18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Quassar 2023-06-30, 13:58 20
kolor skóry przypadkowy...
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2023-06-30, 14:06 18
Aż go zamurowało. Nie będzie nowych adidasków bambo.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-06-30, 14:13 23
Powiedzcie czemu w Chinach niema takiego problemu przy prawie 1,5 miliardowej ludnosci? Syfu sobie do swojego kraju nie sprowadzili i go szanuja.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-06-30, 14:17
Ma szczęście czarnuch że była kamera bo czuje, że dostał by porządny masaż pałą.
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-06-30, 14:27 5
dOpieca napisał/a:

Powiedzcie czemu w Chinach niema takiego problemu przy prawie 1,5 miliardowej ludnosci? Syfu sobie do swojego kraju nie sprowadzili i go szanuja.



Bo w Chinach nie ma demokracji, a że więcej jest ludzi głupich niż mądrych, to kraje demokratyczne są obecnie w odwrocie i coraz większej recesji.
Zgłoś
Avatar
Chlebzwykły 2023-06-30, 15:07
Ja bym proponował specjalną operacje eksterminacji bambusów.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-30, 15:40 1
dOpieca napisał/a:

Powiedzcie czemu w Chinach niema takiego problemu przy prawie 1,5 miliardowej ludnosci? Syfu sobie do swojego kraju nie sprowadzili i go szanuja.



A skąd wiesz, że nie ma, mieszkasz tam? W Chinach jest segregacja ludzi i społeczny system punktowy. Demokracja czy Chiny, który system lepszy, oto zagadka...
Zgłoś
Avatar
witossnn 2023-06-30, 16:24 1
nadal chcecie te ,,,bydło ,,,,
Zgłoś
Avatar
belsonic 2023-06-30, 16:32 1
Pedator napisał/a:

Ma szczęście czarnuch że była kamera bo czuje, że dostał by porządny masaż pałą.



dokładnie odwrotnie, jak by nie było kamer to by go puścili / udawali ze go nawet nie widzą. Zobacz kiedy pojawiła się policja i to jakiej sile
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2023-06-30, 17:59
ja na jego miejsu podszedł bym do kasy xd no co otwarte było to wszedlem i robie zakupy a to że taki burdel to nie moja wina haha
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-06-30, 18:57 5
No i chuj z nimi, niech się tam mordują, ja pierdolę, jakby to było z 10-15 lat temu, to jeszcze coś by mnie z tego szokowało. Obecnie ludzie są już na takim etapie, że ogląda się to jak nie wiem reportaż o nieuczciwym deweloperze - no tak, no tak się dzieje.
Widoki jak z filmu planeta małp, totalny kataklizm, jakieś zderzenie dwóch światów, jeszcze to nie jest to, to jest naprawdę preludium, co oni chcą zrobić z tymi milionami, którzy właśnie się rodzą, kolejny milion buja się już w jajach, będzie za 10-11 miesięcy na świecie, kolejne miliony płyną. Jak chcą załatwić problem z ludźmi, którzy nie przyjmują żadnego prawa, obyczajów, kultury europejskiej, tylko chcą wprowadzić uga-buga albo kabul na ulicach. Chuja zrobią, będą im czyścić berło. Podobno makaron już przeprasza za wszystko.
Zgłoś
Avatar
sadoman 2023-06-30, 19:34
Żeby Polska nie była państwem policyjnym to to samo by było i bez czarnuchów... wcale to nie jest tak,że tu mieszkają kulturalni i prawi ludzie...
Zgłoś
Avatar
m................l 2023-06-30, 22:10
Zapytają gdzie reszta butów?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-07-01, 2:48 1
dOpieca napisał/a:

Powiedzcie czemu w Chinach niema takiego problemu przy prawie 1,5 miliardowej ludnosci? Syfu sobie do swojego kraju nie sprowadzili i go szanuja.


A Ujgurzy?
Zgłoś