18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
Sraj1 2022-07-08, 1:03
Oczywiście ofiary to sami mężczyźni. A potem dziurawce powiedzą, że one chcą tyle samo zarabiać, wykonując gówniane nikomu niepotrzebe zawody polegające na pierdzeniu.
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-07-08, 1:03 1
baronturbina napisał/a:

Dla tego trzeba pierdolić prace fizyczną!… bo jest niebezpieczna



Powiedział przegryw mieszkający całe życie u mamusi , nie wiedzac co to rachunki. Lodówka s.ma sie napełnia, wystarczy poczekać.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-08, 1:18 2
kocur napisał/a:

Powiedział przegryw mieszkający całe życie u mamusi , nie wiedzac co to rachunki. Lodówka s.ma sie napełnia, wystarczy poczekać.


Uuuu…widzę że chłopczykowi na odcisk i ambicje nadepnąłem. Przestań się okłamywać, tylko skończ jakąś szkołę (zacznij od podstawówki), a potem zakończ prace w MZUK’u.
Zgłoś
Avatar
Seligos 2022-07-08, 1:51 3
Podkład muzyczny pierwsza klasa
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2022-07-08, 2:37 2
Fajny materiał,zdrówka ludzie
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-08, 2:51 3
Ja pracuję w kopalni i odpukać zawsze uciekłem "w ostatniej chwili", czy to skały, czy maszyny... Też np. mi rękawice wkręcało, ale ta szybka reakcja ratowała mi dupę.
No nie każdemu musi się udać...
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2022-07-08, 7:37
Idziesz do pracy zarobic , a tu tracisz zycie. Trzeba uwazac
Zgłoś
Avatar
r................s 2022-07-08, 8:49 1
baronturbina napisał/a:

Uuuu…widzę że chłopczykowi na odcisk i ambicje nadepnąłem. Przestań się okłamywać, tylko skończ jakąś szkołę (zacznij od podstawówki), a potem zakończ prace w MZUK’u.



Jebał cię pies baleronie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-08, 9:23
ratownikpks napisał/a:

Jebał cię pies baleronie.


Widzę ze Podlasie trzyma poziom. Na wschodzie bez zmian.
Zgłoś
Avatar
rafalxp 2022-07-08, 10:47 1
Muza w sam raz ;D do tego te przepychanki w komentarzach, ludzie kurwa trzeba zarobić na utrzymanie chyba że ktoś liczy na bąbelki+
Zgłoś
Avatar
Hawk114 2022-07-08, 13:29 3
Sadol upewnił mnie że igrałem z ogniem , kilka lat temu pojechałem dorobić do Austrii , Polak wymyślał mi zajebiste roboty , np cięcie dużym flexem na kablu w deszczu kontenerów , później kazał uciąć gruby kabel mówi tam nie ma prądu , jak jeblo to do dziś się dziwię że mi nic nie zrobiło i innych parę akcji np montowanie plastikowych paneli stojąc w łyżce od koparki jeszcze na jakichś pudłach bez zabezpieczeń , jeszcze inne niebezpieczne rzeczy , młody ambitny i głupi byłem , dziś za chuja nie robił bym tych rzeczy , jesli czujecie zagrożenie przy pracy to od razu powiedzieć nie robię i chuj.
Zgłoś
Avatar
GrubyGrubszy 2022-07-08, 14:19
Mają wciągające zajecia
Zgłoś
Avatar
heidegreen 2022-07-08, 14:25
Kocham tych robociarzy, zawsze mi silnych radosnych wrażeń dostarczają. Tak dalej panowie!
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-07-08, 14:33
Hawk114 napisał/a:

Sadol upewnił mnie że igrałem z ogniem , kilka lat temu pojechałem dorobić do Austrii , Polak wymyślał mi zajebiste roboty , np cięcie dużym flexem na kablu w deszczu kontenerów , później kazał uciąć gruby kabel mówi tam nie ma prądu , jak jeblo to do dziś się dziwię że mi nic nie zrobiło i innych parę akcji np montowanie plastikowych paneli stojąc w łyżce od koparki jeszcze na jakichś pudłach bez zabezpieczeń , jeszcze inne niebezpieczne rzeczy , młody ambitny i głupi byłem , dziś za chuja nie robił bym tych rzeczy , jesli czujecie zagrożenie przy pracy to od razu powiedzieć nie robię i chuj.


Nie robie i chuj bo umrę. Czuć to w żołądku kiedy ma coś jebnac a jak ma jebanc to jebnie
Zgłoś
Avatar
Nihoo 2022-07-08, 18:01
Siadłem sobie do kompa wpierdalając kiełbaskę z patelni więc sobie pomyślałem, że to czas na sadola.
Wcinam sobie namiętnie a tu maszynka do mielenia o której dosłownie sekundę wcześniej zauważyłem komentarz i...
No i chuja, wcinam se dalej jak nigdy nic a w myślach sobie myślę, że pacjent konia walił będzie lewą ręką.

Tyle lat Sadola zrobiło ze mnie zwyrola.

Żeby było śmieszniej to jakby to był jakiś kotek lub niewinny piesek to byłoby mi smutno a tak to chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie