18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
dr_dex 2014-01-09, 23:46 13
To jest ten pokurwieniec co chcial/zrzekl sie polskiego obywatelstwa ?
Zgłoś
Avatar
Venka 2014-01-09, 23:59 112
dr_dex napisał/a:

To jest ten pokurwieniec co chcial/zrzekl sie polskiego obywatelstwa ?





I tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2014-01-10, 0:14 27
Jest Pan Wojtek, jest piwo. I bedzie zawsze.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-10, 6:20 12
on chyba pomylił standup z biadoleniem starego dewota
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2014-01-10, 6:37 27
Znowu ten cham i prostak? Jak ja nie znoszę tego debila. A obywatelstwo to on może mieć, ale watykańskie, skoro mówi, że polskie sądy nie powinny mieć prawa sądzić osoby kościelne. Zaślepiony dewot.
Zgłoś
Avatar
krishna 2014-01-10, 7:20 6
Na sadisticu ostatnio moda na pierdolących od rzeczy pajaców, dla których nie ma miejsca w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2014-01-10, 7:21 31
Oj boli niektórych pan Wojtek, boli!
Tak samo lewusów boli JKM. Jeżeli nie ma fizycznej możliwości wygrać z kimś na argumenty w dyskusji to musi boleć.
Zgłoś
Avatar
Noriax 2014-01-10, 7:25 11
Wieczny malkontent. Udaje znawcę w każdym temacie, a tak na prawdę pierdoli głupoty, żeby mu się z religią zgadzało.

Pierwsze z brzegu:

Zgłoś
Avatar
mat88 2014-01-10, 8:14 9
Venka napisał/a:







I tyle w temacie



wystarczy spojrzeć na drugie video i minę - jak Wy to nazywacie "Pana Wojtka" by wiedzieć, że mamy doczynienia z jakimś totalnym popierdoleńcem.
Zgłoś
Avatar
mmorka 2014-01-10, 8:23 14
Za Cejrowskiego zawsze piwo. Ojj widzę malkontentów z bólem dupy przybywa.
Czyżby Tusk Vision Network wam kazał Cejrowskiego nie lubić...
Zgłoś
Avatar
O................L 2014-01-10, 8:35 4
Ja stawiam tego człowieka na równi z Hołownią.
Jestem lewakiem, i nie boli mnie JKM. Bardzo inteligentny człowiek, który ma ogrom wiedzy politycznej i historycznej, i co dziwne w dzisiejszych czasach, większość jego postulatów jest logiczna, i zgodna z prawdą. Pomimo tego, niektóre postulaty są dość... ekstremalne.
A toto? Co to jest? KATOL. Zaślepiony wiarą KATOL. Podejrzewam że w wojnach krzyżowych walczyli tacy jak on, gotowi żeby zabić drugiego bo jest ateistą, czy wierzy Buddę. Kij mu w twarz.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-01-10, 9:02 7
@up Tyle że on nie tylko o wierze mówi. Tak jak JKM ma niektóre pomysły jak na dzisiejsze czasy mocno ekstremalne tak Cejrowski ma również tylko w wymiarze nie ekonomicznym a religijnym niektóre rzeczy ekstremalne.

@venka, w drugim filmie mówi o tym że robi się do paszportów zdjęcia jak przestępcom. To jaką miał minę zrobić żeby wypowiedź podkreślić?

PS. Wolę ludzi którzy są pierdolnięci na jakimś punkcie ale mają coś ciekawego do powiedzenia na inne tematy niż takich co są albo kompletnie sp*erdoleni albo kompletnie nijacy.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-01-10, 9:41 5
Ja go lubiłem, ale teraz mam podejście neutralne do nie za ten właśnie filmik o siłowni. Nie będę nawet go komentował, wystarczy obejrzeć by się przekonać że ma jakiś totalny ból dópy na jej punkcie.
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2014-01-10, 9:46 1
zadnego bolu dupy nie widze po prostu znakomita wiekszośc nie wdaje sie nigdy w dyskusje z wariatami chyba że fani wariata na podobnym poziomie znajda wspólny język
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie