18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Wizyta Duszpasterska
rogal141 • 2014-04-19, 23:38
W sumie to historia z mojego dzieciństwa. Jak byłem mały ok 3-4 lat byłem ciekawy świata, to zapytałem taty no jak to było, że poznał mamę i jak ja przyszedłem na świat . Tatuś więc wytłumaczył, że jak wracał z kolegą z imprezy to znalazł dobrą babę pod śmietnikiem zabrał do domu i jakoś tak wyszło, że "powstałem". W sumie mało co zrozumiałem ale ok, znałem już historię poznania niczego więcej nie potrzebowałem . Dodam, że miałem już wtedy cięty język i lubiłem coś od Siebie dodać. Za jakiś czas przyszła wizyta duszpasterska w naszym domu. No to na start modlitwa święcenie domu itd. Później ksiądz chciał troszkę pogadać to zaczyna ode mnie i się pyta:
- Chłopczyku, powiedz mi jak Tatuś poznał Twoją mamusie ?
- a wracał najebany do domu, przy śmietniku znalazł dobrą babę i jakoś tak wyszło, że mnie zrobili.
Z tego co Tata mówi ksiądz nic więcej nie powiedział, a po paru dniach do domu zgłosili się ludzi z Opieki społecznej żeby zobaczyć czy u nas w domu wszystko dobrze

Nie było na baank. Chyba, że jakiś inny tata też znalazł kobietę na śmietniku
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-04-20, 0:52 1
dobre a rodzice w rocznice wracają na śmetnik, aby świętować stare dobre czasy ?
Zgłoś
Avatar
mat1910 2014-04-20, 0:59 1
Słabe, ale piwo masz.
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-04-20, 3:00 54
..."Jak byłem mały ok 3-4 lata..." i ..."wracał najebany do domu, przy śmietniku znalazł dobrą babę i jakoś tak wyszło, że mnie zrobili".
Taa....Znajdź mi na świecie trzylatka albo czterolatka, który mówi zdaniem łącznym współrzędnie złożonym. Mówiąc inaczej. Napisz, że to kawał, a nie pierdol, że byłeś taki genialny.
Zgłoś
Avatar
ZULUL 2014-04-20, 3:10 19
@up
To, że byłeś opóźniony w rozwoju nie znaczy, że koleś kłamie
Zgłoś
Avatar
rogal141 2014-04-20, 5:48
zakart napisał/a:

..."Jak byłem mały ok 3-4 lata..." i ..."wracał najebany do domu, przy śmietniku znalazł dobrą babę i jakoś tak wyszło, że mnie zrobili".
Taa....Znajdź mi na świecie trzylatka albo czterolatka, który mówi zdaniem łącznym współrzędnie złożonym. Mówiąc inaczej. Napisz, że to kawał, a nie pierdol, że byłeś taki genialny.



jakie zdanie kurwa ??? hehe człowieku weź idź się lecz
Zgłoś
Avatar
Forhekset 2014-04-20, 9:50
Pójdź w ślady ojca
Zgłoś
Avatar
amb 2014-04-20, 10:10 5
@rogal141

no co, wszystko się zgadza.
analiza zdań to materiał na języku polskim w gimnazjum. pewnie zakart jest na bieżąco
Zgłoś
Avatar
Meph1k 2014-04-20, 10:17 1
A jak w rzeczywistości się poznali?
Zgłoś
Avatar
noster 2014-04-20, 10:21
up no tak jak napisał
Zgłoś
Avatar
Phaxi 2014-04-20, 10:23 1
Wygląda mi to na true story.
Zgłoś
Avatar
Corn 2014-04-20, 10:31 8
Na pewno kurwa ksiądz sie pytał dzieciaka jak jego rodzice sie poznali
Zgłoś
Avatar
Kosa191 2014-04-20, 10:32 12
Przecież takie rzeczy się zdarzają, poniżej dowód:

Idą dwaj gentlemani koło śmietnika, a na śmietniku Murzyn. Dziwią się.
- Rusz ręką!
Murzyn ruszył.
- Rusz nogą!
Murzyn ruszył.
- Mrugnij!
Murzyn mrugnął.
- Kurde, ktoś dobrego Murzyna wyrzucił!
Zgłoś
Avatar
W1LK6 2014-04-20, 11:35 1
Miałem podobną historie, tylko mój wmówił mi że na gnoju z mamą mnie znaleźli.
Zgłoś
Avatar
bezczelny_analityk 2014-04-20, 11:54 3
@zakart, mój kuzyn w wieku dwóch lat sklejał logiczne, długie zdania, więc mów za siebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie