zgłoś
Avatar
dexterl 2024-07-27, 16:59 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Naprawdę komentarz jakiegoś jebniętego katolskiego zamordysty zbiera tyle piw? Sprawdziłem kto je stawia. Większość to albo konta nieaktywne przez lata, albo całkiem świeże.
Niech już lepiej zdechnie ten portal, opanowały go boty.



Oho! Wielki ateista wyzywa czyjąś wiarę pieprząc przy tym o kontach nieaktywnych przez lata. Zobaczył to "detektyw" z kontem z ubiegłego roku.
Taki jesteś bohater, to idź do meczetu albo synagogi i pośmiej się z ich wiary. Pokaż nam swoją odwagę. Tylko nie zapomnij nagrać i poprosić kogoś, aby wrzucił twój wyczyn na Sadola. Oczywiście "bohaterze" nie zrobisz tego, mordą chlapiesz tylko w internecie.
Jak na razie to ty masz widoczny deficyt umysłowy.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 17:00 2
Sami homo na tych igrzyskach, a moze to Forst Gump 🤔😂

Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-07-27, 17:01 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

O, patrzcie. Następny, co powtarza wiecznie żywy mit, że biednych chrześcijan wszyscy prześladują, a innych nie, bo strach. Mit powstał lata temu w USA, wśród religijnych fanatyków na prawicy, a debile z Polski ciągle go bezmyślnie powtarzają. No to wyobraź sobie, że w innych krajach ci z lewa jednak jadą i po muzułmańskich, i po żydowskich fundamentalistach. Ale nie w Polsce, bo po co?
Mówiłem, uciekaj do Rosji. Tylko nie wiem, jak tam będziesz żył, bo dla ruskich zawsze będziesz polaczkiem. Może z Czeczenami się dogadasz, bo nimi też ruscy gardzą, będziecie na tym samym poziomie w społecznej hierarchii.



Wytrząsasz swoje urojenia nad filmem z otwarcia igrzysk gdzie walą w katolików tylko przypadkiem bo przecież jak twierdzisz w pozostałe wyznania równie namiętnie to robią tylko nikt tego nie widział no może oprócz Ciebie...

[ Dodano 2024-07-27, 17:08 ]
pazuzu napisał/a:

wasz czyli niby czyj? chyba piszesz o swoich starych 🙂 ja po prostu mam beke z prawaków że płaczą bo zobaczyli transa w tv 🤣



Rozumiem że wciąż uczysz się w szkole podstawowej skoro stać Cie na teksty o starych. Nie pisz głupot to nikt nie będzie Ci tego wytykał

[ Dodano 2024-07-27, 17:12 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Naprawdę komentarz jakiegoś jebniętego katolskiego zamordysty zbiera tyle piw? Sprawdziłem kto je stawia. Większość to albo konta nieaktywne przez lata, albo całkiem świeże.
Niech już lepiej zdechnie ten portal, opanowały go boty.



Konto ma od roku i pierdoli że społeczność Sadistica to głównie lewicowe pojebusy
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-07-27, 17:32
TwójCzarnyPan napisał/a:

Naprawdę komentarz jakiegoś jebniętego katolskiego zamordysty zbiera tyle piw? Sprawdziłem kto je stawia. Większość to albo konta nieaktywne przez lata, albo całkiem świeże.
Niech już lepiej zdechnie ten portal, opanowały go boty.



Na podstawie czego wysnułeś wniosek o tym "katolickim zamordyźmie"?
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-07-27, 18:16
Przyłapałem kolegę jak walił konia gdy ten z powiększoną dupą tańczył
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-27, 18:48 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Mówiłem, uciekaj do Rosji. Tylko nie wiem, jak tam będziesz żył, bo dla ruskich zawsze będziesz polaczkiem. Może z Czeczenami się dogadasz, bo nimi też ruscy gardzą, będziecie na tym samym poziomie w społecznej hierarchii.



Wypierdolimy lewactwo razem z murzynkami do Afryki. Zrobimy im tutaj taki kocioł, że sami będą wpław spierdalać. Tam będziecie mogli sobie uprawiać ten swój "poziom".
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-07-27, 19:16
xv89 napisał/a:

Typowa reakcja przysłowiowego chłopa bez ziemi, któremu wszystko jedno gdzie i jak (zwykle nędznie) żyje, a jedyne czym sobie zaprząta głowę to co dziś na obiad zje. Po co takiemu szacunek do tradycji czy wartości, czy choćby duma z dokonań swoich przodków. To wymaga wysiłku. Lepiej ślinić się na widok miedzy sąsiada licząc, że może któregoś dnia rzuci przez ogrodzwnie jakiś ochłap i od czasu do czasu popląsać jak lunatyk nago po ulicy przy aplauzie sobie podobnych dziwaków...



Nie zesraj się...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-27, 19:31
dexterl napisał/a:

Taki jesteś bohater, to idź do meczetu albo synagogi i pośmiej się z ich wiary. Pokaż nam swoją odwagę.


No to pokaż mi te meczety i synagogi, bo w Polsce synagogę widziałem tylko raz w Warszawie przy pl. Grzybowskim, a meczetu nigdy. Już rozumiesz, czemu nikt się z nich nie śmieje? Za to kościołów od zajebania.

[ Dodano 2024-07-27, 19:37 ]
Siriuz napisał/a:

Wypierdolimy lewactwo razem z murzynkami do Afryki. Zrobimy im tutaj taki kocioł, że sami będą wpław spierdalać. Tam będziecie mogli sobie uprawiać ten swój "poziom".


Na szczęście tacy jak ty są silni tylko w internecie bo jesteście asocjalni i nie potraficie się organizować. Nawet jak któryś nazbiera arsenał broni i materiałów wybuchowych to najlepsze, na co go stać to akcja w stylu Breivika. W pojedynkę nie obalono jeszcze żadnego systemu, więc mogę spać spokojnie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-27, 20:00
Mnie się podobało.

Zawsze to coś świeżego, innego. Tak wygląda postęp.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie