18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Rysh 2012-07-20, 22:52
Zjebane jak koń po westernie.
Zgłoś
Avatar
Kodii 2012-07-20, 23:20
Jebany prowokator
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-07-20, 23:32
forest1600 napisał/a:

zes blysnal... adblok powinien byc juz w instalce windowsa standardem...



Nigdy nie będzie AdBlocka, kolejne wersje Win mają być nafaszerowane reklamami. Ja odbijam. pclab.pl/news50191.html
Zgłoś
Avatar
baleksus 2012-07-21, 3:18
artiee napisał/a:



Nigdy nie będzie AdBlocka, kolejne wersje Win mają być nafaszerowane reklamami. Ja odbijam. pclab.pl/news50191.html



Spoko, jak Windows będzie za darmo, to mogą być reklamy.
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2012-07-21, 7:30 1
baleksus napisał/a:



Spoko, jak Windows będzie za darmo, to mogą być reklamy.



Przecież już dawno jest za darmo.
Zgłoś
Avatar
rav4ever 2012-07-21, 8:15
A ja nie wiedziałem o tym. dziękuję
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2012-07-21, 10:29
Jestem ciekawy ile osób próbowało to zrobić na innych przeglądarkach...
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-07-21, 12:30
Gary Muwaut napisał/a:

Jestem ciekawy ile osób próbowało to zrobić na innych przeglądarkach...



Sa rozne wersje adblocka. Ja mam go np w operze. Zastanawia mnie jednak fakt jakim trzeba byc frajerem by korzystac z chroma
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-07-21, 12:40 1
Ja pierdole śmieszy mnie polska mentalność i zawiść. Ktoś kurwa zarabia jakieś tam $, to nie kurwa nie dam im zarobić tylko ściągnę jakiś adblock. Jeżeli ja nie zarabiam to on też nie będzie ! Kurwa tępe dzidy z Was. Rock i rojo to chuje, ale to nie zmienia faktu, że robią swoje materiał dobrze. Rock pracuje w telewizji komentując i robiąc filmiki/filmy montaż dla różnych firm. To co robi na youtube to jego pasja i niech robi. Chuja nie lubię bo mnie wkurwia swoim pedalskim gadaniem, ale zna się na rzeczy.
Zgłoś
Avatar
chmielx12 2012-07-21, 13:37
Jeżeli ktoś zarabia to co jest w tym złego ? Kradnie ci coś czy może twoja duma na tym ubolewa ? Człowieku zastanów się dobrze zanim coś zrobisz . Po co wyzywasz ludzi od gimbusów ? Twoje zachowanie świadczy o tym , że to ty nim jesteś. Człowiek dostaje wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę i tyle w temacie . Hejtujcie dalej , nastawiajcie się na nie i bądźcie zbuntowani . Pozdrawiam .
Zgłoś
Avatar
anotherbrick 2012-07-21, 15:12
@hamusq
a co z chromem nie tak?
Zgłoś
Avatar
AmcieK. 2012-07-21, 15:49
Ja tam wcisnę CTRL + R i ogarnia , ale nie działa na te krótkie reklamy ... czyt 5 sekund i można zamknąć
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-07-21, 18:46
hamusq napisał/a:



Sa rozne wersje adblocka. Ja mam go np w operze. Zastanawia mnie jednak fakt jakim trzeba byc frajerem by korzystac z chroma


Używam chroma od kiedy tylko się pojawił (właściwie już w 1. tygodniu jego bytności go zainstalowałam) i używam go do dzisiaj. Nie będę mówić, że jest najlepszy, bo nie jest (zamula), ale ma wiele zalet, których nie ma FF. A Opera to dno, oczywiście ta wersja darmowa.

Zresztą i tak najlepsze przeglądarki są na linuksa. W ogóle wszystko jest lepsze w wersji na linuksa. Tylko, niestety, nikt nie robi fachowych programów do obsługi edukacji na ten system. Dlatego mam windę7 zamiast zgrabnego, damskiego ubuntu

Co nie zmienia faktu, że przeginasz z tym frajerstwem w sprawie chroma.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-07-21, 21:18
wystarczy nie klikac reklam. kaska jest z klikniec
Zgłoś
Avatar
slannesh 2012-07-21, 21:42
A gdzie logo: Spryciaże.pl

podkreśle jeszcze raz Ż
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie