18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
PR0boszcz 2023-09-17, 22:31 48
Wpuśćmy ich wszystkich, kim są zobaczy się później
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2023-09-17, 22:31 21
Bija protestujących miejscowych. Policja nic nie kontroluje.
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-09-17, 22:33 41
powinni do nich strzelać
Zgłoś
Avatar
quark 2023-09-17, 22:47 6
Za mało ubogacenia, dawaj więcej! Europa wytrzyma!
Zgłoś
Avatar
masternik 2023-09-17, 23:23 6
Dorzucę się do amunicji.
Zgłoś
Avatar
KomornikSądowy 2023-09-17, 23:45 7
Strzelać jak do kaczek, a gównobarwme ciała do oceanu żeby rynki miały co szamać.
Zgłoś
Avatar
Autor 2023-09-18, 0:52 3
SantaMaria napisał/a:

powinni do nich strzelać



Powinno się im wpuszczać 'welcome refugees" do tonowania napięcia. Plan prawie doskonały. Z helikoptera nagrywać dla lewackiego otępienia, ubogacanie na żywo.
Zgłoś
Avatar
terenn 2023-09-18, 1:33 15
Do puki nie zaczną do nich strzelać na lądzie i zatapiac łódek na morzu nic się nie zmieni
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-18, 2:39 20
Wystarczyłoby automatycznie odsyłać do obozów gdzieś w północnej Afryce, gdzie czekaliby na decyzję w sprawie azylu. Kombinatorzy, czyli większość z nich daliby sobie spokój, a prawdziwi uchodźcy wojenni, czy polityczni czekaliby cierpliwie wdzięczni, że mają co jeść i gdzie spać. W Australii się sprawdziło, liczba nielegalnych migrantów na łodziach drastycznie spadła.
Europa też musi tak zrobić, nie ma innego wyjścia, inaczej władzę przejmie skrajna prawica i wszyscy będziemy w ciemnej dupie. Mam nadzieję, że naiwni lewicowi idealiści to zrozumieją zanim będzie za późno.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-18, 3:40 8
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Lampedusa. Coraz tam weselej



Materiał ma około 2 miesięcy i nie jest to Lampedusa. Żandarmi reagowali na zgłoszenie o handlu prochami.

A ja się tylko zastanawiam, dlaczego armia nadal siedzi w koszarach? Przecież to jest najazd, zorganizowana akcja pseudohumanitarnych organizacji przemytniczych i żydków. Załogi tych statków i same statki internować.

Zamiast wyłapywać to gówno, wsadzać do ładowni masowców i wywozić ten ludzki nawóz do Afryki albo na pilnie strzeżoną wyspę, żeby tam nikt obcy im broni czy żarcia albo pontonów nie mógł dostarczyć. A później chętnych z takiej wyspy przeładowywać na statki z odpowiednich krajów i wio do domku, a jak nie chcą ich tam z powrotem, to morza i oceany użyźniać. No i ZERO pomocy bidulkom z Afryki, bo to gnidy i nieroby. Mając takie zasoby naturalne wolą po socjal lecieć do Europy.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-09-18, 4:30 3
Ja zawsze twierdziłem,żeby to kurwa torpedować zaraz po przekroczeniu granicy Europy na morzu.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-09-18, 7:03 2
Włosi z nowym rządem daliby sobie radę z najeźdźcami ale na drodze stoją im wszelkiego rodzaju komisarze europejscy , organizacje lewicowe. Jak tylko zaczynają coś robić od razu przypina im się łatkę faszystowską
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-09-18, 7:37 1
Ja pierdole! Czy ci policjanci nie mają broni? Strzał w bebech natychmiast uspokaja takiego czarnucha. Zamieszki? Cekaemy na czołgach i po zawodach! Tych chujów nie da się inaczej pozbyć jak eksterminacją.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-09-18, 7:44 1
Ale Polaczki to obsrany naród . Zwierzyna lata samopas po polu . Pozbierać to , nakarmić i homonto w polandii taki sam burdel
Zgłoś