18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jako, że ostatnimi czasy można zauważyć wzrost liczby użytkowników z gimnazjum, którzy niestety nie potrafią napisać jednego zdania bez żadnego błędu językowego, o interpunkcji już nie wspomnę, to wrzucam profesora Miodka, może w końcu zapamiętacie.

Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-08, 17:44 8
Cytat:

Jako, że ostatnimi czasy można zauważyć wzrost liczby użytkowników tzw. gimbusów



Ostatnimi czasy?
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-09-08, 19:29 45
Kiedyś każdy mógł bez wstydu się dowiedzieć, co wolno pisać, jak to pisać i czemu tak pisać. A dziś mamy bandę jełopów z daleko posuniętym dysmóżdżem, co to nie muszą, bo mają taki, a nie inny papier, świadczący o ich "chorobie" (?).
Zgłoś
Avatar
witex811 2012-09-08, 19:30 39
Fajny to był program, ale oczywiście TVP wolała wycofać na rzecz dzisiejszych komercyjnych gówien.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-09-08, 19:40 8
@masafahi
Dysleksja (czy ja to się zwie) to rzecz prawdziwa. Z wiekiem się z tego wyrasta, wystarczy trochę czytać, aczkolwiek zawsze jakieś tam problemy pozostają, np mylenie liter ("b" z "p" itp), czasem też się zapomina jak się jakiś wyraz pisze. Tylko że w dzisiejszych czasach nie powinno to stanowić żadnego większego problemu, tym bardziej w internecie, gdzie autokorekta wszystko poprawia. A że są jakieś kurwa debile, którzy próbują zasłonić swoją głupotę tym, to już inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
ll_Mario_ll 2012-09-08, 21:27 3
Wczoraj na PCLabie czytałem post na temat uszkodzonej karty graficznej. Pierwsze zdanie:

" Wczoraj wieczorem grałem w GTA IV. Po skączonej grze, postanowiłem zostawić PC włączonego na noc, aby skączyć pobieranie pliku. . "
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-09-08, 21:33 4
Ile razy jeszcze ktoś tutaj będzie ilustrował znajomość ortografii jako przebłysk swojej niebywałej inteligencji? Pewnie wasze ego sięga sufitu jak zauważycie jakiś błąd w czyimś komentarzu.
Zgłoś
Avatar
mozz87 2012-09-08, 21:36
idźcie już panowie spać!
Zgłoś
Avatar
bizzy 2012-09-08, 21:37 5
i nie wziąść i nie włanczam na Boga.
dobry temat
Zgłoś
Avatar
Tozawa 2012-09-08, 21:41 1
Bałbym się do skurwysyna napisać... czy to mail, czy gg... 5 błędów w 3 słowach i inne duperele... A idź Pan w chuj...
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-09-08, 22:12
Więcej takich lekcji. Chętnie się pouczymy pisać komentarze.
Zgłoś
Avatar
pisuar 2012-09-08, 22:13
wogle to lubię profesora miotka.
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-09-08, 22:16 13
Plecionkarz napisał/a:

Ile razy jeszcze ktoś tutaj będzie ilustrował znajomość ortografii jako przebłysk swojej niebywałej inteligencji? Pewnie wasze ego sięga sufitu jak zauważycie jakiś błąd w czyimś komentarzu.


Dokładnie tak. Odpierdol się.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-09-08, 22:42
Miodek. Zawsze go szanowlem doputy dopuki okazal sie agentem Sluzby Bezpieczenstwa. JFK przez jego doniesienia zostal zajebany, Margaret Thatcher zaczela obsawiac West Ham na bukach w Korwaliiu i Putin zrezygnowal z udzialow w BPH. "Nie wazne co sie mowi, wazne ze kazdy wie o co chodzi". Wiec odjebcie sie od goscia.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-08, 22:59 22
To ja dorzucę wkurwiające mnie błędy, które akurat pamiętam:
"od tak" - częste na sadisticu, a pisze się "ot tak", barany!
"standart" - błąd najbardziej irytuje w wymowie, jak ktoś mówi "standartowy" to ciśnienie mi skacze
"dekold" - też wymowa, mówią niektórzy "dekoldem" itp., a to kurwa przecież "dekolt" jest
"bynajmniej" stosowane jako zamiennik "przynajmniej" - do słownika se zajrzyjcie
"wzięłem", "wyjęłem", "przyjęłem" itd. - oczami wyobraźni widzę słomę w butach
"szlak mnie trafił" - na szlak to ty możesz trafić, a ciebie może trafić szlag
Tyle z głowy bez zastanawiania, pewnie o czymś zapomniałem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie