18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CzerstWybut 2024-07-26, 15:49 2
Chyba z pontonu wypadł
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-26, 15:51 1
Gówniana sprawa 🤣 Cóż, myślę, że na dziś wiele osób odpuści już sobie posiłek 🤣
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-26, 16:44 3
Love_is_Love napisał/a:

Jak byłem mały, kąpałem się nad Bałtykiem w taką sztormową pogodę. I było tak fajnie że nie chciało mi się wychodzić, ale i srać mi się chciało. Zrobiłem podobnego klocka tylko bardziej zbitego, ale jebany pływał cały czas po powierzchni i obijał się o mnie jak stałem w tej wodzie. Żeby nikt go nie zobaczył złapałem go w rękę i rzuciłem daleko w morze. To był jedyny raz jak miałem ciepłego klocka w dłoni



Przynajmniej w zimnym Bałtyku miałeś coś do ogrzania dłoni
Zgłoś
Avatar
Attyla13 2024-07-26, 17:26 1
Niby tylko gówno a bawi
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-07-26, 18:18 1
Love_is_Love napisał/a:

Jak byłem mały, kąpałem się nad Bałtykiem w taką sztormową pogodę. I było tak fajnie że nie chciało mi się wychodzić, ale i srać mi się chciało. Zrobiłem podobnego klocka tylko bardziej zbitego, ale jebany pływał cały czas po powierzchni i obijał się o mnie jak stałem w tej wodzie. Żeby nikt go nie zobaczył złapałem go w rękę i rzuciłem daleko w morze. To był jedyny raz jak miałem ciepłego klocka w dłoni



Dziękujemy za wyznanie, bardzo było nam potrzebne. Dziękuję
Zgłoś
Avatar
jebanekurwyjebac 2024-07-26, 20:27 1
a potem gupie huje te ryby jedzo co gowno jedzom
Zgłoś
Avatar
marcin1988r8 2024-07-26, 22:20 1
Love_is_Love napisał/a:

Jak byłem mały, kąpałem się nad Bałtykiem w taką sztormową pogodę. I było tak fajnie że nie chciało mi się wychodzić, ale i srać mi się chciało. Zrobiłem podobnego klocka tylko bardziej zbitego, ale jebany pływał cały czas po powierzchni i obijał się o mnie jak stałem w tej wodzie. Żeby nikt go nie zobaczył złapałem go w rękę i rzuciłem daleko w morze. To był jedyny raz jak miałem ciepłego klocka w dłoni



za zadne kurwa skarby nie uwierze Ci ze w jebanym baltyku moglo znajdowac sie cokolwiek cieplego
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2024-07-26, 22:52 1
Szacun za tak ukręconego sułtana
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-07-26, 23:45 1
kris1978 napisał/a:

Ohyda. Oby tylko nie okazało się że to Polak na wakacjach.



więc widać że pizda z ciebie i nigdy nie byłeś na wakacjach na jachcie i nie wiesz jak się sra.

[ Dodano: 2024-07-26, 23:47 ]
a potem klient dostaje rybkę śródziemnomorską i jeszcze zachwala że taka dobra była
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-27, 0:10 1
Incydent KAŁOWY - jak co roku bardzo popularne zdarzenie na polskich basenach w wykonaniu Prawdziwych Polaków po kebabie.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-27, 0:11 1
LouisdeFunes napisał/a:

więc widać że pizda z ciebie i nigdy nie byłeś na wakacjach na jachcie i nie wiesz jak się sra.
a potem klient dostaje rybkę śródziemnomorską i jeszcze zachwala że taka dobra była



Ty też za każdym razem jak nasrasz za burtę, kręcisz sobie filmik na pamiątkę? Gratuluję hobby i nie nazywaj mnie pizdą, zboczusiu bo choć po oceanach nie pływałem, to kilka rejsów za sobą mam i nigdy nie zdarzyło mi się srać do wody.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-07-27, 0:16 1
kris1978 napisał/a:

Ty też za każdym razem jak nasrasz za burtę, kręcisz sobie filmik na pamiątkę? Gratuluję hobby i nie nazywaj mnie pizdą, zboczusiu bo choć po oceanach nie pływałem, to kilka rejsów za sobą mam i nigdy nie zdarzyło mi się srać do wody.



''rejs'' To ty miałeś chyba ze swoją siostrą w wannie, pewnie nadal ją gwałcisz pedofilu.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-27, 0:21 1
LouisdeFunes napisał/a:

''rejs'' To ty miałeś chyba ze swoją siostrą w wannie, pewnie nadal ją gwałcisz pedofilu.



Do wody nie srałem,
Siostry nie mam,
Pedofilem nie jestem...
Wysil się bardziej, bo zachwycasz się pływającym gównem a ludzi od pizd wyzywasz
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-07-27, 0:26 1
kris1978 napisał/a:

Do wody nie srałem,
Siostry nie mam,
Pedofilem nie jestem...
Wysil się bardziej, bo zachwycasz się pływającym gównem a ludzi od pizd wyzywasz



to ty się zachwycasz bo ciągle komentujesz. wracaj do nory koprofilu.
Zgłoś
Avatar
Sycholada 2024-07-27, 2:06 2
Tak zwany olimpijczyk
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie