18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Wojciech Cejrowski - absurdy Unii
s................r • 2013-04-13, 23:56
Bardzo ciekawy fragment programu po mojemu. Nie było, bo sam uciąłem i wrzuciłem, a odcinek jest bardzo świeży.
Tak w nawiasie to pewnie firma produkująca elektroniczne termometry dała w łapę tam gdzie trzeba w UE, tak samo pewnie jak firma produkująca energetyczne świetlówki

Tak, tak wiem za wojtka zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-04-14, 0:02 12
Cytat:

Tak, tak wiem za wojtka zawsze piwo



Dzisiaj piwa nie będzie
Zgłoś
Avatar
grzybobranie 2013-04-14, 0:10 5
kiedyś ten Babilon spłonie
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-14, 0:11 6
@lxdead to chuj ci w dupe nie utnę nic wam więcej ciekawego sam obejrzę nie podoba się to nie oglądaj
Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-04-14, 0:15 56
@up a tobie dwa i to czarne
Zgłoś
Avatar
Czerew 2013-04-14, 0:38 5
Przekaz podprogowy Katarzyna W. aż ochota na rzut dzieckiem mnie naszła
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-14, 0:49 1
Ten typ pierdoli jak potłuczony, ale tym razem przyznaję mu rację. Urzędnicza paranoja jest gorsza od urzędniczych zaniedbań. W jednym się pomylił - świetlówka nie zawiera więcej rtęci niż termometr.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-14, 0:58 5
@up nie o to chodzi - użyj mózgu - termometr kupuje się raz na 15 lat np u mnie w domu jest chyba 22 letni termometr, a żarówek w domu mam conajmnie 20. Gdzie jest większa sprzedaż produktów ?
Zgłoś
Avatar
Zikorskee 2013-04-14, 0:58 2
fake. Bong nie ma okularów bo jest ślepy na wołania narodu.
Zgłoś
Avatar
Pieklek 2013-04-14, 0:59 6
chcialem kiedys otruc ty siore ale sie pozygala i nie wyszlo
Zgłoś
Avatar
jantrzaskalski 2013-04-14, 0:59 1
Za Cejrowskiego zawsze herbata.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2013-04-14, 1:00
Ta, też żałuję, że zapodziałem gdzieś swój rtęciowy. Mam teraz to elektryczne gówno, często czuję, że mam dreszcze, boli mnie głowa, jestem bardzo słaby a tam zawsze 36.2
Zgłoś
Avatar
vito 2013-04-14, 1:03
@up ale ma też inne substancje, który wpływają suma sumarum negatywniej niż pierdolony termometr
co do filmiku kwintesencja całego systemu UE
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2013-04-14, 1:05 4
Bardzo błaha sprawa, ale jednocześnie dobrze określająca sytuację. Ja też mam dobry przykład, kupiłem niedawno mp3 który okropnie cicho grał, myślałem już że to wada techniczna a co się okazało? Że w wersji europejskiej ma mocno obciętą głośnośc co spowodowane jest regulacjami UE. Jak ktokolwiek ma prawo ograniczać moją wolność osobistą i możliwość wyboru. To są sprawy o które nasi przodkowie walczyli i przelewali krew. Ja wysiadam.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2013-04-14, 1:13 7
Jesteśmy niewolnikami. Nie zaszkodzimy sobie, tylko zaszkodzimy naszym panom, kiedy zrobimy sobie nieumyślnie krzywdę. Będziemy pobierać świadczenia i przestaniemy prawdopodobnie płacić podatek dochodowy. Do tego pewnie też dochodzą niezłe łapówki różnych korporacji, aby pod tak debilnym pretekstem wprowadzić monopol na wytwarzany przez nich produkt. Takie czasy Normalny człowiek ma wrażenie, że otaczająca go rzeczywistość obraża jego inteligencje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie