18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wleciał na udo
k.u.b.a. • 2021-08-31, 20:28
Jest spoko już zagojony




2021-08-31, 22:39
No powiem ci, że grubo poszedłeś. Twoja sprawa, ale ja bym się tym nie chwalił :roll:

2021-08-31, 22:48
satariel napisał/a:

Tak w skrócie, żeby dotarło: Masz na ciele rozj***ną p*zdę swojej klabzdry, która nigdy już nie będzie tak fajna jak wcześniej przy r*chaniu i swoje ledwie narodzone dziecko. Powodzenia nad jeziorem, gdy gówniak zapyta się: co to k***a jest? Dla niektórych takie akcje to szczyt możliwości, ale cóż.



Ej ale byłem kiedyś jednorazowo z dzieciatą i była baaardzo ciasna, wiec nie wiem skąd to twoje pie**olenie przyczynowo skutkowe xD

Ks...........aw
2021-08-31, 22:50
k***a, ja myślałem że to gremlin, albo jakiś inny critters, a dopiero po chwili zobaczyłem to zdjęcie obok xD No to żeś se sprawił potworka na nodze, nie ma co :lol:

2021-08-31, 22:52
Ja pie**ole, kiedyś facet odwoził kobite do szpitala i szedł na wóde, a teraz k***a masa spedalony pervertów którzy nie dość że gapią się na ten poród(nic przyjemnego do oglądania) to jeszcze to nagrywają. Co trzeba mieć w bani

Ks...........aw
2021-08-31, 22:52
A właśnie, na tym zdjęciu to krocze twojej starej, czy żony?

2021-08-31, 23:06
Miałeś kiedyś p*zdę wokół szyi ?

2021-08-31, 23:08
ukłony dla tatuażysty za to że odsunał nos dziecka od odbytu matki

2021-08-31, 23:28
Isstred95 napisał/a:

Ja pie**ole, kiedyś facet odwoził kobite do szpitala i szedł na wóde, a teraz k***a masa spedalony pervertów którzy nie dość że gapią się na ten poród(nic przyjemnego do oglądania) to jeszcze to nagrywają. Co trzeba mieć w bani



40% par u których ojciec uczestniczył w porodzie, rozstaje się po ok. 2. latach od porodu. Ten widok zmienia coś w dyńce chłopa. Spośród pozostałych 60% większa część panów odchodzi po następnych kilku latach, inni piją lub ćpają, najtwardsi nadal trwają i pukają z obrzydzeniem swoją kobitę, tylko po to, żeby nie było jej przykro, ale w końcu płacą za to najwyższą cenę i dostają całkowitego świra i albo się wieszają albo trafiają na oddział zamknięty.

2021-09-01, 00:13
Życzę Ci z całego serducha, żeby Ci w jakimś wypadku tą nogę uj***ło. Lepsza proteza niż takie paskudztwo :evil:

2021-09-01, 00:30
Gratuluję bąbelka tobie s.e.b.a. i madce. Teraz będziesz mógł się chwalić nową dziarą ziomalom spod bloku

2021-09-01, 00:31
Kiedyś żeby rozpoznać debila, trzeba było zamienić z nim choć kilka słów. Teraz sami się znaczą,,,,,

2021-09-01, 00:41
Na poczatku myslalem ze to jakis guz, po pół minucie dotarło xDDDDDD

2021-09-01, 00:51
pomarszczony oślizgły niczym wąż bahor sie wykluwa z p*zdy przeciekającej śmierdzącymi płynami i krwią, jak sie wykluje to wydziera morde jak potwór z horroru. sama p*zda jest rozszerzana i rozrywana żeby jego wielki łeb się przecisnął, niektóre kobiety podobno nawet stolca walą przy porodzie a benkart ze zdjęcia wygląda jakby wąhał dupe własnej starej. obrzydliwe ch*jstwo. samo obcinanie pępowiny brzmi jak barbarzynstwo, sama pępowina nawiązuje niczym do obcej formy życia podłączonej do nas i wysysającej z nas energie pasożyta. pie**olnięty każdy kto mowi ze rodzenie bahora to cos pieknego. a co dopiero tatuować sobie na ciele wykluwanie oslizgłego śmierdzącego guwniaka z śmierdzącej cieknącej p*zdy . tfu

Bosheszczye napisał/a:

Na poczatku myslalem ze to jakis guz, po pół minucie dotarło xDDDDDD



bo tak wygląda poród, wykluwa sie z p*zdy wyrośnięty guz, pasożyt, rak

kaczmarzgr napisał/a:

Życzę Ci z całego serducha, żeby Ci w jakimś wypadku tą nogę uj***ło. Lepsza proteza niż takie paskudztwo



dołączam sie do zyczen

2021-09-01, 01:06
czytam te komenty i tak dochodzę do wniosku, że albo podaliście datę urodzenia z dupy, albo mentalnie zatrzymaliście w okolicach wczesnych lat nastoletnich. Dziara 'zajebista', powinien to sobie na plecach całych jebnąć.

ramadanio napisał/a:

Ej ale byłem kiedyś jednorazowo z dzieciatą i była baaardzo ciasna, wiec nie wiem skąd to twoje pie**olenie przyczynowo skutkowe xD



udane cięcia cesarskie przeprowadzamy od ponad 400 lat, więc może to to?

2021-09-01, 06:04
Będę żigoł