18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dr_dex 2013-05-26, 23:49 14
Cejrowski pouczający innych o skromnosci... Kurwa mac, swiat sie konczy
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-05-26, 23:57
Niby racje ma że dzisiaj kobiety mało się cenią ale z drugiej strony nie chciałbym że każda kobieta chodziła cała zakryta
Zgłoś
Avatar
b................1 2013-05-27, 0:04 2
Piwo za Cejrowskiego, ale jebać arabów i ich pierolone kozy,jak to? po chuj ma arab przeklinać i pokazywać jej pięty?Jebnie jej żarcia i jebie ile wlezie.A my potrzebujemy naszych słowiańskich pieknych kobiet co by pokazywały nam swoje zacne pośladki i cycuchy.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-05-27, 0:15 102
Przyznam mu rację. Z jednej strony fajnie jest oglądać cycki i dupy, ale obcych dziewczyn. Sam mam kobietę, która pokazała mi się po dłuugich podchodach, wielu spotkaniach. A takie laski pokazujące co się da, nawet nie brałem pod uwagę przy wyborze partnerki. No kiedyś tam za młodu, zmieniało się takie co chwila jak kondomy. Ale z chwilą stabilizacji, zacząłem ostro sortować. Po co mi kurwiszon w domu? Dorośniecie, też tak będziecie mieli.
Zgłoś
Avatar
Incognito 2013-05-27, 0:15 10
Kobiety te o których wspomina pewno wolałyby usłyszeć od czasu do czasu nasze kurwa ,niż być kamieniowane,palowe,gwałcone w dziecięcym wieku ipt.
Zgłoś
Avatar
monto 2013-05-27, 0:17
polecam przyciszyc
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2013-05-27, 0:17 7
Ogólnie to dla Cejrowskiego zawsze mam wielki szacunek, ale czasem bywa że pierdoli jak tutaj. Tak samo jest z Korwinem. Mądrzy ludzie a czasem coś pierdolą od rzeczy. Trzeba im to po prostu wybaczyć nikt nie jest idealny. A jak Cejrowski nie lubi ogądać latem naszych pięknych Polek to niech nie patrzy i po sprawie. A ty sauerps następnym razem wrzucaj jak dobrze mówi, a nie jak pierdoli. Amen
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-27, 0:21 2
tego w Polsce nie da się zrobić o czym mówi - na całym świecie to właśnie Polki słyną przede wszystkim z urody i ...dupodajstwa.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-05-27, 0:27 15
cejrowski nie ma butów a żyje.. eksperci, jak to kurwa jest możliwe?
Zgłoś
Avatar
pomyslotym 2013-05-27, 0:33
no to teraz pojechał
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2013-05-27, 0:33 21
Ceńcie się dziewczyny, noście brodę jak królowa.
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-05-27, 0:34 5
Cejrowski to biedny sfrustrowany człowiek. O ptasim móżdżku.
Zgłoś
Avatar
Avitus 2013-05-27, 0:48 2
O arabach pierdoli ale o kobietach dobrze mówi mam dylemat czy dać piwo czy nie.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-05-27, 1:24
buenos111 napisał/a:

Piwo za Cejrowskiego, ale jebać arabów i ich pierolone kozy,jak to? po chuj ma arab przeklinać i pokazywać jej pięty?Jebnie jej żarcia i jebie ile wlezie.A my potrzebujemy naszych słowiańskich pieknych kobiet co by pokazywały nam swoje zacne pośladki i cycuchy.



Ty masz kolego jakieś kompleksy, że nawet w arabach szukasz rywala dla Polaków? To był tylko przykład, Jezus, Maryja, matko boża...

Kaprys napisał/a:

Przyznam mu rację. Z jednej strony fajnie jest oglądać cycki i dupy, ale obcych dziewczyn. Sam mam kobietę, która pokazała mi się po dłuugich podchodach, wielu spotkaniach. A takie laski pokazujące co się da, nawet nie brałem pod uwagę przy wyborze partnerki. No kiedyś tam za młodu, zmieniało się takie co chwila jak kondomy. Ale z chwilą stabilizacji, zacząłem ostro sortować. Po co mi kurwiszon w domu? Dorośniecie, też tak będziecie mieli.



Nie pisałeś zapewne listów wybrance? Jeśli tak, to chyba nie miała w czym wybierać - masz problem ze skonstruowaniem poprawnego zdania w języku polskim...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie