18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Właściciel wyjaśnił
dobra_kawa • 2019-01-14, 21:00
Sytuacja z dziś

Szukaliśmy z kumplem w pracy czegoś do jedzenia z racji zbliżającej się przerwy. Przypomniałem sobie, że niedaleko jest kebab w którym jadłem ze 2 lata temu i ogólnie mi smakował..

Wrzuciłem w google nazwę tego kebsa i zacząłem przeglądać niezbyt pozytywne opinie. Okazało się, że od momentu kiedy właściciel zatrudnił dwie stare prukwy i dindu nuffina opinia o kebabie poszła ostro w dół. ogólnie dramat.

I tak oto trafiła się jedna perełka, a konkretnie odpowiedź właściciela na jedną z opinii.



Na kebaba się nie skusiliśmy ale dzień od razu zrobił się lepszy

Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2019-01-14, 21:03 4
Jak murzyna obrażajo to i właściciel w obronie staje
Zgłoś
Avatar
p................a 2019-01-14, 21:49 4
zatrudniając murzyna właściciel strzela sobie w stopę, jak widzę jakichś kolorowych to wychodzę z restauracji i szukam innej
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-01-14, 21:54
Jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać murzyna pracującego w restauracji, czy w ogóle w jakimkolwiek lokalu gastronomicznym. Dotąd tym, co najbardziej mnie obrzydzało, były obecne muchy siadające na jedzeniu i sztućce, bo nigdy nie wiem kto ich używał. Dlatego zawsze mam ze sobą komplet jednorazówek.
Zgłoś
Avatar
twentyfree 2019-01-14, 22:30
pierdolony bambus pewnie sam mięso opierdolił i wrzucił kosci zeby się waga zgadzala. od dzis tylko pizza
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-01-14, 22:33 5
freaky napisał/a:

Jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać murzyna pracującego w restauracji, czy w ogóle w jakimkolwiek lokalu gastronomicznym. Dotąd tym, co najbardziej mnie obrzydzało, były obecne muchy siadające na jedzeniu i sztućce, bo nigdy nie wiem kto ich używał. Dlatego zawsze mam ze sobą komplet jednorazówek.


To może idź do normalnego lokalu...
Zgłoś
Avatar
djted 2019-01-14, 23:51 1
"Kebab podrożał bo życie potaniało" sentencja roku. Wpierdolcie sobie ją jebane pisowcy w swoje puste łby.
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-01-15, 5:19
twentyfree napisał/a:

pierdolony bambus



……………..l.=.ll..=.ll.=...l...__
……………..l….ll…..ll….l.(__)
……………..l.=.ll=.=ll..=..l.l..=.l
……………..l….ll…..ll….l.l….l
……__……..l.=.ll=.=ll.=.l..l..=..l
…..l]…\….....l…………….ll.=.l
……l……)…l…………………l
……(…..(_/…………………..l
…….\…………………………l
………\………………………..l
……….\………………………/
…………\_…………………. ./
……………l……………….. .l

Właśnie zostałeś uderzony murzynowską ręką i zostałeś moim murzynem
Dziś o 10:00 widze Cię pod moją klatką i szanuj członków rodziny
Bo jest jeszcze prawa ręka murzyna
Zgłoś
Avatar
MCanczej 2019-01-15, 5:36 3
@up: masz internet w klatce? Nieźle.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-01-15, 7:40 1
Mnóstwo hindusów i mnóstwo arabów robi kebsy i robią dobre kebsy i nie ma problemu, gość zatrudnił ludzi którzy nie potrafią zrobić kebsa i jest problem, ale woooooo rasziiiiiiiżm...
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-01-15, 8:25 1
MCanczej napisał/a:

@up: masz internet w klatce? Nieźle.



Wiesz przywykłem, że zawsze znajdzie się jakiś zjeb chcący się dowartościować takim zjebanym komentarzem a jak kurwa myślisz? tak mam internet w klatce kurwa piersiowej mogłeś coś bardziej śmiesznego napisać a nie takim sucharem z rana zajebać no ale dosrałeś innemu dzień na pewno będzie piękniejszy do wieczora możesz pocisnąć kilku innych to już w ogóle będzie dzień do świętowania

Wygrałeś słoik usiądź na nim a dostaniesz +1 do fajności.
PS: nie ten słoik nie pęknie więc się nie martw nie będzie czerwonego wodospadu z okrężnicy
Zgłoś
Avatar
a................e 2019-01-15, 12:22
Cytat:

Na kebaba się nie skusiliśmy ale dzień od razu zrobił się lepszy



Na (kto? co?) kebab*. To jest ten kebab, nie ta kebaba.
Zgłoś
Avatar
kosmerf 2019-01-15, 17:25
@up hmm...
Na (kto? Co?) pizza też nie poszliśmy ?
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2019-01-15, 17:56 1
analstaircase napisał/a:

Na (kto? co?) kebab*. To jest ten kebab, nie ta kebaba.



O kurwa, z kuchni wyszła i mądruje...
Wyszliśmy na (kogo? co? biernik) mądralę, w twoim przypadku.

Wyszliśmy na kebaba, tak jak na naleśnika, a nie na naleśnik. Wyszliśmy na naleśnik, kurwa?!

Aleś mi kobieto ciśnienie podniosła...
Zgłoś
Avatar
s................s 2019-01-15, 18:35
Tak tylko zostawię, zanim temat będzie miał 20 stron pierdolenia "yntelygencji", gdzie jeden lepszy od drugiego.
pl.wiktionary.org/wiki/kebab
Przynajmniej dzięki temu waszemu pitoleniu dowiedziałem się że kebab (bar/potrawa) odmienia się inaczej niż kebab ("osoba o brązowawym kolorze skóry"). Zaiste fascynujące!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie