18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
mygyry 2019-02-07, 9:52 75
Miał sporo czasu, żeby podejść i powiedzieć gościowi, żeby uważał, ale lepiej cieszyć się w aucie i nagrywać, bo głupawy filmik jest teraz najważniejszy, kurwa co za czasy...
Zgłoś
Avatar
Red_Devil_1878 2019-02-07, 10:57 3
@up: a skąd wiesz, że tego nie zrobił, ale koleś kazał mu spierdalać?
Zgłoś
Avatar
gustav665 2019-02-07, 15:39
jakby komuś coś się stało to by się śmiał, ale że rower się uszkodził to jęknął
Zgłoś
Avatar
ponuryklecha78 2019-02-07, 16:51
hondziażom się nie mówi ani o rowerach ani o dolewkach oleju co 100 km
Zgłoś
Avatar
DonVictorioVittutis 2019-02-07, 17:35
Specjalne piwo za materiał własny.
P.S Biegle władasz angielskim (US).

Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-02-07, 18:48
DonVictorioVittutis napisał/a:

Specjalne piwo za materiał własny.
P.S Biegle władasz angielskim (US).



Zgłoś
Avatar
~Sol 2019-02-07, 19:22 1
Niezły sportowiec, rower na samochód i po hamburgera
Zgłoś
Avatar
SzybkiWiesiek 2019-02-07, 19:32
mygyry napisał/a:

Miał sporo czasu, żeby podejść i powiedzieć gościowi, żeby uważał, ale lepiej cieszyć się w aucie i nagrywać, bo głupawy filmik jest teraz najważniejszy, kurwa co za czasy...



Też bym nie zareagował. Mamy takie czasy, że chuj wie czy ktoś ci nie wpierdoli za to, że interesujesz się nie swoimi sprawami.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2019-02-07, 20:02 1
mygyry napisał/a:

Miał sporo czasu, żeby podejść i powiedzieć gościowi, żeby uważał, ale lepiej cieszyć się w aucie i nagrywać, bo głupawy filmik jest teraz najważniejszy, kurwa co za czasy...



Kurwa jakby poszedł i ostrzegł, to nie miałbyś się teraz do czego przypierdolić... a tak zawsze możesz coś pierdolnąć bez sensu
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-02-07, 21:14
mygyry napisał/a:

Miał sporo czasu, żeby podejść i powiedzieć gościowi, żeby uważał, ale lepiej cieszyć się w aucie i nagrywać, bo głupawy filmik jest teraz najważniejszy, kurwa co za czasy...



Jak ktoś jest tak głupi, że zapomina o takich rzeczach jak jebany rower na dachu (codziennie go tam pewnie nie wozi), to niech zjada swoją karmę. Jestem w 99% pewien, że dzięki temu nigdy więcej nie popełni takiego błędu.
Zgłoś
Avatar
CieńWiatru 2019-02-07, 22:44
Mała gównoburza. Rozkmina odpowiadających do komenta @mygyry , w stylu "typek pisał na fazie to ja na trzeźwo zgniotę jego text."
KOMENTARZE PISZEMY DO MATERIAŁU, A NIE DO KOMENTARZU. nawiązanie jest nawet spoko. Chcesz podyskutować to wyślij priva.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-02-08, 15:19 1
CieńWiatru napisał/a:

Mała gównoburza. Rozkmina odpowiadających do komenta @mygyry , w stylu "typek pisał na fazie to ja na trzeźwo zgniotę jego text."
KOMENTARZE PISZEMY DO MATERIAŁU, A NIE DO KOMENTARZU. nawiązanie jest nawet spoko. Chcesz podyskutować to wyślij priva.


Ty mi, kurwa, nie będziesz mówił co mam robić i jak
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-02-08, 17:49
CieńWiatru napisał/a:

Mała gównoburza. Rozkmina odpowiadających do komenta @mygyry , w stylu "typek pisał na fazie to ja na trzeźwo zgniotę jego text."
KOMENTARZE PISZEMY DO MATERIAŁU, A NIE DO KOMENTARZU. nawiązanie jest nawet spoko. Chcesz podyskutować to wyślij priva.



A kim ty jesteś, żeby wprowadzać jakieś swoje gównowidzimisię na sadolu? Po pierwsze to nie używamy capsa ćwoku
Zgłoś
Avatar
pppmix 2019-02-08, 20:44
Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego.
Zgłoś