18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dzisiaj 2021-11-09, 12:34 14
bardzo kurwa inteligetnie

wiecej by im zrobil jakby prywatne samochody policjantow wysmarowal gownem, zakleil zamki superglue, zglosil na policjantow jakies falszywe skargi, zeby musieli sie tlumaczyc, nie wiem... ja pierdole, mogl rozrzucic im na parkingu jakies gwozdzie - cokolwiek innego. Baran ostrzelal posterunek, blachy zarejestrowaly kamery, juz pewnie siedzi. Debil.
Zgłoś
Avatar
Labell 2021-11-09, 17:17 11
Dzisiaj napisał/a:

bardzo kurwa inteligetnie
wiecej by im zrobil jakby prywatne samochody policjantow wysmarowal gownem, zakleil zamki superglue, zglosil na policjantow jakies falszywe skargi, zeby musieli sie tlumaczyc, nie wiem... ja pierdole, mogl rozrzucic im na parkingu jakies gwozdzie - cokolwiek innego. Baran ostrzelal posterunek, blachy zarejestrowaly kamery, juz pewnie siedzi. Debil.



pewnie go odjebali przy próbie zatrzymania, toć wiadomo, że ma broń
Zgłoś
Avatar
pixastudio 2021-11-11, 17:08
Dzisiaj napisał/a:

bardzo kurwa inteligetnie
wiecej by im zrobil jakby prywatne samochody policjantow wysmarowal gownem, zakleil zamki superglue, zglosil na policjantow jakies falszywe skargi, zeby musieli sie tlumaczyc, nie wiem... ja pierdole, mogl rozrzucic im na parkingu jakies gwozdzie - cokolwiek innego. Baran ostrzelal posterunek, blachy zarejestrowaly kamery, juz pewnie siedzi. Debil.



Przecież to Texas, tam jeden mózg przypada na 2 osoby
Zgłoś