18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Wkręcony tata
Pantilion • 2018-09-28, 20:22
Gnojki wkręcają napitemu ojcu ściemę i strzelają do puszki z odświeżaczem... i rżą jak konie. Oglądać od 0:25s.

Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2018-09-28, 21:07 19
Cytat:


do puszki z odświerzaczem...


Błąd Ci się wkradł, z odświeżaczem

Ogólnie jak nie jesteś pewny pisowni warto sprawdzić w internecie, bo nie każdy jest chodzącym SJP
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-28, 21:15 9
Deadlyo napisał/a:


Błąd Ci się wkradł, z odświeżaczem

Ogólnie jak nie jesteś pewny pisowni warto sprawdzić w internecie, bo nie każdy jest chodzącym SJP



Dzięki i wiem, ale ostatnio mam tyle problemów, że chyba mi na łeb siada... Dzięki jeszcze raz
Zgłoś
Avatar
kcm 2018-09-28, 21:17 1
AHHAAHAHAHAHA o kórwa ale zwała zajebista sprawa ;D
Zgłoś
Avatar
Hose88 2018-09-28, 21:25 18
Profesorze Deadlyo, mamy kolejny beznadziejny przypadek.

kcm napisał/a:

AHHAAHAHAHAHA o kórwa ale zwała zajebista sprawa ;D



Sugeruję przyjebać słownikiem i tak co 3 godziny do skutku albo zgonu
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-09-28, 22:01 4
No kurwa, w jakim formacie ty dodajesz te filmy? tylko twoje wrzuty mi nie działają scr.hu/6ppw/bkd9j
Zgłoś
Avatar
minetek 2018-09-28, 22:09
ale świeczki nie zdmóchnęło
O!
Zgłoś
Avatar
kszan 2018-09-28, 22:49
Tez zawsze siedze na lawce po turecku i na krzesle
Zgłoś
Avatar
uho82 2018-09-28, 23:26
Aż u mnie zaśmierdziało opalanym kurczakiem.
Zgłoś
Avatar
htp 2018-09-28, 23:47 1
Deadlyo napisał/a:


Błąd Ci się wkradł, z odświeżaczem

Ogólnie jak nie jesteś pewny pisowni warto sprawdzić w internecie, bo nie każdy jest chodzącym SJP


Internet z dużej litery.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-09-28, 23:50 6
htp napisał/a:


Internet z dużej litery.


Pisze się wielkiej litery, nie dużej.
Zgłoś
Avatar
Slawek18 2018-09-29, 0:37 2
Argeusz napisał/a:

No kurwa, w jakim formacie ty dodajesz te filmy? tylko twoje wrzuty mi nie działają scr.hu/6ppw/bkd9j



Mam to samo na Operze. Na FF działa dobrze.
Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2018-09-29, 0:43 2
Cytat:


Internet z dużej litery.



Poprawnie napisałem, masz tutaj kawałek wyjaśnienia:
Problem ten rozstrzygnięto w następujący sposób: Internet (zapis wielką literą) to ‚globalna sieć komputerowa', natomiast internet (zapis małą literą) to ‚samodzielna sieć lub fragment Internetu', inaczej intranet (zob. np. Wielki słownik ortograficzny PWN pod red. E. Polańskiego).

Ja podałem to jako fragment internetu, bo podaję jego kawałek jakim jest SJP (Słownik języka Polskiego) a nie całość jako globalną sieć.

Tak samo dopisałem, że nie każdy jest chodzącym SJP, więc i mi się pomylić można
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-09-29, 3:47 1
Deadlyo napisał/a:


Błąd Ci się wkradł, z odświeżaczem
Ogólnie jak nie jesteś pewny pisowni warto sprawdzić w internecie, bo nie każdy jest chodzącym SJP



Zdanie kończymy kropką.
Cytaty umieszczamy w cudzysłowiu.
Po "pisowni" powinien być przecinek.

Deadlyo napisał/a:


Poprawnie napisałem, masz tutaj kawałek wyjaśnienia:
Problem ten rozstrzygnięto w następujący sposób: Internet (zapis wielką literą) to ‚globalna sieć komputerowa', natomiast internet (zapis małą literą) to ‚samodzielna sieć lub fragment Internetu', inaczej intranet (zob. np. Wielki słownik ortograficzny PWN pod red. E. Polańskiego).

Ja podałem to jako fragment internetu, bo podaję jego kawałek jakim jest SJP (Słownik języka Polskiego) a nie całość jako globalną sieć.

Tak samo dopisałem, że nie każdy jest chodzącym SJP, więc i mi się pomylić można


Zdania nie rozpoczynamy od "ja".
Zamiast "można" powinno być "może".
Na końcu znowu brak kropki.
A na koniec taka uwaga - napierdalasz błedy jak patola dzieci i pouczasz innych... Weż się albo odpierdol albo doucz.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2018-09-29, 3:53
Szkoda, że ten spray nie był akurat umieszczony w jego spoconej dupie.
Zgłoś