18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
!Timon 2013-06-20, 18:11 10
@up

Cały Śląsk by padł wpizdu bo taniej jest węgiel zza granicy sprowadzać niż płacić te pensje zarządom/biurokracji kopalń.
Zgłoś
Avatar
Kozek 2013-06-20, 18:11 60
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2013-06-20, 18:20 7
ślunzackie kurwiszony musi boleć, że import ich 'czarnego złota' jest bardziej opłacalny niż wydobycie. I nie ma w języku polskim czegoś takiego jak 'gorol' więc się pierdolcie. I dziwne, że to głównie ślunskie kurewki są tak przewrażliwione na punkcie swojego vaterlandu, że od razu taka spina leci.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-06-20, 18:21 16
Oczywiście rozpoczyna się wyścig szczurów a raczej gimbusów kto jest bardziej zjebany gorole czy hanyse, a ja jestem z śląska i mam wyjebane na was wszystkich

węgiel wam w dupe, nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-06-20, 18:36 5
Proximate napisał/a:

@up

Hehe, gorolka boli, że nie jest ze Śląska.
Autonomia dla Śląska powinna być, byście gorolskie kurwy te swoje lepianki gównem opalali


I to jest właśnie jeden z waszych typowych problemów. Uważacie, że śląsk jest najlepszy na świecie, że jest idealny i w ogóle. I nie potraficie się pogodzić z jakąkolwiek krytyką waszego regionu. Nawet najmniejszy żart przyprawia was o ból dupska, zaczynacie wyzywać wszystkich od goroli i w ogóle. Odłączcie się od reszty Polski, zobaczymy jak szybko śląsk stałby się totalną patologią, jakby bezrobocie sięgnęło poziomu w chuj wysokiego, jakbyście zbankrutowali w ciągu kilku miesięcy.
Zgłoś
Avatar
treblewhat 2013-06-20, 18:36 1
cała Polska jebie z śląska.
Zgłoś
Avatar
wojtasior 2013-06-20, 18:41 14
kurwa gdzie zmierza ten sadistic? zamiast jechać ciapatych, rudych murzynów i żydów to jedziecie między sobą, Polak Polaka! kurwa ogarnijcie się, jeden chuj, czy to hanys czy gorol, ważne że Polak.
Zgłoś
Avatar
TheSentinel 2013-06-20, 18:44 3
Węgiel jest tak drogi przez nasz kochany rząd i kochane UE, dlatego lepiej kupić węgiel z Australii niż od nas z kraju, ale o tym to już nie napiszecie, jakie podatki są pierdolnięte na wydobyciu i sprzedaży polskiego węgla -_- Jak wszyscy gadali o ACTA to rząd dojebał taki podatek na węgiel, że teraz się obsrać można z opałem na zimę. Ale z tym nikt nie zrobi, ale jak nie będziemy mieli czym palić w piecu bo cena za tone miału będzie ponad 1000zł to wtedy porozmawiamy.
Zgłoś
Avatar
koosky 2013-06-20, 18:49
Ślązak to nigdy nie będzie Polak, zapamiętajcie. Jak przyjdzie autonomia to prąd bedziecie mieli na korbke chyba. Jeb@ć goroli!
Zgłoś
Avatar
Chomik0aka0Tibor 2013-06-20, 18:51 8
szem0 napisał/a:

Po prostu Śląsk

Obrazek


oby ci baba ryże i garbate bajtle powiła
Zgłoś
Avatar
Adik0160 2013-06-20, 19:04
hahaha ale szitstorm
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-20, 19:09
Autonomia? hahahaha

Jak tam wasze pozamykane kopalnie pyrki, hmm?

Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-06-20, 19:11 5
Ślązak i Warszawiak złapali złotą rybkę.
No i standardowo mają po jednym życzeniu.
-Ja to bym ino chcioł jebnąć wysoki mur naokoło Śląska, by te pieruńskie górole nie widzioły nas.-mówi ślązak.
Warszawiak na to:
-Złota rybko, a jak wysoki jest ten mur?
-No z 50 metrów ma.
Na to warszawiak:
-To zalej po brzegi gównem.

Pozdrawiam Ślązaków.

ps
I tak nikt nie chce waszego węgla, wsadźcie se go w dupe, górole i tak go sprowadzają zza granicy, bo taniej.
Zgłoś
Avatar
kamcios1 2013-06-20, 19:15 3
HAhaa,mam pompe z goroli co myślą że Polska by pocisła bez śląska.
Powiem tak,Sląsk jest w światowej trójce regionów które wybierają najwięcej węgla.
Gdyby nie kasa ze śląskich kopalni to byście mieli biede i pozdrawiam was jak byście palili na gaz :3
Aha,pragnę przypomnieć że to Śląsk odbudował Warszawę po wojnie.
Pozdrawiam,jebać goroli którzy się wywyższają a gówno wiedzą.
Zgłoś
Avatar
Blakhart 2013-06-20, 19:19 2
Zostawcie wynglarzy w spokoju, to nie ich wina, że są gorsi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie