18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
kesinho 2013-06-20, 19:23 2
kamcios1 napisał/a:

HAhaa,mam pompe z goroli co myślą że Polska by pocisła bez śląska.
Powiem tak,Sląsk jest w światowej trójce regionów które wybierają najwięcej węgla.
Gdyby nie kasa ze śląskich kopalni to byście mieli biede i pozdrawiam was jak byście palili na gaz :3
Aha,pragnę przypomnieć że to Śląsk odbudował Warszawę po wojnie.
Pozdrawiam,jebać goroli którzy się wywyższają a gówno wiedzą.



Uuu, Ślonzok wie wszysko, fiu fiu

I tak za 20 lat skończy się ten cały węgiel na śląsku i teraz królować będą kaszuby (którzy oczywiście są polakami) z łupkami haha

A jak postawią jeszcze atomówkę, za którą osobiście nie jestem, bo ma powstać w moim regionie, to dopiero się osracie XD
Zgłoś
Avatar
proncislaw 2013-06-20, 19:33 1
no więc tak...
Kobieta jest z Zachodniopomorskiego, zęby straciła w wypadku samochodowym, teraz klepie biedę (mąż chla na potęgę), mimo nieciekawej sytuacji życiowej jak widać na gifie wesoła z niej osoba. (taczki, sraczki i inne takie - kto widział wie o co chodzi)
Moim zdaniem jest lekko upośledzona (zresztą cholera ją wie) i drażni mnie to nabijanie się z niej.
Zgłoś
Avatar
Soniac 2013-06-20, 20:03
góral, ślązak.. po co wasze swary głupie wnet i tak zginiemy w trupie
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-06-20, 20:10 4
Przecież my węgiel importujemy, bo ten wasz śląski jest w kurwę drogi, a kopanie są nierentowne i musimy do nich WSZYSCY dopłacać...

Ja pierdolę...

Dlatego szanuję GÓRALI - inna tradycja, kultura, zwyczaje, ale zawsze mówią o sobie, że są Polakami... A nie wy, pierdolone śląskie paparuchy.

Żryjcie wungiel!
Zgłoś
Avatar
amad92 2013-06-20, 20:15
Jestem pewien, że Ci wszyscy 'hejterzy' nigdy na Śląsku nie byli- to dobrze, po co ma wam zazdrość dupe ściskać
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-06-20, 20:17 1
Ramsey007 napisał/a:


Dlatego szanuję GÓRALI - inna tradycja, kultura, zwyczaje, ale zawsze mówią o sobie, że są Polakami...


Taaak, szczególnie byli Polakami podczas II WŚ. Zapytaj takiego góralskiego dziadka co wie o "Goralenvolk".
Najpierw poznaj historię - później się odzywaj.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-06-20, 20:35
haha w katowicach nikt nie jest z katowic
Zgłoś
Avatar
koosky 2013-06-20, 20:39 2
Autonomia Śląska! Śląsk sie odpierdóli od was a wy od nas! Każdy bedzie zadowolony! Nawet nie doceniacie tego jaki wpływ miał i dalej ma Śląsk na tą całą waszą Polske.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-06-20, 20:50
Strzelcy podhalańscy bardziej do mnie przemawiają niż Wasz zniemczony jezyk polski.
Zgłoś
Avatar
Deepi 2013-06-20, 20:53
Śmiać ze Ślązaków śmieją się wszyscy, ale nikt nie pomyślał, że troche fajnie siedzieć w domu gdzie jest ciepło w zimę. Hmmm, ciekawe kto wydobywa węgiel to palenia.
Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2013-06-20, 21:02 3
Gdybyście kurwa, tępe chuje zamieszkali na śląsku i poznali jego historię, to po krótkim czasie docenili byście to co ślązacy zrobili dla Polski. Śląsk to najbardziej wykorzystany region Polski - przez ZSRR, przez Niemcy i w końcu przez tak zwaną "Prawdziwą Polskę". Gdyby nie węgiel, który zasila elektrownie i ciepłownie to reszta naszego Pięknego Kraju dalej żyłaby przy lampkach naftowych. Taka jest prawda, ale zadufane w sobie "Prawdziwe Polaki" spoza tego regionu nie są w stanie ocenić poświęcenia ślązaków w walce o polskość w czasie zaborów, nie docenia wysiłku jaki trzeba wnieść żeby wydobyć spod ziemi to, co Wam daje ciepło zimą. Możecie mnie tu objechać, wtykać chuje itp. ale tylko sobie tym wyrabiacie opinię ignorantów i tumanów.
Zgłoś