18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Nie dość, że włamali się do lodziarni, to jeszcze sprzedali klientowi loda. Potem dziewczynki i chłopcy zabrali z kasy pieniądze, które wydali na papierosy i hamburgery. Było ich siedmioro. Mają od 9 do 13 lat.

Do gołdapskiej komendy policji przyszła zaniepokojona mama, która u swojego dziecka znalazła gotówkę. Okazało się, że jej córka była w grupie dzieci, które wieczorem włamały się do miejscowej lodziarni.

Jak ustalili policjanci, dziewczynki i chłopcy wyważyli drzwi, weszli do pomieszczenia, a następnie raczyli się tam groszkami, lodami, napojami. Z kasy dzieci zabrały także 600 złotych. Pieniądze pochodzące z włamania sprawcy mający od 9 do 13 lat wydali na papierosy i hamburgery. Resztą się podzielili.

Nieletni wielbiciele darmowych słodkości nacięli też jednego kilienta. Kiedy mali włamywacze byli w lodziarni, przyszedł tam mężczyzna, który chciał kupić loda. Klient został obsłużony. Jedna z dziewczynek za 4 złote sprzedała mu loda, który wart był tylko 2.

Właściciel lodziarni wycenił straty na tysiąc złotych.

Zobacz więcej na stronach Gazety Olsztyńskiej: goldap.wm.pl/157822,Dzieci-okradly-lodziarnie-Pieniadze-wydaly-na-hamb...
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-06-03, 16:00
Za moje miasto - zawsze piwo!!
Zgłoś
Avatar
Patol 2013-06-03, 16:06 12
' Jedna z dziewczynek za 4 złote sprzedała mu loda, który wart był tylko 2.'
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-06-03, 16:21 35
Matka sprzedała swoje dziecko na policji
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-06-03, 16:23 7
Za komuny takiego skurwysyństwa na pewno nie było. Oto bezstresowe wychowanie dzieciaków.
Zgłoś
Avatar
ilves 2013-06-03, 17:01 1
Hamburgery i papierosy? Brzmi jak ja
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-03, 17:23
młodzi politycy...
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-06-03, 18:05
Chryste...przyszłość narodu...
Zgłoś
Avatar
krishna 2013-06-05, 14:27
a większość tutaj obecna śmieje się z czarnuchów, o blad'..
Zgłoś
Avatar
theresnothingupthere 2013-06-05, 14:45 1
znalazła przy dziecku zlotówke i poleciała na policje? seems legit.
Zgłoś
Avatar
Devill11 2013-06-05, 15:06
gotówkę, naucz się czytać
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-05, 15:11 7
zastanówcie się: znajdujecie u swojego dziecka pieniądze, których nie powinno mieć. pytacie, skąd je ma, a bachor zaczyna się pocić i plątać w zeznaniach. a skąd dziecko może mieć pieniądze? raczej nie zarobiło i na pewno też nie ukradło (przecież nasze dziecko nie kradnie). musiało je więc od kogoś dostać. ale za darmo nie dostało, a co dziecko ma takiego do zaoferowania, żeby dostać za to pieniądze, hę? też poszedłbym na policję.

a nawet, gdyby od razu przyznało się do włamu, to też poszedłbym na policję. lepiej ja do nich, niż oni do mnie. no u uczciwość tego wymaga. chyba, że z ojca na syna jest się złodziejską kurwą...
Zgłoś
Avatar
sono 2013-06-05, 15:28 3
Matka znalazła pewnie z pięć dych albo stówę i bardzo dobrze zrobiła, że poszła na policję. Ze względu na dobro córki.

Przede wszystkim, matka pewnie na początku o mało nie zeszła na zawał ze strachu, że pieniądze dziecko dostało od pedofila na cukierki. A córka przecież nie przyzna się ot tak, że obrobiła z gangiem lokal, więc skąd pewność, że naprawdę nic jej się nie stało?

Nie będę wnikał, dlaczego to zrobiły - dzieci odwalają różne ciekawe rzeczy. Problem w tym, że to od postawy rodziców teraz zależy, czy wyrosną na normalnych ludzi. Najlepsze, co może im się trafić, to karne odpracowanie w jakiś sposób tego, co przejadły. Gdyby taka akcja uszła tej dziewczynce bez kary, miałoby to bardzo, bardzo destrukcyjny wpływ na jej psychikę w przyszłości.

Dlatego zanim zaczniecie traktować matkę jak denuncjatora, zastanówcie się, czy warto jak papuga powielać takie durne przekonania wywodzące się z patologii poprzedniego ustroju i czasów wojny. Wtedy może to działało, ale dziś kończy się to właśnie tak, jak cała ta akcja z lodziarnią.

Edit: herbalix, ubiegłeś mnie, ale cieszy mnie, że nie tylko ja tak myślę.
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-06-05, 16:21 1
Tak jak to wyżej było trafnie powiedziane, matka bardzo dobrze zrobiła. Kto to wie gdzie dzieciak wpadł, a większość bezwzględnych szeryfów tego forum albo by na taką sprawę wyłożyło lachę albo również zadzwonili by na policję, wątpię że wyciągnęliby od dzieciaka że zrobiło włam z ekipą. Kiedyś dzieciak dostał pasem po dupie i na resztę życia zapamiętał co wolno a czego nie. A dzisiaj super-nianie uczą nas że karanie dzieci to oznaka słabości, a kobieta po rozwodzie uczy budować szczęście rodzinne. Ja pierdole co za czasy
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-05, 16:53 2
Samo włamanie do lodziarni bym podarował. Za ruszenie hajsu poprzetrącałbym łapska. Za palenie szlugów oddałbym ich proboszczowi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie