18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SmokPoracha 2024-07-31, 9:30 3
Dyskretny aromat Europy wielu kultur.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-07-31, 9:45 2
Trzaskowianka o smaku afrykańskim.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-31, 9:48 8
jprdl teraz każdy mistrz painta będzie tu wrzucał takie badziewie? gdyby to chociaż było prawdziwe zdjęcie to faktycznie było by śmieszne.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-31, 10:09
pazuzu napisał/a:

jprdl teraz każdy mistrz painta będzie tu wrzucał takie badziewie? gdyby to chociaż było prawdziwe zdjęcie to faktycznie było by śmieszne.



A co szczypie dupa że twojego pedzio prezydenta obrażają? Ten murzynek powinien nasrac mu bezpośrednio do tej szklanki on by zajadał się jak szalony
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2024-07-31, 10:15 1
kosioraldo napisał/a:

A co szczypie dupa że twojego pedzio prezydenta obrażają? Ten murzynek powinien nasrac mu bezpośrednio do tej szklanki on by zajadał się jak szalony



Mnie szczypie że dzieciaki na wakacjach wrzucają gówniany kontent z pewnej strony z małpką której z nazwy nie mogę tu przytoczyć bo mi administracja komentarz wypieprzy. Sadol to nie miejsce na "heheszkowe memy". Tu powinien trafić materiał jak dziesięciu typa kopie tego czarnucha na śmierć a nie..
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-31, 10:18
No powinien być skopany, jak same pizdy tam siedziały to co poradzić, skopać go jeszcze mu nóż w rękę wsadzić i powiedzieć że z nożem szalał to zrobiliśmy obywatelskie zatrzymanie 😂
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-31, 10:20 2
kosioraldo napisał/a:

A co szczypie dupa że twojego pedzio prezydenta obrażają? Ten murzynek powinien nasrac mu bezpośrednio do tej szklanki on by zajadał się jak szalony



dobra dla testu też wrzucę chujowego mema z drugiej strony politycznej do poczekalni i zoabczymy czy się utrzyma.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-07-31, 10:23
pazuzu napisał/a:

dobra dla testu też wrzucę chujowego mema z drugiej strony politycznej do poczekalni i zoabczymy czy się utrzyma.



Czekamy.
No i ruchy zagęść!
Nie mam całego dnia!
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-31, 10:23
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-31, 10:54
pazuzu napisał/a:

dobra dla testu też wrzucę chujowego mema z drugiej strony politycznej do poczekalni i zoabczymy czy się utrzyma.



Widzę uderzyłem w twojego idola 😂 Pedziakowski twoim prezydentem
Zgłoś