18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JebacPis100procent 2024-07-27, 5:08 1
Kurwa! Dopiero za drugim zajarzyłem co to jest! Lecz się ty psycholu!!
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-07-27, 12:10 1
Zobaczcie wysrał tam co tam zjadł a ryby zjedzą kebabową torpedę. Życie zatoczyło koło
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-07-27, 17:18 2
Love_is_Love napisał/a:

Jak byłem mały, kąpałem się nad Bałtykiem w taką sztormową pogodę. I było tak fajnie że nie chciało mi się wychodzić, ale i srać mi się chciało. Zrobiłem podobnego klocka tylko bardziej zbitego, ale jebany pływał cały czas po powierzchni i obijał się o mnie jak stałem w tej wodzie. Żeby nikt go nie zobaczył złapałem go w rękę i rzuciłem daleko w morze. To był jedyny raz jak miałem ciepłego klocka w dłoni



Wszystkie następne już trafiały do ust? 🤣
Zgłoś
Avatar
kosmerf 2024-07-28, 22:16 1
Polecam spróbować srania w wodzie, super uczucie. Ja raz srałem w Skawie. Koniecznie trzeba stać z prądem żeby kloc się nie zatrzymał na nogach a potem odwrócić, żeby dupę umyło.
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2024-07-29, 20:28 1
No i mamy dowód, że "karasie jedzo guwno".
Zgłoś
Avatar
Lutek102 2024-09-06, 22:06
Love_is_Love napisał/a:

Jak byłem mały, kąpałem się nad Bałtykiem w taką sztormową pogodę. I było tak fajnie że nie chciało mi się wychodzić, ale i srać mi się chciało. Zrobiłem podobnego klocka tylko bardziej zbitego, ale jebany pływał cały czas po powierzchni i obijał się o mnie jak stałem w tej wodzie. Żeby nikt go nie zobaczył złapałem go w rękę i rzuciłem daleko w morze. To był jedyny raz jak miałem ciepłego klocka w dłoni



I pewnie do tej pory walisz sobie wspominając to swoje życiowe dokonanie xD
Zgłoś