18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wizerunek Mahometa
vitharis • 2013-06-10, 13:01
Jak dobrze wiecie, wizerunku Mahometa, świętego proroka brudasów i terrorystów nie można ukazywać w żadnej formie, czemu ? nie wiem, więc parę ciekawych ilustracji Mahometa na przestrzeni wieków.

Oto jegomość Mahomet we własnej osobie

Mahomet przygotowujący się do stosunku seksualnoanalnego ze swoimi czterema żonami. Jak widać, niewolnica dokonuje ostatnich poprawek w makijażu ów młodych.. "dam".

To.. sam nie wiem co to przedstawia..


Obrazy te pochodzą ze strony zombietime, jest tam zbiór wszystkich obrazów utworzonych na przestrzeni wieków, tego zdemoralizowanego kozojeby.
Zgłoś
Avatar
kaczorek33 2013-06-10, 13:10
na 3 zdjeciu jest kozobaba tak sobie brudachy tlumacza ruchanie tych biednych kóz
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-06-10, 13:10
Ostatni obrazek: "M4h0m3t" i to jak postrzega zwierzęta wokół siebie, jak widać dla niego są to piękne damy.
Zgłoś
Avatar
cykenmyken 2013-06-10, 13:20
ahh to więc tak wygląda ten ich kozojebca.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-10, 13:23
Ha! Właśnie wpadłem na dobry pomysł jak szybko wypromować firmę, czy produkt. Otóż sprzedajemy np. pyszną polską kiełbasę wieprzową, wtedy wystarczy, że na opakowaniu wstawimy jakąś śmieszną karykaturę jakiegoś Araba (trzeba gdzieś w papierach napisać, że to jakiś arab i nie ma to na celu obrazy uczuć religijnych) do tego zrobić reklamę w regionalnej TV z jakimś aktorem ucharakteryzowanego na araba i żeby padło sformułowanie "dla naszej kiełbasy warto zgrzeszyć", czy coś w tym stylu i potem dać cynk do mediów, o tej strasznej obrazie uczuć religijnych i czekać na ogromną burzę jaka się rozpęta, bo pewnie zaraz allachyakbary zaczną na całym świecie się wysadzać. Reklama i tania i skuteczna.

Muszę to kurwa opatentować .
Zgłoś