18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Avatar
MMX 2012-08-01, 13:29 7
Fajnie jest poczytać coś w miarę mądrego, tylko następnym razem wrzuć coś takiego o wódce
Zgłoś
Avatar
verrnume 2012-08-01, 13:41 15
Wszystko fajnie tylo że ulotka prawdopodobnie wyprodukowana jeśli nie bezpośrednio przwez lobby wód butelkowych to napewno za jego pieniadze, tylko głupi by nie rozpoznał pseudo reklamy. Wystarczy
- owinąć wszystko w powłoczke naukowo zdrowotną (która jest niepodważalna i doda wiarygodności) że trzeba pić, że minerały, że bez picia sie umiera.
- dodać szczypte samokrytyki dla niepoznaki, że gazowana jest bee dla dzieci i sportowców
- pokazać ze w uni sa bardziej na czasie a my jesteśmy zacofani (argument bardzo w Polsce popularny) paradoksalnie nie wiadomo jak jest z czystościa wody w kranach we Włoszech, jak cena jednej butelki odnosi się do średnich zarobków itd.

Jakoś nikt nie porusza kwestii ze może lepiej płyny w miare możliwości zdobywać maksymalnie z owoców i ważyw.

Już takie akcje dotyczyły cukru, papierosów, czy soli
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-08-01, 13:44 1
Przecież większość tych chujowych wód "mineralnych" to zwykły oczyszczony syf z wodociągów. Reklama jak jasny chuj, już od samego początku podkreślają, że musi to być woda butelkowa i nic innego.
Zgłoś
Avatar
BociaNq 2012-08-01, 14:15 2
Kijowo napisane, trzeba co chwile oczami po ekranie na inny tekst patrzec.

Zgłoś
Avatar
canon44 2012-08-01, 14:29
@verrnume
zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, ale te "ważywa" męczą mnie bardziej niż miesiąc bez wody
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-08-01, 15:19
Kurwa, chce mi się pić to kupuję wodę, pierdoli mnie jaki ma skład mineralny i jakoś zyję.
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2012-08-01, 15:32
coś ciężko mi uwierzyć w to, że u człowieka utrata wody drogą pokarmową (kał i mocz) jest na poziomie 100 ml/dobę...
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-08-01, 15:38
@up

O tym samym pomyślałem
Zgłoś
Avatar
verrnume 2012-08-01, 15:42
canon44 napisał/a:

@verrnume
zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, ale te "ważywa" męczą mnie bardziej niż miesiąc bez wody



no przyznam ze lipa, shame on me
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-01, 17:23 2
verrnume napisał/a:



Jakoś nikt nie porusza kwestii ze może lepiej płyny w miare możliwości zdobywać maksymalnie z owoców i ważyw.


Jesteś głupi.
Zgłoś
Avatar
sl3dziu 2012-08-01, 18:16
Bo zapierdzielamy tak że nie ma nawet kiedy wody się napić, nie to co cała "kryzysowa" reszta...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-01, 18:56 1
BABOL! Jeżeli ktoś wydala 100 ml dziennie moczu, to powinien natychmiast udać się do lekarza!!!
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-08-01, 22:22
pić trzeba, dlatego piję kranówę!
nie widzę, sensu wydawania siana na wodę, która jakościowo nie odbiega od tej z kranu - każda wypita butelka to problem w postaci masy plastiku - i po co pytam się?
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-08-03, 14:09
Jak byłem 2 lata temu w Grecji na wakacjach, to wodę można było pić bez problemu z kranu, bo płynęła ona bezpośrednio z olimpu. Co do wody z kranu to z racji tego, że mieszkam na Śląsku - nie odważyłbym się tego pić, jestem pewien, że jest w tym w chuj syfu...Tym bardziej, że od czasu do czasu woda jest innego koloru np. z powodu prac przy rurociągach. Przegotowana albo normalna woda z tesco.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie