18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
konto1981 2013-02-13, 1:28 9
jak gościa lubię to tym razem pierdoli jak potłuczony...
Zgłoś
Avatar
slavko96921 2013-02-13, 1:29 6
piwo za cejrowskiego
Zgłoś
Avatar
darkoo 2013-02-13, 2:03
Zapomniał butów do TV ściągnąć.
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-02-13, 2:05 70
dobrze gada, jak nie chce się ruszać d*py po schodach ruchomych to stawać po prawej stronie, żeby było przejście z lewej. najlepsi są 'przyjezdni warszawiacy' którzy sobie na środku staną i czasem nawet na 'przepraszam' spojrzą się jak na debila bo przecież po co chodzić schodami ruchomymi?! ch*j że mi się śpieszy, ch*j że są obrazki dla troglodytów, oni stoją i są w tym momencie panami i władcami świata.
Zgłoś
Avatar
m851 2013-02-13, 2:08 20
konto1981 napisał/a:

jak gościa lubię to tym razem pierdoli jak potłuczony...


Naprawdę nie wiem skąd takie przekonanie, bo to akurat naprawdę wkurwia. Jeśli spieszysz się i chcesz jak najszybciej wyjść to wiadomo że wchodzisz na ruchome schody, i jeśli widzisz że jakieś tępe cielsko je blokuje, to masz ochotę je zajebać. To samo się tyczy lewego pasa na drodze.
W pl niestety wciąż ludzie traktują ruchome schody bardziej jako niespotykany wynalazek któremu się trzeba dokładnie przyjrzeć, niż środek transportu ułatwiający życie.
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-02-13, 2:30 9
m851 napisał/a:


Naprawdę nie wiem skąd takie przekonanie, bo to akurat naprawdę wkurwia. Jeśli spieszysz się i chcesz jak najszybciej wyjść to wiadomo że wchodzisz na ruchome schody, i jeśli widzisz że jakieś tępe cielsko je blokuje, to masz ochotę je zajebać. To samo się tyczy lewego pasa na drodze.
W pl niestety wciąż ludzie traktują ruchome schody bardziej jako niespotykany wynalazek któremu się trzeba dokładnie przyjrzeć, niż środek transportu ułatwiający życie.



Ja także czasem korzystam ze schodów ruchomych i powiem ci że jeszcze nigdy nie spotkałem się z kimś kto by mnie przepraszał bo on już kurwa musi być na górze... nie dziwie się że patrzą na takich jak na debili
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-02-13, 3:10 15
Ruchome schody są dla ludzi, którzy nie chcą zapierdalać! Niemal zawsze obok są normalne schody dla tych co się śpieszą. Włażenie po ruchomych schodach zajmuje co najwyżej 3 sekundy mniej czasu, nikogo to zwykle nie zbawi, a wkurwia tych co chcą spokojnie wjechać na górę. A jak ktoś tak się śpieszy, że te 3 sekundy mogą zadecydować o tym, czy się zdąży do pracy, to mam dla Ciebie radę. Wychodź z domu te 3 sekundy wcześniej, Tobie nie zaszkodzi, a ludzie nie będą się wkurwiać, że jakiś matoł się przepycha, żeby być chwilkę wcześniej na górze.

A jeszcze dodam, że jak cała lewa strona jest wolna to mniej ludzi dostaje się na górę i szybko robi się tłok, bo Ci zapieprzacze zwykle pojawiają się raz na jakiś czas, więc dużo miejsca się marnuje. Poza tym jak ktoś się śpieszy to szybciej się dostanie na górę jak od razu pójdzie normalnymi schodami, niż czekając pod ruchomymi, aż uda mu się dopchać.
Zgłoś
Avatar
RainbowDash 2013-02-13, 6:58 1
Jak go kiedyś lubiałem i szanowałem to teraz bym mu zapier*dolił.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-02-13, 8:19
najlepiej było by wchodzić po takich schodach metodą na suwak - było by mniej korków
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-02-13, 8:21 4
Chyba po to same jadą, żeby nie trzeba było po nich biec?
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2013-02-13, 8:25 1
Och, jakie problemy...
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-02-13, 8:42 11
Ja pierdole ludzie. Wszędzie ale to wszędzie na świecie działa ten system (nawet tam gdzie jest ruch lewostronny) i nikt kurwa nie narzeka. Ale nie, POLACY, wielkie paniska muszą dupę wwieźć na górę więc zajmą całe schody.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-02-13, 8:45 2
A mnie wkurwia że takie indywidua jak Cejrowski są promowane w różnego rodzaju mediach. To debil z podejściem do świata niczym tyran. Wszystko co sobie wymyślę to racja i tak powinno być wszystko z czym się nie zgadzam jest złe i nie powinno w społeczeństwie zachodzić. Czy może boli go to iż będzie musiał kogoś przeprosić żeby przejść. Bo wszak nie powinien odzywać się do plebsu bo a nuż przeprosi socjalistę albo feministkę i wtedy pójdzie do piekła.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-02-13, 8:47 1
Po chuj robić ruchome schody jeśli potem trzeba chodzić po nich ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie