18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
nerusss 2016-03-17, 15:54 11
trochę mu się nie dziwie perkusista odpierdala jakieś cyrki wstyd próbuje go ogarnąć ale nic więc nic + śmiech widowni więc nic dziwnego że się wkurzył
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2016-03-17, 17:49 12
@up ale rzucił gitarą, sam gram na elektryku i wiem, że w żadnym wypadku, podkreślam, w żadnym nie dopuściłbym do tak karygodnego czynu!
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2016-03-17, 18:25 10
Rozchędażacz napisał/a:

@up ale rzucił gitarą, sam gram na elektryku i wiem, że w żadnym wypadku, podkreślam, w żadnym nie dopuściłbym do tak karygodnego czynu!



Czasem niektórzy gitarzyści tworzą taki kult wokół tego instrumentu, że zapominają po jakimś czasie do czego służy... Uważaj tylko..
Zgłoś
Avatar
pisage 2016-03-17, 18:46 7
Zgadzam się! Gitarą się nie rzuca! Ona jest jak dziewczyna, której codziennie robisz palcówkę, a ona odpowiada przepięknymi dźwiękami! A perkusista odwalał jakąś kaszanę.
Uniosłem się. Idę pograć...
Zgłoś
Avatar
Razner 2016-03-17, 19:25 92
@up tylko w dupę sobie jej nie wsadzaj
Zgłoś
Avatar
rufuskask 2016-03-17, 20:25 18
Ja pierdole gitarzyści są gorsi niż studenci prawa. Nie dość że ci kurwa powie po 2 minutach znajomości że gra na gitarze to jeszcze powie że nie dotknąłby innej gitary i jej nie uderzył.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-03-17, 21:15 3
Wielu gitarzystów (Jimi Hendrix, SRV, Kurt Cobain etc) nie dbało o swoje instrumenty i rzucali nimi, kopali, skakali i na końcu podpalali, cały myk polega na tym, żeby potrafić swoją grą zarobić na odkupienie kolejnego Fendera, Gibsona, ESP, Jacksona czy Ibaneza (jeżeli oczywiście nie jest to jakaś unikalna, wyjątkowa sztuka - większośc "kultowych" gitarzystów swoje najwieksze przeboje nagrała właśnie na takich wyjątkowych, dopieszczonych przez lutnika unikatach np. Clapton na "Blackie", Page na "The One" etc ). Albo być na tyle mądrym, żeby te wszystkie sceniczne odpały robić na tanich kopiach (Squier, Epiphone, ESP LTD) a grać na oryginałach za grube tysiące euro
Zgłoś
Avatar
Genzerum 2016-03-17, 21:16 8
Jak słyszę pierdolenie tych 'gitarzystów', co porównują instrument do 'dziewczyny, której codziennie robisz palcówkę', to mi się rzygać chce. Nie żebym sam ciskał swoim wiosłem na lewo i prawo, ale powód tego jest banalny - gitary nie rzucam, bo nie jest tanim przedmiotem stworzonym do tego, żeby nim rzucać. Jeśli robisz z gitarą co innego niż gra na niej, to jesteś imbecylem, który nie szanuje swojej pracy i swoich, bądź co bądź, ciężko zarobionych pieniędzy (ewentualnie rodziców). Trzeba być jakąś umysłową amebą, żeby nie szanować choćby samego siebie. Tak więc skończcie pierdolić gitarowi romantycy, bo takie porównywanie wiosła do dziewczyny nie zapewni wam popularności u owej płci, a wręcz odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
pisage 2016-03-17, 21:28
@bloodwar
JH raz podpalił swoją gitarę, mówiąc że chce poświęcić coś co kocha. To nie była dewastacja w klasycznym stylu.
SRV rzeczywiście ma dziwne zagrania, ale zobacz jak wyglądają jego wiosła. Im więcej zniszczeń tym lepiej. No a poza tym to jest gość, który zagra wszystko na wszystkim.
Cobaina nie wspominaj. To nie był gitarzysta tylko psychol. Gdyby nie spektakularna śmierć, zginąłby w odmętach historii.
A Richie Blackmore? To jest niszczyciel...

Nie chodzi o żaden fetysz, tylko o szacunek do niezbyt taniego przedmiotu, który czasem służy do zarabiania pieniędzy.

@Razner
nie nawiązuj proszę do swoich więziennych przygód. Nie każdy chce tego słuchać.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2016-03-17, 21:33 23
Genzerum napisał/a:

Jak słyszę pierdolenie tych 'gitarzystów', co porównują instrument do 'dziewczyny, której codziennie robisz palcówkę', to mi się rzygać chce.



Chuja się znasz na gitarach. Każdy szanowany gitarzysta kocha swoją gitarę jak KOBIETĘ



reszta: sadistic.pl/chlopak-z-gitara-vt15495.htm
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2016-03-17, 21:39
@bloodwar

Swięte słowa. Rozjebać taką budżetówkę to nic wielkiego. Slash nagrał AFD na swoim Les Paulu który był lutniczą kopią Gibsona, a nie samym Gibsonem, a tak czy siak w połączeniu z modowanym Marshallem JCM800 rozjebał muzyczny rynek swoim mięsistym, pięknym brzmieniem, mimo że tak na prawdę żaden z podzespołów jego wyposażenia nie był do końca oryginalny
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2016-03-17, 22:02
pisage napisał/a:


Cobaina nie wspominaj. To nie był gitarzysta tylko psychol. Gdyby nie spektakularna śmierć, zginąłby w odmętach historii.



jebnijcie go ktos kurwa pala przez leb
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-03-18, 1:14 2
fajany był film o perkusiście whiplash <<<cos takiego chyba sobie obejrze jeszcze raz
Zgłoś
Avatar
jerry280 2016-03-18, 5:04
@pisage gdyby nie peknieta prezerwatywa zginął byś w odmentach spuszczonej wody.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie