18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wizyta Duszpasterska
rogal141 • 2014-04-19, 23:38
W sumie to historia z mojego dzieciństwa. Jak byłem mały ok 3-4 lat byłem ciekawy świata, to zapytałem taty no jak to było, że poznał mamę i jak ja przyszedłem na świat . Tatuś więc wytłumaczył, że jak wracał z kolegą z imprezy to znalazł dobrą babę pod śmietnikiem zabrał do domu i jakoś tak wyszło, że "powstałem". W sumie mało co zrozumiałem ale ok, znałem już historię poznania niczego więcej nie potrzebowałem . Dodam, że miałem już wtedy cięty język i lubiłem coś od Siebie dodać. Za jakiś czas przyszła wizyta duszpasterska w naszym domu. No to na start modlitwa święcenie domu itd. Później ksiądz chciał troszkę pogadać to zaczyna ode mnie i się pyta:
- Chłopczyku, powiedz mi jak Tatuś poznał Twoją mamusie ?
- a wracał najebany do domu, przy śmietniku znalazł dobrą babę i jakoś tak wyszło, że mnie zrobili.
Z tego co Tata mówi ksiądz nic więcej nie powiedział, a po paru dniach do domu zgłosili się ludzi z Opieki społecznej żeby zobaczyć czy u nas w domu wszystko dobrze

Nie było na baank. Chyba, że jakiś inny tata też znalazł kobietę na śmietniku
Zgłoś
Avatar
Dekadens 2014-04-20, 14:56
@zakart

To, że Ty byłeś debilem co nauczył się sapać pełnymi zdaniami w wieku lat 18 nie jest dowodem na istnienie takiej ogólnej reguły rozwoju
Zgłoś
Avatar
Squier 2014-04-20, 16:11
@zakart

W takim razie zapraszam na piwo do mnie, poznasz mojego brata (4 lata) i kuzynkę (5 lat). Składają zdania lepiej niż nie jeden dorosły
Zgłoś
Avatar
rogal141 2014-04-20, 17:53 1
Meph1k napisał/a:

A jak w rzeczywistości się poznali?


Poznali się inaczej jak historia wskazuje, mój tata jak był w naszym wieku m/w 23-24 lata to pomagał rodzicom kręcić kiełbasy. W momencie kiedy nie spodobała mu się jakaś dziewczyna to mówił, że musi spadać do domu kręcić kiełbasy. Dziewczyny i ludzie załapali o co chodzi i kiedy moja mama poznała tatę wiedziała już, że jak będzie mówił o kiełbasach to nie można odpuścić. Dlatego też wiedząc Ocb mówiła żeby został i tak od spotkania do spotaknia zaciskali tą znajomość. I tak wyszło naprawdę. A, że odziedziczyłem po tacie cięty język to kiedy Tata w żartach powiedział mi jak poznał mamę nie spodziewając się tego, że ja to powtórzę to powiedział jak powiedział Także tekstu typu wymyślone itd oznaczają jedynie to jak biedne i smutne mieliście dzieciństwo. Ja np. w wieku 9 lat usłyszałem że prezerwatywa służy do uszczęśliwienia wewnętrznego kobiety dostępnego od lat 18. Trochę dyskrecji trochę żartu itd. a nie od razu że jebie się laske itd. Także pozdro kumatym prze[raszam za treść i przesył . Święta i cieżko w sumie na edytować tekst żeby miał sens

np. Dzisiaj mój Tata przy stole i alkoholu powiedział iż po 30 latach pracy w niemczech ma dość widoku czarnych i ciapatych bo wkurwią i zabierą pracę białym. Smiechem żartem ale taka jest prawda czarny/ ciapaty jeden chuj za robote weźmie 4euro a Biały 10 gdzie po czarnym poźniej biały poprawia 8 razy. Powiedział też., że gdyby miał kbkak/ns to by rozstrzalał wszystkich w pozdu . Wesołych Świąt koeldy
Zgłoś
Avatar
carOla 2014-04-20, 18:17
zakart napisał/a:

..."Jak byłem mały ok 3-4 lata..." i ..."wracał najebany do domu, przy śmietniku znalazł dobrą babę i jakoś tak wyszło, że mnie zrobili".
Taa....Znajdź mi na świecie trzylatka albo czterolatka, który mówi zdaniem łącznym współrzędnie złożonym. Mówiąc inaczej. Napisz, że to kawał, a nie pierdol, że byłeś taki genialny.



Osobiście poznałam trzech czterolatków władających taką polszczyzną, że nie jeden pełnoletni użytkownik Sadola mógłby im pozazdrościć.
Zgłoś
Avatar
Presquevu 2014-04-20, 19:50
Ja nie miałem roku jak mówiłem,a w wieku lat dwóch to już napierdzielałem pełnymi,logicznymi zdaniami. To że Ty do tej pory nie ogarniasz naszego pięknego języka,no to już nie nasz problem.
Zgłoś
Avatar
mYOUsick 2014-04-20, 20:39
@zakart
No co boli żeś gówno z czekoladą mylił w takim wieku?
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2014-04-20, 21:42 1
ładna melina w domu była jak wiedziałeś w wieku 3-4 lat co znaczy być najebanym ,a może to ciebie na śmietniku znaleźli ?
Zgłoś
Avatar
wolekosp 2014-04-21, 11:31
Cytat:

..."Jak byłem mały ok 3-4 lata..." i ..."wracał najebany do domu, przy śmietniku znalazł dobrą babę i jakoś tak wyszło, że mnie zrobili".
Taa....Znajdź mi na świecie trzylatka albo czterolatka, który mówi zdaniem łącznym współrzędnie złożonym. Mówiąc inaczej. Napisz, że to kawał, a nie pierdol, że byłeś taki genialny.



Patrzcie, humanista-czyżby zły dzień na zmianie w McDonald's ?
Zgłoś
Avatar
knopflerfan 2014-05-30, 13:04
zakart napisał/a:

..."Jak byłem mały ok 3-4 lata..." i ..."wracał najebany do domu, przy śmietniku znalazł dobrą babę i jakoś tak wyszło, że mnie zrobili".
Taa....Znajdź mi na świecie trzylatka albo czterolatka, który mówi zdaniem łącznym współrzędnie złożonym. Mówiąc inaczej. Napisz, że to kawał, a nie pierdol, że byłeś taki genialny.



Z całym szacunkiem, ale moja córka, która w sierpniu skończy 3 lata już od dłuższego czasu mówi pełnymi zdaniami i to na tyle sprawnie, że niejednego użytkownika sadistca by zawstydziła.
Przysłał bym Wam filmik przedstawiający jej płynną mowę, kiedy miała niespełna 2 latka, ale znając Was, to nawet do tego byście zwalili...
Zgłoś