18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
snik0 2013-02-13, 8:54 9
W windzie też kurwa chodzicie bo wam się spieszy?
Zgłoś
Avatar
fangreen 2013-02-13, 9:11 4
jak sama nazwa wskazuje "ruchome schody"... a nie kurwa schody, lubie cejrowskiego ale sie potrafi dopierdolic do wszystkiego
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-13, 9:25 2
Panie Cejrowski, spierdalaj Pan!
Zgłoś
Avatar
dashadow 2013-02-13, 9:40 2
gość coś pierdoli, a Wy za nim powtarzacie i smęcicie jak to źle jest w Polsce. rzygać się chce.
kilka pierwszych filmów na YT ze schodami ruchomymi i na żadnym nie jest tak jak mówi. więc proszę mi nie pierdolić jak to w stanach jest zajebiście.
tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
hajen 2013-02-13, 9:53 3
innyczlowiek napisał/a:

dobrze gada, jak nie chce się ruszać d*py po schodach ruchomych to stawać po prawej stronie, żeby było przejście z lewej. najlepsi są 'przyjezdni warszawiacy' którzy sobie na środku staną i czasem nawet na 'przepraszam' spojrzą się jak na debila bo przecież po co chodzić schodami ruchomymi?! ch*j że mi się śpieszy, ch*j że są obrazki dla troglodytów, oni stoją i są w tym momencie panami i władcami świata.



Ja pierdole

Rozpoznajesz przyjezdnych po tym, że nie chodzą po schodach ruchomych?
Zgłoś
Avatar
MaszPasożytaMózgu 2013-02-13, 9:58 1
Gość jest zajebistym znawcą i za to szacun dla niego, ale katolstwo jebło mu na rozum.
Zgłoś
Avatar
nots 2013-02-13, 10:04
Ile się jedzie takimi schodami 30 sekund? Przecież wystarczy wcześniej z kibla się podnieść rano, żeby przemierzyć drogę w tym samym czasie bez sapania na każdego po drodze. Jak ktoś na ostatnią chwilę się gdzieś wybiera, ciągle się spieszy, drapie się z każdym, bo wszystko go wkurza, to trudno, nie wszyscy tacy są.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-13, 10:59 4
Mi się wdawało, że ten wynalazek powstał żeby ludzie nie musieli przebierać nogami tak jak to ma miejsce przy nieruchomych schodach. Ja tam nigdy nie wchodzę po ruchomych schodach tylko czekam aż dojadę na górę i jakoś nie widzę za sobą kolejki. Cejrowski jest pojebany i się bulwersuje jak spotka kogoś z kim się nie zgadza. W życiu bym nie przypuszczał, że można nagrywać program o tym jak wkurwiają ludzie na schodach.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-02-13, 11:06 1
Ludzie, do kurwy nędzy, ruchome schody powstały z myślą o ludziach niedołężnych ponieważ umożliwiają dotarcie na wyższe piętro, mają większą pojemność i wydajność energetyczną od wind. Dobrze akurat mówi, tylko słowianie, ciapaci i świeżo przywleczone czarne mordy nie wchodzą po ruchomych schodach (w krajach na zachód od nas).

PS. Że też z taką mentalnością leniwej dupy nie widziałem jeszcze w Polsce nikogo zdrowego kto by podjeżdżał windą dla inwalidów na półpiętro bo mu się nie chce po 6 schodkach wejść a przecież jest winda to trzeba z niej skorzystać. Poza ty po zwykłych schodach wchodzą tylko Ci którym się śpieszy...
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2013-02-13, 11:18 4
Jak rozpoznać rasowego warszawiaka ? Bo zapierdala po ruchomych schodach, bo rzeczywiście te 10 sekund go zbawi.
Zgłoś
Avatar
piotreck 2013-02-13, 11:25 1
Widzę po komentarzach, że mniej więcej 50% woli stać na schodach a 50% wchodzić. Nie może być tak że kto chce stać niech sobie stoi a kto iść niech idzie? Zwolennicy stania na schodach, powiedzcie, dlaczego specjalnie (bo nawet dzieci znają podział po prawej stać po lewej wchodzić) blokujecie innych? Tak po prostu z wredoty?

Muszę też dodać że byłem mile zaskoczony gdy byłem niedawno w Warszawie. Wychodząc tłumnie z metra, wszyscy ładnie się podzielili, na prawo/lewo, nikt się nie pchał, wszystko spokojnie. W Złotych Tarasach było podobnie. Można? Można!
Zgłoś
Avatar
fiodger 2013-02-13, 11:49 4
Szkoda, że jakiś czas temu będąc na Okęciu miałem okazję spotkać p. Cejrowskiego, który na schodach ruchomych stał na środku i spokojnie wjeżdżał na górę patrząc przez okularki na lewo i prawo. Mały hipokryta...
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-02-13, 12:30
A chuj Cie to boli, będę chciał będę stał, a Ty zawsze możesz przejść obok. Już WC chyba na siłę szuka tematów do głoszenia prawdy absolutnej.
Zgłoś
Avatar
grzesiek_re 2013-02-13, 12:47
To według tej teorii można wziąć koszyk sklepowy z kółkami i go nosić. Bo koszyk z zakupami się nosi. I miej pretensje do ludzi że go ciągną czy pchają.

Ruchome schody są dla osób które nie chcą iść tylko wolą strać. Jeśli chcesz wchodzić / schodzić to idz normalnymi schodami. proste
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-02-13, 13:33 1
ruchome schody nie są od biegania, trzeba spokojnie stać i nie przeszkadzać innym w staniu a jak mu nie pasuje to niech wypierdala do New York.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie