18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
CzerstWybut 2024-07-27, 11:28 1
Baronessa napisał/a:

Matka Boska Wieprzowska w moim typie. Jebał by i rozdziewiczał, aż by piździcho furczało. Reszta do pieca.



Przecież to jakiś degenerat przebrany za babe
Zgłoś
Avatar
Dzordz03 2024-07-27, 11:31 1
Spierdolenie ludzkie sięgnęło zenitu, aczkolelwiek można było to już zaobserwować od dłuższego czasu oglądając m.in Eurowizję.
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2024-07-27, 11:33 4
Zaczynam naprawdę wierzyć, że to czasy ostateczne
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 11:37 1
mariusz3pl napisał/a:


Wasz problem jest taki że jedyne co potraficie to właśnie jebnąć taki patent jak ta nakrętka i z gołą dupą krzyczeć na ulicy że chcecie się ruchać ze wszystkimi jakby to kogoś interesowało a tylnymi drzwiami kombinujecie ograniczyć chów zwierząt bo emisja CO2 i inne równie pierdolnięte zakazy



wasz czyli niby czyj? chyba piszesz o swoich starych 🙂 ja po prostu mam beke z prawaków że płaczą bo zobaczyli transa w tv 🤣
Zgłoś
Avatar
grubycwa 2024-07-27, 12:12 8
Festiwal lewactwa i pedalstwa.
Zgłoś
Avatar
Croatia 2024-07-27, 12:24 5
Igrzyska spoerdolenia.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2024-07-27, 12:27 1
Zacytował bym poetę i tekst "Daj Kamienia"....lecz w tym wypadku zwykły kamień to za mało....więc powiem tak. :Daj granata.

Niema co się rozpisywać w tym i podobnym temu wypadkowi. Francja jest skończona, Niemcy odklejka i spierdolenie po całości. RiP im.
Zgłoś
Avatar
Rutus 2024-07-27, 12:41 1
Dobrze że nie mam telewizora tyle spierdolenia mnie ominęło.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2024-07-27, 12:44 4
xv89 napisał/a:

Typowa reakcja przysłowiowego chłopa bez ziemi, któremu wszystko jedno gdzie i jak (zwykle nędznie) żyje, a jedyne czym sobie zaprząta głowę to co dziś na obiad zje. Po co takiemu szacunek do tradycji czy wartości, czy choćby duma z dokonań swoich przodków. To wymaga wysiłku. Lepiej ślinić się na widok miedzy sąsiada licząc, że może któregoś dnia rzuci przez ogrodzwnie jakiś ochłap i od czasu do czasu popląsać jak lunatyk nago po ulicy przy aplauzie sobie podobnych dziwaków...



Kurwa, ale tego, że sadistic będzie wylęgarnią katolickich zjebów, to się nie spodziewałem… tradycje, które zostały nam wdrukowane? Weź spierdalaj na szczaw z takimi tradycjami.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-27, 13:07 1
dani3642 napisał/a:

żygam unią



A ja na nią sram. Biorąc pod uwagę że więcej importujemy niż exporujemy, dojebać im cło i lepiej na tym wyjdziemy. No ale to nie z rudym, bo jednocześnie trzeba budować nasze, polskie, a on by tylko zamykał, skurwiel
Zgłoś
Avatar
WENECKICHAM 2024-07-27, 13:49 1
Jako cyrk takie małpy
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-07-27, 13:52 3
xv89 napisał/a:

Typowa reakcja przysłowiowego chłopa bez ziemi, któremu wszystko jedno gdzie i jak (zwykle nędznie) żyje, a jedyne czym sobie zaprząta głowę to co dziś na obiad zje. Po co takiemu szacunek do tradycji czy wartości, czy choćby duma z dokonań swoich przodków. To wymaga wysiłku. Lepiej ślinić się na widok miedzy sąsiada licząc, że może któregoś dnia rzuci przez ogrodzwnie jakiś ochłap i od czasu do czasu popląsać jak lunatyk nago po ulicy przy aplauzie sobie podobnych dziwaków...



Duma z tradycji chrześcijańskich? Masz na myśli palenie czarownic na stosie, walke z elektrycznością i zamykanie w psychiatryku za dokonanie aktu masturbacji?
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-07-27, 13:56
„My” nie jesteśmy tacy.
Są dwie siły na tym świecie, które są na pełnej odsłonie. Ci, którzy żyją z pobożnością i ci którzy przyjęli bezbożność. Ci, którzy kontrolują, pokazują i będą głosić bezbożność.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-27, 14:21 3
xv89 napisał/a:

Typowa reakcja przysłowiowego chłopa bez ziemi, któremu wszystko jedno gdzie i jak (zwykle nędznie) żyje, a jedyne czym sobie zaprząta głowę to co dziś na obiad zje. Po co takiemu szacunek do tradycji czy wartości, czy choćby duma z dokonań swoich przodków. To wymaga wysiłku. Lepiej ślinić się na widok miedzy sąsiada licząc, że może któregoś dnia rzuci przez ogrodzwnie jakiś ochłap i od czasu do czasu popląsać jak lunatyk nago po ulicy przy aplauzie sobie podobnych dziwaków...


Naprawdę komentarz jakiegoś jebniętego katolskiego zamordysty zbiera tyle piw? Sprawdziłem kto je stawia. Większość to albo konta nieaktywne przez lata, albo całkiem świeże.
Niech już lepiej zdechnie ten portal, opanowały go boty.
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-07-27, 14:39
Czekam dnia kiedy będzie można do nich strzelać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie