18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Wkurwiona 13-latka
Shadow • 2010-09-09, 8:42
"13-letnia dziewczyna została zaatakowana w trakcie przerwy lekcyjnej przez rówieśniczkę, która zadała jej co najmniej cztery ciosy nożem w twarz i szyję."

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 11 w czasie przerwy lekcyjnej w gimnazjum nr 6 w Krakowie.

Jak wynika z ustaleń policjantów, napastniczka i jej ofiara znały się zaledwie kilka dni. Obie są uczennicami pierwszej klasy.

Nie wiadomo, co było motywem działania sprawczyni.

Jak powiedziała rzeczniczka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu Magdalena Oberc, ranna 13-latka w poważnym stanie po przyjęciu trafiła od razu na blok operacyjny. Obecnie jest już po operacji. - Zabieg trwał około dwóch godzin, obecnie jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. W tej chwili trudno powiedzieć, czy po ranach pozostaną blizny i czy będą konieczne operacje plastyczne. - powiedziała rzeczniczka.

Napastniczka początkowo również trafiła do szpitala z ranami ciętymi dłoni. Policjanci nie wykluczają, że dziewczyna raniła się świadomie. Po opatrzeniu ran trafiła na komisariat. Zostanie przesłuchana w obecności psychologa.

Żródło
I pomyśleć, że to pierwsza klasa gimnazjum, a dziewczyny znały się od tygodnia. Prawdopodobną przyczyną ataku było to, że 13-latka była wyśmiewana za swój wygląd:
Cytat:


Ale wszyscy się z niej wyśmiewali, bo wyglądała jak emo - mówi jedna z uczennic trzeciej klasy tego gimnazjum - Miała takie czarne, tłuste włosy i kolczyk nad wargą i ogólnie była trochę dziwna - opisuje.



[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2010-09-11, 20:42 ]
To nie nasza-klasa, nie cenzurujemy przekleństw na sadolku.
Zgłoś
Avatar
i................e 2010-09-11, 15:08
ALTON napisał/a:

Wpierdol to była OD ZAWSZE jedyna słuszna metoda wychowawcza i


No popatrz. A mnie tam nikt w życiu nie uderzył, nigdy nie bałam się rodziców i jakoś nie chlastałam koleżanek nożem po dziobie - a chodziłam do gimnazjum, potem do liceum, w którym bijące się panny to chleb powszedni.

ALTON napisał/a:

ominęło mnie np palenie papierosów, picie alkoholu, policja za młodu i inne


Hehe, to dużo ciekawostek Cię ominęło

Co do tzw "bezstresowego wychowania" to dla większosci rodziców oznacza puszczenie bachora samopas i nieinteresowanie się nim zupełnie. Nie ma się co dziwić, że dziecko wychowane w takim systemie wyrośnie na socjopatycznego psychopatę.
Poza tym w przypadku panny nożowniczki jest jeszcze jedna rzecz - matka w Szkocji, ojciec w Polsce - świetny model rodziny.
No cóż, młodej w końcu odjebało.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2010-09-11, 15:48
Finał historii - dziewczyna została skierowana na przymusowe leczenie psychiatryczne (ergo jej zachowanie nie wynika ze złych wzorców, lecz z uszkodzeń bądź deformacji w obrębie mózgowia) w szpitalu o charakterze zamkniętym (link).
Zgłoś